0 oy
48 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Merhabalar hanimlar bir aylik olacagiz bebeyimin ck bir aglamasi yok acikinca aglar sutumu veririm hc drmaz sutum de cok yok mama veriyoruz ne kadar mama vermeliyim gunde kac kez mamayi azaltmaya calistim hc drmadi bu sefer doymuyor sutumle napmaliyim 

5 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Mama kaplarının arkasında aylık verilmesi gereken miktarlar yazar günde kaç kere kaç ml 
(13 puan) tarafından
Yaziyor ama sutumude iciyor azda olsa
(9,651 puan) tarafından
Ben olabildiğince emzirmedi öneririm çok fazla mama verirsen seni daha az emer şuanda emme refleksi çok ta guclenmemistie. Sütün çoğalsın istiyosan bunu en çok yapan şey bol bol emzirmen ne kadar çok emerse bebek beyin bu çocuk ac daha çok süt üret mesajı gider. O yüzden emzir emzirebildigin kadar gerektiği yerde takviyeyi yaparsın
(13 puan) tarafından
Surekli emzrmeye calisiyorum zorla tutturuyorum hatta sut gelmeyince geri tepiyo bnde mama veriyorum mecbur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir aylık daha 2 2bucuk saatte bir ver icebildgi kadar vercem cnm her bebek farklıdır .bnmkisi 125 iciodu sütümü de sagiodm bı şişede onu iciodu .ama sonra sütümü istemedi mama doyuyor ya
0 oy
tarafından
Kilosuna göre doktor zaten önerir ama tavsiyem birden 60 90 CC verip midesini genişletme 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Duymuyorsa vercen mecbur 1 buçuk ay emdi sütüm kesildi 1 yaşında hala mama içiyor 
0 oy
tarafından
Çok verirsen içer 30 CC ile başla fazla verme bu sefer doymaz 
(13 puan) tarafından
30 ile basladim hala 30 verdigim haldede agladigi oluyor artrrmaliyimim mama miktarini
tarafından
Her daim önce emzir kuzum emdiği kadar iyice emsin baktın olmuyor ardından mama ver 40 yap mesela ölçeğe göre baktın bitirdi demekki aç bitirmezse sütun yeterli gelmiş demektir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 35 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 87 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
0 oy
8 cevap 73 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Edanr1 (25 puan) tarafından soruldu