+1 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar görümcem her kaynanama.geldgnde surekli.bisy eksikse cockalri yolluyo bendne istyolar biz 3 katlı binada otyorz.bn alt kattayim eltim ortanci katta kaynnam.ust.katta bugün kahvaltı da bendeydiler yeni aldgm tavada yumurt yaptm neyse öğlen cktialr krep yapckalridi süt istedi ler wrrdm yeni aldgm tavayi istedielr werdm yüksek ateşte yapmslar kuplarini yaktılar nasıl sinir oldm ondan sonra görümcem yine oğlunu gönderdi git.dyo.yengenden 3 yumurta pekmez 1 ekmek işte gel demislrr iycesinir oldm smdide tekrar oğlunu gönderdi bulaşık deterjanı kalmamış wer diyo bende.kizdm.ben marketmiyim bendede yk dedm kapiyi kapattm herşeyi bendne istyorlar eltim onalra daha yakın kesinlikle ondan bisiy isyemezle r ha sekleride.bitmis onunda istedoler 

14 Cevaplar

+2 oy
(6,047 puan) tarafından
Yani sen haklisin da iyi demişsin market değilim diye :) konuyla alakasız ama harfler parayla değil canım eksik eksik yazmışsın doğru anlamak için yavaş yavas okudum :)
(1,186 puan) tarafından
Kusura bakma cnm sinirden elim titryo :)
(6,047 puan) tarafından
Hahah titremesin canım yeterli cevabı vermişsin zaten haklı olarak. Daha da isterlerse onların yuzsuzlugu olur.
-Reklam-
+1 oy
(2 puan) tarafından
Bu kadari tesaduf olamaz herhalde :) her zamanmi böyleler
(1,186 puan) tarafından
Huyu bu her geldgnde muhakak bendne bisiy ister yoksa rahatlamaz
0 oy
tarafından
Marketmiyim de ne isterse bendede yok deyip yolla artık oda beokunu çıkarmış
0 oy
tarafından
Bir iki olur neysede bunlar biraz suyunu çıkartmış eksikleri neyse alsınlar senmi doyuracan onları
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Sürekli yapıyorsa bilinçli yapıyordur, iyi demissin ben diyemezdim sanırım. 
0 oy
tarafından
:DD benim görümcemle aynı evdeyiz krem istiyor sürekli 3 vazelin 2 kutu saç kremimi bitirdi baktım olmuyor hep bitti sen alırsan bana da al diyorum ahahha
0 oy
tarafından
Fazla yüz verme sert dur 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Sende hata bence. Fazla yuz vermissin
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Benim yengemde böyle amcamın eşi yani bekarken illalah ettim karşı dairemizde otururdu artık ağlama noktasına gelirdim bi iki yüz vermezdim kuserdi sonra kendi kendine barışır yine gelirdi son zamanlarda biraz azaldı sanırım annem hala çekiyor:) onun yüzünden tik oldu bende kimseden gidip birsey isteyemem 
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Sen istediğinde sana veriyorlar mı peki
0 oy
(425 puan) tarafından
Market niyetine kulaniyolar resmen çocuğa liste vermis
0 oy
(154 puan) tarafından
Afedersin ama yüz verme ayıya demişler fazla yüz verirsen ondan değil senden isterler hayırdır yani benim diyeceğim lafı da sen yazmissin market misin bakkal misin bı zahmet çocuğunu sana göndermek yerine markete göndersin 
0 oy
tarafından
Benden kim neisterse veririm ama onlsrs vermem bu şekilde yapsalar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,002 göst.
0 oy
11 cevap 188 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 610 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu