0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün Eskişehir den ankaraya gittik kayınvalidemin hastane işi vardı neyse tam geldik bi an da kalbime ağrı girdi ve direk sol kolum uyuştu o uyuşukluk bütün vücuduma yayıldı ayaklarımı bile hissetmedim. Daha sonra eşime durdur arabayı dedim ondan sonrasını eşim anlattı parmaklarım çarpılmış gibi kalmış acamamislar cevreden yardım falan istemiş eşim hep gözlerim falan kapanmış kendime geldiğimde beni acile götürüyordu ama ben istemiyorum dedim iyi oldum derken eve giderken yine kalbimden başlayıp sol kolum uyuştu eşim arabadan çıkardı o an istifra ettim araba tuttu desem birçok kere gittim uzun yola annemle konuştum ama bu durumu anlatmadim anlatmak da istemiyorum ama sonradan öğrenirse diyorum doktora gitsem hangi bölüme gidip ne dicegimi bilmiyorum anneme söylesem uzulsun istemiyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(1,781 puan) tarafından
Kardiyoloji gitmen lazım canım büyük ihtimalle kalbinden dolayı olmuş çok geçmiş olsun ❤️
tarafından
Sağol canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(479 puan) tarafından
Kuzum iyi bir doktora gözük bence kalp krizi olunca öyle oluyor sol kol uyuşukluğundn başlıyor zaten 
tarafından
Bunu bir çok kere yaşadım bir keresinde de sol kolum ve yüzümün solu uyusmustu dişlerime.kadar ama doktora gitmedim
(479 puan) tarafından
Ama bir gün çok daha kötü olabilirsin dotora gözükmelisin
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Kardiyoloji olabilir. Sol kol,uyuşma falan kalple ilgili olabilir. Geçmiş olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım sağol
0 oy
(2,566 puan) tarafından
Kardiyoloji doktoruna gidiceksin resmen kalple ilgili sotun bu belkide kalp spazmı falan geçirdin canım bence ihmal etme hemen doktora git 
tarafından
Önceden de yaşadım bir kaç kere yüzümün solu uyusmutu kolumla beraber
(2,566 puan) tarafından
Bence ihmal etme canım Allah korusun gizli kalp falan olabilir yaşım genc sakın deme kalp krizi yaşı cok düştü
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kardiyoloji ye gitmelisin sanırım canım Allah şifanı versin ihmal etme kesinlikle git gittiğinde sonuca göre annene de haber ver 
tarafından
Randevu bulur bulmaz gidicem canım sağol eğer kötü bir şey cikarsa anneme söylerim şimdi telasa vermiyim
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Nöroloji ve kardiyoloji ama ilk olarak nörolojiye git
tarafından
Ona zamanında gitmiştim bir şey cikmamisti canım
(1,782 puan) tarafından
Zamanında çıkmamış olması tektar bir sorun olmadığı anlamına gelmez ki canım
0 oy
(14,048 puan) tarafından
Gecirdigin şey sanırım nöbet kardiyoloji ya da nöroloji görmeli bence 
0 oy
(1,041 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim eşimde kalp krizi gecirdi aynı senin dediklerinle uyuyor malesef ihmal etme ne olur gençler cok zor atlatıyor kalp krizini 3 üncü krizi cok agır oldu yogun bakım anjiyo bence sen acile git eko cektir için rahat etsin 
0 oy
tarafından
Kalp krizi geçirmişsin resmen Allah korumuş . Lütfen hastaneye git.
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Gecmis olsun canm bolumle.ipgili bilgik yok ama annecigin kafasina takar bnce soyleme once doktora gitt neymis ogren gerekirse soylersin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 281 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (789 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
20 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Alca (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 444 göst.