0 oy
765 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

Kızlar aşağıya elbise ve fiyatlarını birakacam

2image260

image250

image165

image280

Kızlar ya gerçekten misafirliğe giyince giyecek doğru düzgün birseyim kalmamış instgram da  çok güzel zevkime hitap eden elbiseler var yukarıdaki gibi ama bilmem ki benim gibi birine mi pahalı zaten fahiş mi fiyatlar bilemedim inan bakakalıyorum bı ince sıradan bluz 100 bı etek 100 TL olabilir mi ya :((( kızlar sizce fiyatlar nasil :ermm:

36 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Bunlar asla misafirlikte ve nirmalde giymiycegim seyler ayrica asla bu fiyatlari haketmiyolar 
(867 puan) tarafından
Kiz niye misafirlikte gayet güzel oluuuur
(245 puan) tarafından
Güzeller aslında canm ekran resmi aldm kötü duruyor olabilirler ama ben beğendim ama fiyatlar çok pahalı alan da çok oluyor herhalde çünkü kalmıyor çoğu ürün
tarafından
Yav bu ne ya tullu mullu cibinlik gibi daha hos seyler var
tarafından
Onlar firmalarin oyunu canim ragbet olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kumaş al terziye diktşr. Ben geçen sordum kumaşı benden dikimi 50 TL.
tarafından
Bilmiyorum canım
 Geçenlerde kombin elbise beğendim. Sordum terziye kumaşın al getir seninkini 50ye dikerim dedi. Tanıdık terzi var bu hafta ona kumaş götürücem o da pahalı demez. Normalde herşey pahalı zaten şimdi.
(5,491 puan) tarafından
Aynı öyle, güzel dikiyosa hiç düşünme
tarafından
İstanbul'un neresi yavv benim de kayinbubam terzi
tarafından
Tanıdık olan iyi dikiyor canım. Sürekli ona giderim. Bu sefer de hediye diktiricem zaten. Güvenmesem hediye olarak cesaret edemezdim.
Paksoy : başakşehir canım kayınbuban nirde  :)
tarafından
Gaziosmanpaşa da :)
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Ben begenemedim modanisa falan baksana 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ucuz bile artik herşey çok pahalı 
(245 puan) tarafından
Eşimin 2 gunluk çalışması canm neresi ucuz :D
(7,441 puan) tarafından
Yani bu devirde ucuz canım herşey dünya paha olmuş bunlar en normalleri
(28 puan) tarafından
Aynen o şekil çıplak gezicez artikkkkk
0 oy
tarafından
Daha güzelini bulurum o fiyata canım çok pahalı en üsteki yine değer ama diğerleri yok 
(245 puan) tarafından
Aynen canm ama tükenmiş en alttaki falan millet alıyor
0 oy
tarafından
Cok normal az bile . Moda nisadan aldim tunik 80 . İnstagrda tunik pantolon aldim 300
(245 puan) tarafından
Valla canm bana göre pahalı yani gelirimize göre eşimin 2 günlük çalışması
tarafından
Hersey cok pahali haklisin piyasaya gore konustum . Herseyi zamlattiklari gibi maaslarada zam gelse .her gun almiyoruz mecbur giymek yemek icin calisiyoruz  . İnsallah guzel uygun bulursun canm
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bunlar bana göre düğünlük ama daha uygun fiyatlı yerlerde vardir araştırmak lazim
0 oy
(119,280 puan) tarafından

ilk foto bildigin abiye nasi misafirlikte giycen :unsure:

(245 puan) tarafından
:)) abiye degil kız elbise
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım eh üstteki çok güzel değer. Ama diğerleri değemez. Daha ucuz bilirsin modabelvime bak bence. Bunlar düğünlük ama
(245 puan) tarafından
Hepsi günlük canm. Moda selvimden bı elbise aldm etegi pileli pilesi sokuldu yolladim pileli etek ve gömleği vardı onu da iade ye yolladim beğenmedim selvimin ürünlerini :((
0 oy
(3,167 puan) tarafından
1 cisi çok güzel ama fiyatlar çok pahalı cnm
(245 puan) tarafından
Aslında hepsi güzel canm ekran resmnde kötü duruyorlar ama gercekten fiyatlar çok pahalı eşim inşaatta çalışıyor 2 günü bu elbiseye gitcek valla alırsam :)
(3,167 puan) tarafından
Bence sen mağaza yit daha uyguna elbiseler var yada moda selvim var çok güzel elbiseler kumaşlarında çok güzel fiyatlarıda uygun bn 250 abiye alınır ama yinede sen bilirsin
(245 puan) tarafından
Moda selvimden 3 tane ürün siparisverdim hepsi de geri gitti canm nedense ora benim yüzümü güldürmedi. Çeşme de yaşıyorum magaza mi var sanki tesettür kalkms burda sanki :D
(3,167 puan) tarafından
Anladım cnm batı tarafında tesettür bulmak zor bn doğu tarafında olduğum için heryer tesettürlü elbiselerle dolu
(245 puan) tarafından
Ne güzel canm.
0 oy
(3,167 puan) tarafından

image

bn böyle birşey aldım 90 tl ye vnm
(245 puan) tarafından
Buda güzel canm ablamda da aynısı var ama grisi kolları pullu olduğu için biraz abiyeye kaçıyor sanki
(3,167 puan) tarafından
Cnn abiye çok kaçmıyor bn misafirlikte giyiyorum çok iyi oluyor bide yeni geliniz olsun o kadar eşimin tarafı çok kalabalık gittiler herkes orda bende biraz kokoşum  seviyorum böyle şeyleri eşimin tarafida üslere çok dikkat ederler hep güzel giyinirler
(245 puan) tarafından
Bende olsam giyerdim herhalde canm ablam da bize gelince giymişti çok güzel olmuştu çok beğenmiştim benim boyum uzun elbiselerin boyunda sıkıntı yaşıyorum :))
(3,167 puan) tarafından
Anladım cnm inşallah istediğin gibi güzel bir elbise bulursun
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla ben modaala,qbramoda,hazaa,vs gibi yerlerden aliyorum uygun fiyatlilari.Domates bile 7tl etegin 100tl olmasi normal
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Hiç hiç hiçbiri, 40 yaş üstü elbise bunlar cidden, daha güzelleri var . Hemen yaşlı hem kilolu gösteriyo bunlar insanı
(245 puan) tarafından
Olsun canm o kadar sıskalığa biraz kilolu görünmek iyi giderr :) ama kötü demeniz hoşuma gitti en azından soğur bu fiyata bunları almam
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Canım zevkler ve renkler tartışılmaz bende hiç beğenmedim hem o kadar para verilmez daha güzel şeyler vardır muhakkak uyguna
(245 puan) tarafından
İşte zevkim batsın kız ne beğenip fiyatına bakiyorsam 300 200 aşağısı değil benim zevkime özgü birşey herhalde :))
(1,775 puan) tarafından
Demek ki hahaha ☺️☺️
0 oy
tarafından
Kumaşı ve dikiminde güvendiğin yer ise 2. Foto 250 TL olan en alınabilecek yer gibi duruyor ama bu tarz kıyafetler cilt rengin, boyun, kilon taşıma konusunda çok etkili ve kesinlikle hepsi topuklu ayakkabı isteyen takımlar bunlar 
(245 puan) tarafından
Aynen canm topuksuz giyilmez gerçi bende babet giyerim altına napim :D bende 2 ve 3 ü hatta 4 ü de çok beğendim arka dekortesini ama pahalı bide netten acaba olacakmi yakışacak mi geri gönderimi olurmu valla al gönder al gönder gına geldi bana da
tarafından
Evet internetten alınca sıkıntı direk butik üzerinden alsan daha iyi
0 oy
(205 puan) tarafından
Bak canm bu kıyafetler çok basit ve aşırı pahalı Bn bunları bizm burdan takımı 50 60 tlye gördüm hep Bn sana Bi link atayım cnm gir takip et benim evimin yanında hemen çok uygun kaliteli güzel kıyafetleri var tesettüre daire var açık giyinenler içinde var istediğini sipariş et hiç pişman olmazsın

https://instagram.com/olgunlargiyimm?utm_medium=copy_link
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Misafirliğe uygun değil düğüne gider gibi ayrıca misafirlik o da ne
(245 puan) tarafından
Ne olcak canm akraba ziyareti
(7,768 puan) tarafından
Akrabada da korona var gitmeyin lütfen akrabadan geçmiyo diye birşey yok
0 oy
tarafından
Valla yanlış anlama ama üstüne para verseler giymicegim şeyler ve aşırı düğüne gider gibi daha sade bı şeyler bakabilirsin bu paraya asla deymez
(245 puan) tarafından
Anladm cnm biraz da zevk meselesi öyle degilmi
0 oy
(198 puan) tarafından
Tesettür giyim pahalı oluyor genelde yaşın kaç bılmıyorum ama biraz daha büyükler için sanki misafirlikte giymek için çok süslü ve pahalı bnce şu dönemde zaten misafirlik de doğru değil bana göre bn vermem bu kadar para bi kıyafete 
(245 puan) tarafından
Öyle de elbisesiz de olmaz demi. 23 yaşındayım canm uygun degilmi sence.
(3,276 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama bunlar 40 yaşlarındaki kadınların giyeceği şeyler yorumda da yazdım o siteye bak kilolayım demissin ama orda da bol tunikler var takım şeklinde 280 lirayı gözden çıkarmışsın orda en azından güzel şeyler var
0 oy
tarafından
Moda nisa yı seç bebem ben 50 küsür liraya aldım boydan sade elbiseler tunik 50 en fazla hani çok hoş ve yazlık giyimleri tavsiye ederim sana 
(245 puan) tarafından
Canm tunik giyemiyorm giyebilsem bu kadar pahalı bakmam da çok güzel uyguna şeyler var ama işte elbise olunca pahalı oluyor
tarafından
Bende bilekte aldım gülüm 70 80 di en fazla

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,143 göst.

379,454 soru

11,359,272 cevap

34,836 kullanıcı

...