0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından

image

image

image

Kızlar kaç defa 5 6 def ayani evde bı köşede fare pisliği gördüm ama hiç jeton düşmedi anlamadım yani onun pisliği olabileceğini sonra bı gün internetten baktım fare pisliği eşim dün değil evvesi gün yapışkan getirdi yapıştırdım yapışmıştı bu gece tekrar yapışkan kartona sürdüm yapıştırdım inşallah yapışır kızlar bide resim yüklüyorum benim minder vardı eski biraz yirtik bı bakın acaba eski olduğu için mi yırtılmış yoksa fareden mi yirtikmis kaç gecedir uyuyamıyorum 

23 Cevaplar

0 oy
(1,287 puan) tarafından
Canım fare kemirmesi değil bu eskilikten yırtılmış fareden tiksiniyirum bende köyde oturuyorum bi kaç defa girdi bide bak pisliği küçük mu büyük mu 
(230 puan) tarafından
Küçük du cnm sanırım
-Reklam-
0 oy
(2,277 puan) tarafından
Benim ewimdede var ya ara ara cikiyo yaklaşık bi senedir yoktu arife günden bu birgün önce gördüm yapışkan falan yaptık bi odaya hapsettik yakalamaya çalıştık kaçtı nereye gittiyse bulamadık halada yok ortalıkta haftada bir detaylı temizlik yapiyorm sade çamaşır suyu la yerleri siliyorum ama banamisjn demiyo baktık deliklerini bulduk ben giriş katinda oturuyorum biraz evim toprağa gömülü ama içi dışı yapılı nasıl gelir falan diye düşündük  baktik meğerse muftaktaki lavabo deliginin ordan geliyomus duvardan kendine iki tane delik açmış hem eşim alçı sürdü sonra bi baktık ortaya çıktı delik kapaninca gidip gelecek yerleri kalmayinca bende çok korkarım fareden ama tedbir amaçlı gende bi yapışkan var ewde nolur ne olmaz diye olmasada şürup koydum belki ewde olur ben farketmem kendi yapışır diye bakalım inşallah yakalanır seninki de
(2,277 puan) tarafından
Sesler yada pisliği hangi odada ysa oraya koy yapışkani canım öle daha kolay yakalniyo ben hep öle yaparım 2saate yada sabahına yakalnir bide yerde ekmek kırıntıları falan birakma açıkta birşeyde birakma mutfak tezgahinda olsa birakma oraya bile cikabiliyo onları yer karnını doyurur sonra yapiskana gelmez
0 oy
tarafından

Bizim evden de  ciktiydi gördüm eşim bana psikolojin bozuldu demişti hayal görüyorsun dedi o işe gidince bidaha gördüm çok kötü olmuştum ağlamaktan canım çıktı o evdeyken gece 2 de gördüm kaldırdım kovalattim  :D

Pastaları var canım onların biz aldık evin her köşesine koyduk 

(230 puan) tarafından
Ayy cnm bu gece de yapışkan a gelmedi kafayı yiyecem artık

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 382 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Beyzaa (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 614 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Bebegimmm (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 663 göst.