0 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar oğlum 1 hafta sonra 1 yaşına girecek inşallah doğum günü var hiç dişi çıkmamıştı daha yeni üstten bi tane çıktı kaynanamda dişi hedigi yapıcam dedi yani diş Buda’yı ya bizde de var ama ben anlamsız buluyorum yapmasada olur yani neyse tamam dedim sen bilirsin yap dedim neyse kendi kendine ben sormadan ama doğum günün de yapmam dedi bende dedim ki niye yapabilirsin dedim yaparsam kız kardeşlerimide çağırsam dedi yok dedi Başka zaman yapıcam dedi bende hee o zaman tamam dedim sende kimi çağırıyorsan cagır dedi neyse bende doğum gününde kalabalık olmamak adına kendi aramız da yapcam dedim annem kız kardeşim gelcek dedim bide siz falan heralde kız kardeşlerinide tamam onlarda gelsin doğum gününe dememi bekledi ama ben çağıramam corona var sonuçta sırf içimde kalmasın diye ilk yaşı diye en azından kendi aramızda yapalım dedim yani ne deseydim bana kalmış sonuçta dimi bi artniyetimde yok yani öyle onları da çağırmamak adına 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suratmi asti peki
(253 puan) tarafından
Yok telefonda sordu o an bozuldu mu bilemem
tarafından
Hımmm belki gonlu cekmistir uzakta degillerse cok gezip tozmuyolarsa cagur bence
(253 puan) tarafından
Ya 3 tane kız kardeşi var 1 tane bile degil uzak değiller ama biri çalışıyor ama ne olur ne olmaz ben kendi teyzemleri çağırmıyorum ki onlarda gelsin
tarafından
Ha ozaman bisi diyemiycem kuzum sen bilin iyiki doğmuş minigin bu arada :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haklısın canım en yakınlar olsun yeter yani. Böyle bir durumda aileni riske atma bence.
0 oy
(50,209 puan) tarafından
agiz yapmış olabilirde onun gönlü kalmasin bunun gönlü kırılmasın diye dusunmemek lazim virüs var sonuçta
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Korona var canm hiç çağırma kimseyi senin annen esinin annesi gelsin bide kardeşin yeter , görümcen falan varsa onlarıda çağır ayıp olmasın sonra cagirmadi derler her yerde seni kötü gösterirler hiç kötü olmaya değmez doğum günü kutlu olsun bu arada :)) 
(253 puan) tarafından
Öyle yapıcam bi tane görümcem eltim kaynanam bide eşimin yengeleri var burda oturuyorlar mecburiyetten onları cagırıcam tek o kadar
0 oy
tarafından
Valla bebegim 2 ay sonra 1 yaşina gircek kutlama yapmicax esimin tarafi pek görgúsuz 1 yaş cekimi  bebegimi farkli yerlere götürcem 3müz rstauranta gitcez kendi ailemede pasta alıpkutlucaz  istiyorum kutlama yapayim esimin tarafi cok sorunlu insanlar sırf karınlarini doyurcam diye kendime eziyet edemem bide sadece kutlama deil yatıli olarak gelcekler 2günlügüne okadar kisiyle  sıradışı bisey yap 
(253 puan) tarafından
Valla en iyisi öyle yapmak iyi yapıyorsunuz benim de eşimin ailesi tarafı sorunlu ben valla mecbur olduklarımın dışında öyle herkesi cagıramıcam pek bişeyde yapmıcam zaten
tarafından
Eşimle çok düsündük  bu konuyu kutlama yapsam illaki bi sorun cıkarcaklar bide bebegimden 1gün once baska yegenlerinin dogum günü bana  organizasyon yap beraber kutlayalim şoyle yemek pasta bekliyoruz lafı yaptılar sinir oldum  kimse 1yaş cekimi yapcami bbilmio süpriz olcak kıskaçlıklarından çatlıcaklar
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bende çağırmamjştım ki eşimin teyzesi karşı bınada oturmasına ragmen korona var kalabalık olmak istemiyorum de ben oğlumun yaş pastasından ve hedıyelıklerımden goturup vermıştım 
(253 puan) tarafından
Ben bide eşimin iki yengesi var bi tanesi benim yanımda oturuyor onu da mecbur cagırıcam digeride bizi çağırmıştı torunun doğum gününe gitmemiştik ama ben cagırıcam ayıp olmasın diye

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 592 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 332 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,662 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,632 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 581 göst.