0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (320 puan) tarafından
kızlar kardeşimin kasık bölgesinde sag tarafta yumurta gibi bi şişlik var ilk agrılıymış şimdi agrısı yokmuş şişmiş geçmemiş hastane randevusu bulamadığı için gitmemiş bende korktum kasık fıtığından şüphelendim ama acilden bakarlar mı sizce giriş yapsak ordan

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
İhmal etmesin acile gitsin onlarda müdahale ederler gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Benim kardesim de de oyle birsey var 3 ayda bir acillik olur kırk tane sey dediler biri yumurtalıgı alınacak dedi biri zararsız yag bezesi dedi ama hiç birsey yapmıyorlar ne ameliyat günü veriyorlar ne Baska birsey hatta o kadar agrısı olur ki şişince kusar agrıdan
(320 puan) tarafından
bi tanı konulamadı mı yani ne kadar kötü bi durum
(10,978 puan) tarafından
Koymadılar kuzum size birsey dediler mi
(320 puan) tarafından
koyamadılar canım kadın doguma yönlendirdiler
(10,978 puan) tarafından
Bizimde oyle oldu
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bi acile gitsin randevuyu beklemesin
0 oy
(4,279 puan) tarafından
Canım hamileyken benimde oldu iki taraflı çıktı yaz bezesi dediler bende fitiktan suphelendiydim gobegimdede çıktı öyle bi şişlik yinede bi sıkıntı olmadı normal doğum yaptığım halde ama yine de ihmal etmesin hamile felan değilse herşey olabilir 
0 oy
tarafından
Kuzum hamile mi ki ben hamileyim bende de var yarinndoktora randevum var bakalım neymiş çok yorulunca ağrı oluyor bende 
(320 puan) tarafından
agır bişey kaldırdın mı falan dediler bi teşhis koyamadılar canım ultrasona girdi kan idrar verdi ama bişey çıkmadı anlamadım kasık fıtıgndan şüphelendim dedim fıtık değil dedi acildeki doktor kadın doğum baksın birde dedi bana
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Büyük ihtinal fitiktir benimde vardı ufakken kendiliğinden geçti acile gitseniz bile polikilinige yönlendirecek sizi o yüzden direk randevu bulabilirseniz daha iyi
(320 puan) tarafından
canım ultrasona girdi kan idrar verdi ama bişey çıkmadı lenf bezleri şişmiş olabilir kadınsal bi durum olabilir dedi bi teşhis koyamadı kadın dogum baksın birde dedi .ben genel cerrahiden randevu almıştım sen nereye göründün
(4,859 puan) tarafından
Vallahi canım bilmiuorum o zamanlar 10 yaşında falandim agladigimda çok guldugumde  şişer di kocaman olurdu Ağrı'da yapardı hafif doktor anneme ameliyat etmeyelim zamanla geçer geçmezse ameliyat demişti ama.buyuk ihtimal kadın hastalıklarına getirmiştir yani
0 oy
tarafından
Lenf bezide şişmiş olabikir hemen gktsin
(320 puan) tarafından
canım ultrasona girdi kan idrar verdi ama bişey çıkmadı lenf bezleri şişmiş olabilir kadınsal bi durum olabilir dedi kadın dogum baksın birde dedi kasık fıtıgndan şüphelendim dedim fıtık değil dedi bi teşhis koyamadı bilmiyorum
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Olabilir canım geçen yıl babamda oldu kasik fıtığı ameliyatla geçti şükür genel cerraha gitmesi gerekiyor 
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Ihmal etmesin tabi bakarlar acilden geçmiş olsun 
0 oy
(924 puan) tarafından
Karin agrisi olmuyormu cok sık fıtık buyuk ihtimalle bende ameliyatini oldum. O patlarsa cok tehlikeli hastahaneye gitsin biran once
(320 puan) tarafından
götürdüm fıtık değil dedi kan idrar aldılar bişey çıkmadı lenf bezleri şişmiş olabilir kadınsal bi durum olabilir dedi canım kadın doguma bi görünsün dedi ama bilmiyorum
(924 puan) tarafından
İyi cok sukur canım insallah kotu birseyi yoktur.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ahlas04 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,528 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
17 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 310 göst.
12 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...