0 oy
1,134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Y

A
N
L
I
Z
I

SİZ NAPİYONUZ BAKALIM 

18 Cevaplar

0 oy
(771 puan) tarafından
Çocuk uyutuyorum  napalim başka siz napiyorsunuz
(771 puan) tarafından
Anladım çocuklar sıcaktan uyuyamıyor ilk bi duş  yapsa vücudu rahatlar uyurken belki   büyünce bu uykularii çok ariyacaklar
tarafından
Yaptı kendisi aksama kadar biraksan sudan çıkmaz 4 yaşinda ama benden daha aktif anasina hic çekmemis usenmeden girdi cikdi banyoya
(771 puan) tarafından
Bazı çocuklar suyu seviyor  benm kızımda öle suyu çok seviyorum biraksa  devamlı suyla oyunamak istiyor ama   yapacak bisey im yok
tarafından
Önceden hiç sevmez di cok korkardi sonra aklima bende gireyim yanına öyle korkmaz belki dedim hakkatende alisdi simdide boyna suyla hasır neşir birde mutfak eşyaları oyuncaklarin yuzune bakan yok
(771 puan) tarafından
Evet bi kere cesatretlidgi zaman gerisi geliyor zaten çocuk yürümeye başladı zaman oyuncak felen görmüyor ilk defa gördü bi nesne yada mutfak eşyalarla oynuyolar     oyuzdn çocuk çocukluğunü yapıyor derler aynen öle enerjilerini atıyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Mutfakta zıkkımlanıyom :D:D:D

tarafından
Yakalandın işde obez olacan yakinda basimiza hadi hayirlisi
tarafından
Yok kız bütün gün kahvaltıyla duruyodum :DDD
tarafından
Kendini aç bırakır düzensiz beslenirsen olmaz diyim
tarafından
Çocuk misafirler olunca gözün yemek görmüyo valla :DDD
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Yöneticim  diğer komşulara dertt  yanıyor sanki benim evimde konuşuyorlarmış gibi sesleri geliyor

Ister istemez  giybete ortak ediyorlar ☺☺
(4,875 puan) tarafından
Maşallah bi sesleri var bardağa gerek kalmaz canım  balkonun kapısı açık .
tarafından
Umarım gece yatana kadar devam etmez bazen bizim komşularda aynısını yapıyo cidden cekilcek çile dert değil onuda geç yani o evde bebek mi var yaşlımı var az düşünür insan ama nerdeee
(256 puan) tarafından
Sizinki yine iyi benim tepemde temizlik yapiyolar kiz yeni evli temizlikcu bude calisiyor gunduz bu saatte yapiyor evini oda ev yikiliyor sanki
tarafından
Bizim tepemizdede var ulaa bir değil iki değil durmadan ses yapıyo tv yi bir açıyo gece sabahlara kadar insan uyumaz mı mübarek ama yok uyuyamiyoruz tv nin sesinden sanki eve ses sinema sistemi kurmuş gibi birde köpek patisi sesleri hadi ona tamam o ****** anliyomda bire müslüman sende mi hayvansin not bırakdım kapıya en sonunda biraz sessiz olmanızı rics ediyorum benim çocuğum var uyuyami sesden rica ediyorum sesini kısın komşuluk namına rica ederim birbirimizi kirmanin uzmenin alemi yok diye  yazdim bırakdım kapıya xok şükür uzun zamandır ses seda yok ama bakalım inşallah olmazda yoksa daha kötü şeyler olabilirdi
(256 puan) tarafından
Ben oyle notta yazamam ki napicaz bilmem ben yeni tasondim buraya yeni aldik binalar hala bos ilk o kiz geldi evlenince sonra biz aldik ama gecmedim hemen kizla gecen karsilastim bi konuayor ben mecburum temizligimi yapmaya gece diyor gunduz işteymiş ya bizim sucumuz ne o calisitor diyede boyna da cekilmezki bu pazar gunleri evdesin yap ozaman gezmekten musafir agirlamaktan zaman bulamiyolar galiba ama bakalim nereye kadar
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Çay demliorum ☺
tarafından
Ben icdim bile gerçi cok sıcak ama bu cay kendini her daim iciriyo işde
(9,205 puan) tarafından
Valla aynn sıcakta soğukta her yerde çay :))
tarafından
Bizim geleneğimizde var bu bikere en sevdiğim marka da Çaykur tadı cok güzel
(9,205 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evt Turkiye 1.sırada maşallah :) bende doğuşu seviorum ama çaykur tirkayi de çok guzel
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Sorulan sorulara yorumlara bakıyorum canım ☺
tarafından
Hahayy aynen ama bende bakıyorum cevap verebileceğim soru varsa mutlaka yardimci olurum simdide korse davası var arkadaş korse almışda onu deniyomus benimde aklıma yaşadığım talihsiz olay geldi istemsizce gülüyorum kendime bu postuda okuyunca aklıma geldi
(2,332 puan) tarafından
Aynen canım bende bakıyorum cevaplayabileceğim bi soru varsa cevaplıyorum
0 oy
tarafından
Valla norek çay içiyoz biz
tarafından
Benim ablamın soy ismide yılmaz:D
tarafından
Aşırı yılmaz soyadı var bu arada
tarafından
Evet yaa benim kızlık Alp ti evlendim  Türkay soy ismim
tarafından
Allah mutluluklar versin canım tadınız bozulmasın inşallah
tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
tarafından
Oturuyom afili ask izloyom sen napiyon
tarafından
Napim cano oğluma diyom hadi uyuyalim yok anne diyo
tarafından
Uyuyun canim zaten gece uyku tutmuyo insani iyi geceler:)
0 oy
(193 puan) tarafından

Eşim işte sabah 8 de gelecek bende mutfagı temizledim oturuyorum :ermm:

tarafından
Benim eşimde balığa gitti bilmem kacda gelecek yılan balığı cok severim oda dedi tutabilirsem getiririm dedi inşallah tutar da yerim bi güsel
(193 puan) tarafından
:DD kız adamı gece gece yollara mı düşürdün tutar inşallah canım afiyetler olsun
tarafından
Aslinda bende şaşırdım ne bilim gidecegi aklima gelmedi inan dedimki yılan balığı cok seviyodum artık ondan yokmu dedim oda cok zor dedi onlar incecik ya zaten oltaya cok zor geliyo dedi bugün izinliydi altı oltalari cikdi gitti inanamadim gozlerime pek sanmiyomda tutacagini tutamazsada vani saolsun napak
0 oy
(263 puan) tarafından
Çamaşır sericem bitmesini bekliyorum. Sonra hemen uyuycam çok yorgunum ve uykusuzum 
tarafından
Keşke bende yatabilsem daha oğlum uyumadı yatalimmi diyorum Hayır diyo bana gerçi çocuk uyusa bile ben uyuyamam sıcak birde eşim olmadan uyuyamam ona alismisim ben yıllardır böyle bu defada geliyo yatakda döneliyorum hamileyken hic sarmıyo uyumak cok sikayetciyim yaaa olur olmadık çıkışlarım varr benim
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Bnde yalnizmmmm:(

tarafından
Eşin nerde işde falanmı
(3,532 puan) tarafından
Işte canım oğlum da uyuyo
0 oy
(15 puan) tarafından
Iyiz tv izliyoruz sen nöruyon nerelisiniz
tarafından
Corum luyum heri
(15 puan) tarafından
Nöruyon diyince dedim acaba kayserili misin ben kayseriliyim de
tarafından
Genelde bizim oralarda ne öruyon derler birde heri derler erkek çocuklarınada göbel derler
0 oy
tarafından
Yorgunluktan yataga yapistim resmen oglum uyudu bende uyucam birazdan
tarafından
Cok hareketli uyutmuyo beni hiç karnimdaki bebeğim
tarafından
Dogrudur canim benim oglum cok hareket etmezdi
tarafından
Maşallah bu çok fena canısı bugün doktor bakarken diyoki durmuyo yerinde dedim çok hareketli hocam gecede Böyleyiz diyorum bu çok iyi ama dedi bana 28+1 hamileyim 1.450 kgsi cok iyimiş
tarafından
Masallah Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin
tarafından
İnşallah canım rabbim izin verirse
0 oy
(295 puan) tarafından

Çocuklarım bilgisayarda takılıyor bende yanlarında uzanmış canlarımı izliyorum arada meyve ve meyve suyu ikramlarını karşılıyorum..Günü bitirmeye çalışıyoruz anlayacağınız ...Hava şimdi serinledi biraz tam keyif zamanı..:)

tarafından
Yokya bizim burası halen öyle yağmur geliyomuş sanırsam yarın falan inşallah yağarda rahatlariz temmuz cok güzel geçdi tam ortasında hafifdi dimi banami oyle geldi gece özellikle serin oluyodu genelde şimdi ağustos en sıcak yakıcı kavurucu hsva diyolar olmasin allah ım zaten günlerde gecmiyo yavrumu bi kucağıma alaydım hayırlısıyla çok hareketli zaten uyutmuyo beni pek
(295 puan) tarafından
Gündüz çok sıcak ama gece serin oluyor önceki günlere gmre evet çok sıcak..Kaç haftalık hamilesiniz ben 16+3 günlük nefesin kesiliyor zannediyorum gündüz gece rahatım ama çok şükür..
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Annemle temizlik yaptık bütün gün şimdi yorgunluk çayı içicez:)
tarafından
Afiyet olsun balım çay vazgeçilmezimiz dimi sıcak soğuk dinlemiyo bizi kesen bi çay birinciyiz bugüne bugün dünyada
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ben de 

Y

A

L

N

I

Z

I

:ermm: esim simdi çıktı nereye gitti hic bilmiyrum kizim da yeni uyudu  oyle düşünüyorum bende..

tarafından
Bizimkide balığa gitti dedimki yılan balığı var ondan varmıdir artık dediydim zor olur vardırda oltaya gelmiyo pek küçük ya dedi aldı oltalari cikdi gitti bugün izinliydi güya adama resmen kacmak için bi sebep cikdi desene tut ceneni
(3,695 puan) tarafından
Valla benimki balik filan ugrasmaz öyle evde telefonla uğraşır  arada dışarı  çıkar onu da soylemez sadece işim var der ve gider napim ben de alıştım o gelene kadar uyurum zaten :)
tarafından
Bende uyuyamam canım yillardir böyle o gelmeden uyku tutmaz ya onun telefonla alakası yok nedense
(3,695 puan) tarafından
2 yil olcak  evleneli biz. ben de uyuyamazdim ayni odada da olsak yanimda olmaliydi ama napim adam balkondan gelmiyo bende mecbur uyuyorum valla
tarafından
Kizzz ne diyeyim bacım işde erkek milleti
0 oy
(185 puan) tarafından
Ikizlerm yatmis bende uzaniyrm burda takilayim biraz dedimm 
(185 puan) tarafından
Sagol cnm allah razi olsun banada dua edin ❤❤
tarafından
Çünkü kendine güvenmiyo eşin bakamamakdan Korkuyo zaar ama özel hayatınız olmalı karı koca arasında koskoca adamlar hangi birinin işini yapcan sen bebeklere kendim bakarım ben de okadarda değil falan diye hep imada Bulun bence eşine telefonu acmamakla iyisini yapmışsın biraz hatasını anlamalı bence seni anlamasi lazim sonuçda hayat arkadasisin dile kolay 6 yıl olmuş bence yeterde artar bile bu kadar birlikdelik ayrılma zamani cokdan gelmis
(185 puan) tarafından
Aynen oyle cnm hem calisiyr hemde niye korkuyr anlamadim kiraya gitmem dyr sartlar cok zor dyr ama nereye kadar boyle kayinim dyr evlensem ben giderim dyr acik acik bende ben kabul etmem dyrm sonucta 6 yil dertlerini cekiyrm bu kex o ne rahat dirrek ayri eve gecsin zaten izin vermiyrm beni ezeler her firsatta diyrm benim bebeklerimdir diye karisamazsnz diyw ama insan artik yoruluyr gelcekten esim hep disarda beni anladigi yokk
tarafından
Seni nerden anliycak çünkü biliyo ki seni goremiycek bu rahat hayatı yaşarken birden dibe çökmek istemiyo beyefendi ama olan yine sana oluyo her daim allah yardimcin olsun insallah esinde seni anlarda sen evlatlarin ve eşin mutlu bir hayat sürersiniz ne diyebilirimki başka
(185 puan) tarafından
Sagol cnm allah razi olsunn❤
0 oy
(256 puan) tarafından

Kaynanamdan geldim kizimi uyuttum benimkide gitti baliga bu sabah pazara kadar yok evde cocuklarimla beraberim ikisi uyudu kucuk oglum tv izliyor bende takiliyom burda kizimda tepiniyor uyanmasa ya yeni uyuttum :unsure:

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 760 göst.
0 oy
22 cevap 577 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 551 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 628 göst.
27 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,869 cevap

34,825 kullanıcı

...