0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Hiç süt reçeli yaptınız mı tadı nasıl oluyor arkadaşlar. güzel mi ben internette gördüm ama tadı nasıl olur bilemedim o yüzden size danışmak istedim 1 litre sütten çok az bir reçel elde ediliyor bilen yapan yiyen varsa yazabilir mi :)

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben yaptım bir kere . Sanırsam 1 litre sütle yapmıştım bi kase reçel elde etmiştim. Tadı gayet güzeldi ben çok beğendim .  Ben pasta icinyapmıştım çok hoşuma gitmişti 
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Kuzenim yapıyor.. Ben hiç yemedim ama o çok seviyor dur sorayım ona versin tarifini de yazarım sana 
(1,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım tadı nasıl oluyor onuda sorarsan :)
(1,690 puan) tarafından
Rica ederim canım benim tamam sorarım :) :)
(1,690 puan) tarafından
Yaziyom 1 litre süt icine 1 su bardagi seker 1 paket vanilya bunlari karistirsin sut kaynamaya başlayınca 1 silme cay kasigi kabartma tozu yada karbonat atsin ocagin basindan ayrilmasin karistiriciyla surekli karistircak yaklasik 1 saat aliyor bu tam boyle boza rengi ne ve kivamina geldiğinde cam kavonoza döksün agzini kapatsin disarda ilisin sonra dolaba koysun o dolapta durdukca ic ice gecicek akışkanlığı umarim becerir biraz sıkıntılı gözü eli ocakta olsun arti süt kaynayinca orta ateste devam surejlu devam etcek karistirmaya birakmadan

Yazdığı mesaj aynı bu canım
Tadı da karamelli muhallebiye benziyormuş rengi de öyleymiş
(1,108 puan) tarafından
Kuzeninin dediği gibi insaaallah beceririm :)))
Çok sağol
(1,690 puan) tarafından
Hahaha :) :) :) hadi bakalım sonucu bana da yaz merak ederim :) :) rica ederim afiyet olsun şimdiden

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 330 göst.
1 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde &Hmyra& (6,516 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.
1 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...