0 oy
741 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (77 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşimle sebepsiz yere kavga ettik konu büyük bsy değil 1 yaşında oğlum var bu ara da 

Olay şöyle oldu eşim bn dışarı çıkayım az turlayip gelirim dedi bnde bsy demedim odaya geldim çocuğa baktım arkamdan geldi niye bsy demeden gidiyosn dedi 

Bnde çocuğa baktım ne oldu ki vs dedim o da bni insan yerine koyup cvp verseydin sonra gelseydin salona dedi 

Ama bn bikerek bigke bsy yapmadım her nyse ağzını yüzünü değiştirdi aldı hırkasını çıktı bnde peşinden gttm niye böyle gidiyosn ki dedim ne gerek var falan deyince surata devam etti çıktı gtti bnden msj attm boyle yapma artık sıkıldım mutsuzum dedim sen böyle yaptıkça her zaman aynı bn bsy diyemiyorum hep hajki 

Mesaj üstüne aradı ne saçmalıyorsun bnde mutsuzum falan dedi kapattı yüzüme tekrar aradım bu kez küfür etti kapatti yine aradım cnku dayanamadim kufretmsine bn bsy demeden kapatıyor en son aradım gekiuirmt bekle ağzına edecem diye küfür etti ee gel dedim naocksn ki yani dedim

Geldi eve ayaklarını bile çıkarmadı hemen kolumdan tuttu sürükledi bni odaya derdin ne napiyosn dedi 

Bnde konuşmaya çalıştım ama olmadı 

Kolumu öyle tuttu ki sabah baktım morarmisti 

Babasını aradım geldi onun yanında bana vurdu kaç kez tokat tekme salladı babası da ona napyisn sen aklını badina topla ibnelik etme baya kızdı öyle böyle değil babası bile tutsmadi

Bosancz bitcek her şey dedi istemiyorum seni 1 senede r sevgi yok zaten dedi daha önce de bunları çok dedi ama yapmadı 

O kdr sıkıldım ki anlatamam az önce geldi sarıldı bana özür dilemedi kolumda ki morlukları gördü hiç bsy demedi içinde ne yaşıyor bilmiyorm ama çok mutsuzum 

Bni seviyor musun dedim seviyorum dedi ama samimi gelmedi bana 

Önce ki sevdiğim adam bu değil 7 senelik evliyim son 1 yıldır boyle hiç kötü söz ağzımdan çıkmaz her şeyi güzellikte hallederim 1 hafta konuşmadık bn Ankara'ya anneme gttm o sıra hiç aramadı 

İki gün önce msj attı özledim oğlumu getir çocuğu dedi bnde ertesi gün çıktım gttm eve .. 

Konuştu bnmle ama öylesine yemek yoktu evde lahmacun söyledi biraz para verdi bana kendine alışveriş yap diye 

Dengesiz hareketleri bni deli ediyor seviyor muyum yoksa bağımlılık mı bilmiyorum

Bn nasıl davranım nasıl konuları açayım kızlar her şeyi haki altına atmak istemiyorum güzel olmak istiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi tedavi görmesi şart
(77 puan) tarafından
Peder goturcekmis oyle dedu
tarafından
İyi bari canım çekilmez valla ölüye birgün deliye her gün ağlarsın demisler
(77 puan) tarafından
Napim bilemiyorum ki kafayı yedim o guzek evliliğimiz bozuldu
tarafından
Hep öyle be canım kimin ki öyle degilki evlilik bi zaman sonra bitiyor ilk günki gibi kalmiyo hiç bir sey
-Reklam-
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım eşinin işle yada ailesiyle falan bir problemi mi var acaba sakince al karşına konuş ne yapmak istiyorsa razı oldugunu söyle sorun belki sen değilsindir senden cıkarıyordur öfkesini bu daha da ileri boyuta gidebilir sana bebeğine zarar verebilir ya da kendine. Acil çözüm bulmanız lazım eşin alkol VS kullanıyor mu 
(77 puan) tarafından
Hayır sigara bile içmez ailesi ile sorunumuz yok gayet iyiyiz
Daha öncesinde inanır msn bikmem ama büyü yapılmıştı bize kaşık büyüsü onu öğrendik ama doğru mu bilmem aramızı bozmak isteyen cik
(193 puan) tarafından
Yer gök dua oldugu kadar malesef muska büyü yaptıranda çok tabi ki öyle birşey varsa da Allah onların boynuna dolasın inşallah yaptıklarını. Eşini en iyi sen bilirsin eğer bir anda değiştiyse sırtını dönme sen ılımlı ol bakalım böyle devam edecekse ailesi de biliyor başka bir hal çaresine bakın
(77 puan) tarafından
Bir anda böyle okdu canım gayet iyiydik yabi tatile gidecektik
(193 puan) tarafından
Dua et çokca belki geçici bir bunalımdır sana şiddet göstermesi hoş değil sen hiç üzerine gitme davranışlarını sorgulama eğer değişmiyorsa o zaman sorgulamaya başlarsın Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Evlenirken insanlar ne sanıyor bilmiyorum ömür boyu diye söz veriyoruz halbuki.. Bence eşinin sorunları var canım ortada kavga edecek dövecek edecek bisey yok çünkü 
(77 puan) tarafından
Evet yoktu cok saçma sebepten dolayı okdu
0 oy
tarafından
Benimde eşim dengesizde afedersin canim seninki cok kotu yani sana vurmasi kotu olmus insan onu hic unutmaz benimkide bi kere bana vurdu hala unutamiyorum qarip davraniyor seninki  bence seviyo seni amma napdigini bilmiyo Rabbim yardimcin olsun canim
tarafından
Ben cok bagladin esime bana napsada vazgecemiyorum  amma oyle yapinca nefret ediyorum bide kendime diyorum ben bunlari hak etmedim amma artik gec
(77 puan) tarafından
Sen kaç yaşındasın canım kaç yıllık evlisin
tarafından
10 aylik evliyim 18 yasindayim 2 yilda nisanli kaldik o zamanlarda boyleydi amma o zamanlarda vazgecemedim sanki biri beni tutuyodu ondan ayrilamiyodum
(77 puan) tarafından
Bnde 29 yaşındayım canım 7 yıllık evliyim eşimden ilk defa böyle bsy gördüm yani kendide utanıyor yaptığından ama asla belki etmez bn anliyorm ama
tarafından
O naptigini bilmiyo kirip dokuyo sonrada pisman oluyo belki yapmaz bi daha amma sende cabuk affetme deyerini bilsin
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ozledim gel dediginde gitmeseydin keşke.. annene gitmek gbi bi cesaretlilik yapmissin biraz burnu sürtseydi belki anlardı. Sebepsiz yere tartismissiniz anlattığına göre.. Anlam veremiyorum isle ilgili bi sıkıntısı vardi da sana mı denk geldi falan dicem ama bilmiyorum yani bosver biraz geri cek kendini o zaman anlar belki ben oyle yapıyorum 2 ay sonra askere gitcek icim gidiyo ama o kiymet bilmedigi icin  ben de saldim iyice..
(77 puan) tarafından
Bnce psikolojik sorun var onda öfke kontrol hiç yok kendide farkında
Kendini geri çekip iyice kendimi unutturmak istemiyorm
(3,695 puan) tarafından
Onu bilmem.. Ufacık seyde yakıp yıkıyor sacma sapan seyde tartismis kufur etmis.. Bilmiyorum ben sadece sunu düşünüyorum  evliligin ilk yılları boyle sorunlar olabiliyor ama ilk yillari da gecmissiniz.. Akil almaz bisy bilmiyrum..
0 oy
tarafından
Allaha büyük konusmayimda eşim bana şiddet gösterse aşkından ölsem bağımlılıktan yerleri tırmalasam yine dönüp yüzüne bakmam nasıl karı koca olacaksınız nasıl aynı yatağa gireceksiniz sana çektirdiği acıyı unutacakmi iki günde sen unutacakmisin hemen bilmiyorum ya olacak iş değil 
(77 puan) tarafından
Sana çok kolay geliyor canım bnm. İlk defa böyle bsy oldu bnde şoka uğradım için parçalandı bnm kendine gördü ama gururundan gelmedi yanına
(4,916 puan) tarafından
Büyük konuşmayım demişsin ama büyük konuşmuşsun :D
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bnde kafası karışık naptigini  bilmiyo 
0 oy
(373 puan) tarafından
ya bence okadar kotu bi durum degil her evlilikte tartisma kavga küslük olur ama belki hani onunda canin skldii birsey vardir belki sana soylmedgi kirldigi birsey vardir belki eskisi gibi ilgi sevgi görmek istiyordur hani sen ona askm canim haytim de gönlünü hoş et ama yani beli dmeki seviyor ki oglmu ozledim deyip çağırmış ama hiç bi zaman bi adam ilgiisz sevgisiz birkma cunki hep gözü disari kayior mesla gidcem flen dediyse tam haytim de op gönder erken gel ozlerim de arda mesaj at bence duzelir bende esime ilgi gsotermedim zman benle konusmasz tavır yapr tuhaf biri olur 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Senin adına çok üzüldüm göze gelmişsiniz siz Canim Sürekli oku Ayetel Kürsi'nin dilinden düşürme ne geliyorsa aklına internette var karı kocanın birbirine muhabbet  arttırma duaları la havle çek Nas oku Felak oku evde aç Yasin dinle Kur'an dinle Allah'ım tez vakitte sizi birbirinize bağlısın ésine akıl fikir versin
(77 puan) tarafından
Amin canım ağzın bal damladi raabim herk son yuvasına huzur versin inşallah tez zamanda da bize
Kesinlikle nazar cnku herkes dile getiriyo bizi anca gezin yiyin için ne kdr da güzel evliliğinz var diye diye boyle oldu Allah razı olsn senden
(5,938 puan) tarafından
Hepimizden razı olsun Rabbim .Ne demek canım benim Hangimizin duasını Kabul edeceğini Allah bilir sadece muhabbetinize Eksilmis  Rabbim arşa kadar arttırsın
(77 puan) tarafından
Amin amin canım cümlemizin inşallah ❤️❤️❤️❤️
(5,938 puan) tarafından
Amin canım amin❤❤❤
0 oy
(571 puan) tarafından
Tabiki bitsin diye demiyorum ama bi yardim tedavi yada kendini düzeltmesi şart yani böyle gitmez. 
(77 puan) tarafından
Canım her zaman eşim böyle defik ilk defa böyle bsy yaşadık çok kitu bir durum ama elimden bsy gelmiyo nazar var daha ince de büyü yapmışlardı bozdurduk
(571 puan) tarafından
Ben inanmam büyü falan ama bir yapan bidaha yapar arkasinida getirebilir taviz verme
0 oy
(8,245 puan) tarafından
Esıne bıraz degerlı hıssettırmenı etrafında pır donmenı önerırım.emın ol dönüşü guzel olacaktır. Dısarı cıkarken senden cevap ıstemesı ılgı bekledıgını yada yaptıgını onaylamanı istrmesinden kaynaklı.
(77 puan) tarafından
Kesinlikle doğru söylüyosn canım haklısın

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 538 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,085 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 846 göst.
21 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 541 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu