0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Çoğunuz biliyorsunuzdur oğlum gozluk takiyo gözleri zayif gorüyor doktor 18yasina kadar gozluk kullanicak sora ameliyat olucak ama ameliyatdan sora kesin gozlukden kurtulacak diyemem demisdi omrunun sonuna kadar da gozluk taka bilir dedi..bu gun muayinemizin 1 yili oldu randevumuz var nolur dua edin bu kez iyi bir haber alalim zaten oğluma zar zor taktiriyorum etrafda da bazi patavatsizlar var biri bir soz derse hic takmak istemiycek..nolur dua edin guzel haber alalim bu gun :(

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah iyi haberler alırsınız canım.
(6,681 puan) tarafından
İnsallah canim insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne bakıyorsun o patavatsızlara canım boşver gitsin sağlığı önemli bebişin
(6,681 puan) tarafından
Ama oğlum kırıla bilir duysa.. :( çocuk o daha
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İnşallah güzel haberler alirsiniz
(6,681 puan) tarafından
Tesekkurler kuzim insalllah
0 oy
(707 puan) tarafından
Rabbim Şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah.Gönlünü ferah tut.Gozluk kullanan bir sürü insan var yeterki gözleri görsün canım.İyi düşün iyi olsun kurtulsun gözlükten ama kurtulamazsada üzülme.Rabbim böyle nasip etmiş demekki.
(707 puan) tarafından
İyi gelmesine sevindim.Sen iyi ol ki oglunda iyi olsun.
Çok zor biliyorum ama mecbur kalırsa zamanla alışır takmaya inşallah gerek kalmaz ama eğer mecbur kalırsanız alışacak insan nelere alismiyor şu hayatta.
(6,681 puan) tarafından
Yine ayni sozleri duyduk malesef kii...ama doktorumuz cok guzel bir konusma insallah bundan sira severek kullanir..
(707 puan) tarafından
Olsun nasipte bu varmis demekki.Olsun canım gözleri görsün de varsın gözlükle görsün hiç canını sıkma.Rabbim yolunu bahtını güzel etsin gerisi boş.Sagligi veren de Allah alan da Allah razı olursan mükafat verir elbet sen sabret.İnan bana neler var neler var.Cocugun şag olsun yanında olsun her zorluğu beraber asarsiniz inşallah.
(6,681 puan) tarafından
Cok sagol kuzum ya Allah razi olsun..dogru soyluyorsun sagligi yerinde olsun varsin gozluk taksin..napalim Allahim baska dertler vermesin insallah
(707 puan) tarafından
Senden de razı olsun canım.Amin amin Rabbim daha kötüsüyle sinamasin.
0 oy
tarafından
Dualarımız sizinle annesi inşallah iyiye doğru gitmiştir..
(6,681 puan) tarafından
Tesekkurler canim benim ama ayni sozleri duyduk maleseff
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İnsAllah düzelir canm ama gözlük takmak ayıp degilki bizim insanlarimiz ne kadar kotu anlam veremiyorum gerçekten ama düzenli gözlük kullanmak gerçekten çok faydali
(6,681 puan) tarafından
İste bazilari anlamiyo işte gozluyu bir kusur olarak goruyor malesef..
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  gözlük  kötü  birşey değilki  ne war bunda  benim  kızımın da gözleri  şaşı gibi  1 yaşına  gelince  goturucem büyük  ihtimal oda takacak  yanı  korkacak  birşey  göremedim  yeterki  gözleri  görsün  sağlığı  yerinde olsun 
(6,681 puan) tarafından
Ben kotu bir sey demiyorum ama zorluklari var çocuk işte kardesini bile bize ornek gosteriyo neden o takmiyorda ben takiyorum diye uzuluyor ama bu gun o kadar çocuk gorduku gozluk kullanan bide doktorumuz sagolsun guzelde bir konusma yapti artik severek kullanacağina soz verdi
(5,949 puan) tarafından
Oy Yawrum  benim  kac  aylık
(6,681 puan) tarafından
5yasi olacak canim o kadarda kucuk deyil ama en zor donemleri laf dinletemiyorum
0 oy
tarafından
Insallah iyi haberler alırsiniz. O patavatsız insanların ağzının payı ver canım çocugun psikolojisini etkilemesinler. 
(6,681 puan) tarafından
Malesef ayni seyleri duydum..napalim sukur ediyorum Allahim baska dert vermesin insallah..
Patavatsizlarin ben cevabini veriyorum ben olmadigim yerde biri bir soz soyler diye korkuyorum
0 oy
(48,657 puan) tarafından
insallah duzelmistir canim benim rabbim sifa versin insallah
(6,681 puan) tarafından
Tesekkurler canim kaski duzeleydi ama malesef 18mize kadar kullanicaz..yine bunada sukur ediyorum Allahim baska dert vermesin
0 oy
tarafından
İnşallah doktordan iyi haberi alırsınız rabbim safi ismi hürmetine şifa versin inslalh ❤️
(6,681 puan) tarafından
Tesekkurler kuzum ama malesef yine ayni laflari duyupda geldik :(
0 oy
(344 puan) tarafından
Inş güzel haberler alirisiniz geçmiş olsun 
(6,681 puan) tarafından
Tesekkurler kuzum ama malesef alamadik bunada sukur napalim Allah baska dert vermesin
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Benim oğlum dört yaşından beri kullanıyor şuan sekiz buçuk yaşında ve başta çok yüksek numarayla başladık zamanla numarası düştü ama malesef hiçbir doktor gözlük tek kurtulacak diye bize de birşey demedi hemen iyileşip çıkarabileceği birşey değil malesef uzun bir.yol bu ama canını sıkma allah daha beterlerinden korusun sevdiği gibi bir gözlük alın ona sevmesini sağlayın bir an önce gözlük ten kurtulmak yerine ona alışmasını sağlayın geçmiş olsun ama önce sen bu durumu kabullenmelisin ki çocuğunda kabullenebilsin
(1,343 puan) tarafından
Hatırlıyorum bende yorum yapmıştım çevren patavatsız demek ki ama bu korkuyla endişeyle kendini yiyip bitirme evet onlar bizim çocuklarımız herkes herşey soyleyecek büyüdükçe başka başka şeylere şahit olacaklar kendileri baş etmeyi öğrenecekler çok takma kafana
(6,681 puan) tarafından
Artik kabullendim canim ya bu bir yılı bir umutla bekliyordum belki bir yolu vardir gozleri belki iyileşecek doktor bu muayinede gozluyi cikarsin artik diyecek diye ama malesef oyle olmadi bu kez kesin anladim 18yasina kadar artik mutlaka kullanicak uzulmuyorum sukur ediyorum Allahim baska dertler vermesin..çocuğumunda kalbini kirani Allaha havale ediyorum
(1,343 puan) tarafından
Evet canım malesef uzun bir yol dört yasindan beri bizde kullanıyoruz dokuz yaşına girecek sadece ilerleme oluyor ve numarası yavaş yavaş düşüyor ama tamamen gözlük çıkarma söz konusu değil henüz ama doktorumuz bize dedi belki ilerde farklı bir teknoloji olur herşey değişir belli olmaz yani ilerde ne olacağı o yüzden sabır lâzım sıkma canını insanlar herşeye konuşurlar gözünün üstünde neden kaş var diye bile konuşurlar kendilerine bakmadan o yüzden hiiicc takma
(6,681 puan) tarafından
Canim sizin sorununuz ne?bizim gozumuz zayif goruyor ve kayma oluyor..ama gozluk kullandik sora kayma olmuyor
(1,343 puan) tarafından
Kayma var bizimde sol gözünün sağ gözüne göre görme oranı daha düşük bayağı bir kaymada var dokuzlu numaralarla başladık şuan beş altılara kadar düştük

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vuslat_vuslat (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatmabcoskun (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
0 oy
8 cevap 144 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...