+1 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Bilen bilir kızımın 3 abisi var en küçüğü 9 yaşında :D

Dün gece abisi ne ökuz dedi :woot: ben şok 

Bu Sabah ta 

Anne baba ökuz dedi:D

Şimdi ben öğretmiş gibi olacak ama valla ben ogretmedim ama çok hoşuma gitti :woot:

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Belli baya hosuna gitmis :))
(12,264 puan) tarafından
Ayenn ama bir daha soyletmem yaaa ☺️ baya baya okuz diyor sıpa
tarafından
Bilgisayar gibiler hemen hafizalarina kaydediyolar iste :)
tarafından
Ne fayda nasılsın
tarafından
İyi sen nasilsin
-Reklam-
0 oy
(119,070 puan) tarafından

ahahahah simdiki cocuklar acayip zeki kiz leb demesende onlar leblebiyi anliyo :D

(12,264 puan) tarafından
Kız indallqh delikanlı bir kız olmaz 3 erkeğin içinde
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Söyleme şekli güzel gelmiştir canım son postlarıma denk gelmişmiydin hatırlayamadım ama ilerisine gitmesi kötü olur yani erkenden önünü kes derim sen öğretmenişsin duymuştur illaki birinden
(12,264 puan) tarafından
Kız abileri çok laf söylüyorlar bir birlerine ondan belirtim bende dün oyoe dedim kardeşime inşallah bununla sınırlı kalır mutlaka önüne gecicem
(1,615 puan) tarafından
Aynen canım ben 2 senedir bununla uğraşıyorum çocuğun öğrenmediği kalmadı çok kötü bir durum yani tamam öküz demiş bişey dememişte benim ki neler diyor ananı sıkım dedi ben şok oldum dğnde eşimle tartıştım anlamıyor laftan oda postları duruyor bak istersen .

Ya birde ben ne duydum bak yabancılar hiç küçük çocuğu eğitmezlermil hep büyük ile ilgilenirlermi büyüğü terbiye ederlerniş ki küçük ondan görüğünü yaptığı için şuan bende o şekildeyim sadece kızımı terbiye etmeye çalışıyorum mesela çığlığı basa basa koşuyor falan bir sürü şey yapıyor 11 aylık oğlum onu taklit ediyor yarın bir gün oda böyle olcak diye korkuyorum başa çıkamıcam diye malum 3cü de geliyor
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Benim kız da man yak ***** sıpa 

Eşek sipasi diyor kızınca 
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Abilerini örnek alıyordur kolay değil 3 erkek arasında büyümek bende öyle erkek gibi büyüdüm kimliğim biraz geç çıktı 9 yaşında yenilendi abimlerin mavi benim turuncuydu nasıl ağladım onlarınki gibi olsun diye :Ddaha neler neler yaşadım onlarla büyürken ☺

0 oy
tarafından
Komik geldi demekki:d

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 546 göst.
0 oy
13 cevap 418 göst.

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...