0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından
Hep hayal ettim balkonu mu kapatmayı ama işte ALLAH nasip etmedi 

Sonra yatak odam yok yeni bir oda almayı da çok istedim oda olmadı 14 senedir hep bekledim 

Balkonum çok büyük toz pislik hep oraya toplanıyor yıkamaktan canim çıkıyor belim kopuyor kışın kürekle kar atıyorum ellerim buz tutuyor☹

Zaten borç ödemekten doğru düzgün bisey alamiyorum yinede şükürler olsun diyorum her halime elbet bir gün RABBİM bana da nasip eder 

Hayal kuruyorum ama başkaları benim yapmak istediğimi yapınca biraz içim tuhaf oluyor 

Üzülüyorum keşke bana da nasip olsa diye ama ben hep dua edeceğim taki kurban olduğum sesimi duyana kadar elbet birgün bana da diyecek tamam kulum sıra sende diye☹

İçimi dökmek istedim bunları anlatacak kimse yok anlatincada anlayan yok okuduysanız tşk ederim hepinize ❤❤

11 Cevaplar

+1 oy
(5,311 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Her dua sırası ı bekler kabul olmak için her gönül dua bekler sırası gelmesi için rabbimde hayır vakitte hem sırasını hem duanı kabul eder kuzum
(667 puan) tarafından
Amin amin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbim gonlundekini hakkına hayırlı eylesin canım şükretmende cok güzel bir sey<3

(667 puan) tarafından
Amin canim ALLAH razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim herşeyi gönlüne göre hatta en güzelini nasip etsin canım 
(667 puan) tarafından
Çok saol canim sabır diyorum ALLAH a bırakıyorum
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Allah sağlık sıhhat versin herşeyin olur bir gün hersyin olur ama huzurun olmazsa o zaman dersin ki keşke eski günlerim olsaydı da tek huzurum olsaydi
(667 puan) tarafından
Zaten hep şükrediyorum canim asla paraya değer vermem işte bende isterdim olsun
Ben hayal ederken bile seviniyorum
Sağlık olsun gerisi ALLAH kerim
(3,578 puan) tarafından
Kim hayal etmez ki ama birsti isterken dikkat etmek gerekiyor bence o an dilek kapın açık oluyor ve dileğin gerçekleşiyor ama eksik birşeyler oluyor sağlık gibi huzur gibi mutluluk gibi yoksa kim hayal etmez kim istemez ki annem ne istediyse bugüne kadar oldu ama diyor ki isterken sadece istemîşim şimdi sahip olduklarımin gözümde kıymeti yok
0 oy
tarafından
Dunya mali canim rabbim insallah hayirli sekilde nasip etsin, oncelikle saglik huzur versin inan gerisi olur zamanla
(667 puan) tarafından
RABBİM sağlık sıhhat uzun ömür nasip etsin herkese hakkımızda hayırlısı olsun
Insan ister işte biraz da bu konularda yüzü gülsün
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Sabret canım Sabrın sonu Selamettir  ❤️❤️☺️
(667 puan) tarafından
Amenna çok saol ☺
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Aman be tatlım  eşya degilmi sonuçta  zamanla alınır önce huzurun olsun  :)  

Kendin o koca balkonuna  paletten  sedirler yap gör bak ne çok hoşuna gidecek<3

(667 puan) tarafından
Asla paraya değer vermem canim inan ama işte kader kısmet
0 oy
tarafından
Rabbim hakkında hayırlısı olanı nasip etsin inşallah cnm ❤️
(667 puan) tarafından
Amin cnm amin
tarafından
Çok çok amin canım ❤️
0 oy
tarafından

İnşallah hayallerin gerçek olur canım. <3 Benimde balkonum büyük ama kapattırmayı hiç düşünmedik. Kapatınca evet temizliği kolay olur ama balkonun özelliği gidiyor gibime geliyor. Balkona çıkınca püfür püfür essin isterim temiz hava almak isterim ben :) Hele ki pandemi döneminde eve kapanınca balkonun önemini daha iyi anladım.

(667 puan) tarafından
Toz çamur yağmur kar hepsi var burda keşke temiz hava olsa yerler hep toprak arabalar vızır vızır gidiyor yıkamaktan belim kopuyor
tarafından
Anladım canım inşallah hayallerine gerçek olur. Benimde eşyalarımda kırık dökük sabrediyorum bir gün yenileri olacak elbet diye.
(667 puan) tarafından
ALLAH sana da istediğini nasip etsin ❤❤
tarafından
Amin canım inşallah.
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Hepimizin bı eksiği var kuzum :( sıkma canını insaAllah bı gün hayal ettiğin yatak takımını alırsın balkonunu da kapatırsanız Rabbim ilk önce sağlık versin gerisi gelir insaAlalh
(667 puan) tarafından
Tabi cnm herşeyin başı sağlık ☺
Ben hep dua ederim sağlık olsun sonra kurban olduğum ne yapmışsa hayırlı yapsın diye
0 oy
tarafından
İnsallah en güzeli senin olur ama emin ol huzurun heeseyden onemli kocanla iyiysen  bir ekmegi ikiye bolup yiyorsaniz en guzeli o
(667 puan) tarafından
Şükürler olsun her halimize asla sitem etmem işte insan ister bi odası olsun balkonu kapatmayı ALLAH hayirla nasip etsin her Şeyi
Çok saol duan için ❤❤

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde kara merve (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 380 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Medusa (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 385 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy