0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben dogum.dogasındayken baslamisti kaynanamin.laflari  benim kızım normal yapcak senin kızin hasta laflari yaptı anneme neyse dogum yaptim 2günluktu bebegim  kilo kaybı yasamişti sütum ilk gelmedi kaynanam bebek bos memeyi niye emsin sarılık yapcan  esimide dolduruyodu bu sekilde  bide lohusayim annemde yanimda anneme senin kızıni aldım oglumun başıni yaktim  laflari yapti annem sustu ben üzülmeyim diye  neyse mama vercez bana al kaynanalik gör dedi  dedim sen napiyon ya lohusa kadina kaç gündur söylemdigini birakmion basladi tartişmaya iste seni aldim almaz olaydim sen hastasın ondan sezeryan oldun eşim geldi dedim annen neler diyo başladi ben söylemedim diye yalancj cıkariyo  dedim  bana dio ailene söyle yolunu bulalim tamam aileme söylememe gerek yok yolu neymis söyle kızının yuvasıni yiktın sira bendemi dedim  esime ya ben ya o doldurdumu esim konusmadimi benle  1hafta daha kaldi kaynanam o sürec boyunca kardeslerini evime topladi yedi içti  hic bi işe elini sürmedi üstelik bebegimin dısarda camasıri var semaver cayi yapio 2gün bebegimin kıyafeti disarda durdu toplamadi dedim ona seni allaha havale ettim senin kızinda hamjle ğörceniz noldu kızı sezeryan oldu bebegine bakamaz oldu  yüzüme bakamadi ozamn qma eşim anladi sonra benim o süreçte neler yasadigimj daha cocuk yqpsam kaynanamın bakmasıni istemem bebegimin en güzel anlarini zehir etti hep sorunluydu kaynanam 

10 Cevaplar

+2 oy
(964 puan) tarafından
Vala sana bisi diyimi kuzu annen cok sesiz kalmış seni ezdirmis acikcasi yanlis anlama benim dusuncem tabikide benim annem olsa dunyalari basina yikar su an ayrilma asamasindayim neler neler soyledi hakli olarak sende tabiki lohusasin bisi de yapamiyosun ama ben sessiz kalamazdim koyardim laflarimi evime misfirmi cagiriyo kovalardim valalahi bana sormadan cagiriyo diye
-Reklam-
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Su akar yolunu bulur takma sen kafana şuan çocogunun sağlığı herşeyden önemli yetmeyebilir süt bu normal bişey inek değiliz ya ne var bunda 
0 oy
(774 puan) tarafından
Valla kuzum kapıdan insan çevirdiğimi bilirim benimde kaynanam böyleydi Yani bana bunları söyleyemez o yüzü hiç vermedim de insanlar gelsin isterdi lohusaydım o çağırdıkça virüs var içeri kabul edemem der kapıdan uğurlardım gelenleri oda daha çağırmadı 10 günlük lohusaydım laflar söyledi onunla ilgilenöiyomuşum bende dedim ki madem bidaha gelme kalma birbirimize girdik yani geçende bunun amcasının kızı var hep bana geliyor bide halasına benim evi gösterecek biz yeni taşındık ev görecekler eşimi aramış eşim benim yanımda gelin falan dedi söylerim dedi dedim kimi davet ettin böyle böyle dedi aradım geri kadını dedim ki yarın bana gelcekmişsiniz yanlış anlaşılmasın ama virüsten dolayı bebeğim küçük olduğu için kimseyi kabul etmiyorum dedim dahada gelmediler yani ev senin evin niye sustun be Kuzum 
tarafından
Kac kere söyledim kaynanama ama dioki sen yokken biz böyleydik sen bozdun esim  gorumcemle bekar evi varmis akrabalari sürekli gelir gidermis öyle alismislar  görumcem benim akrabami sevmis biz o sekjlde tanistik esimle görumcem evlendi akrabamla 2 sene evli kaldi annesinnin yüzüne akrabalrinin yüzüne bosandi kaynanam annemi her gordugunde benim kızim sizin akrabanız yüzune boyle oldu der annemde siz kemdiniz bulmuşsunuz evlendirmissiniz kızini bizle bi alakasi yok kizımin evinde huzursuz yapma der kaynanam istioki benimde yuvam yıkılsin   sonucta akrabamdan kızı ayrildi ya acısi bu bu yüzden kizi ayrıldi evimde yasamasina iizin vermedim  gitti amcasinda kaldi
0 oy
tarafından
Annen iyi susmuş ya benim annem onu o hastane odasında yırtar beni de onunla asla birakmazdi
0 oy
tarafından
Kaynanan bana öyle laflar yapacak çiğ çiğ yerim onu hele annem kuşbaşı doğrar o kadını
tarafından
5 senedir her geldiginde kavga ettim evden kovdum kaç kere ama hicbisey olmamiş gibi davraniyoo  simdi bana dioki cocuk oldu akiĺlandi pek konusmuyorum cünku  nasilsin iyimisin ararsa okadar
tarafından
Ya eşim bile bi tartismamizda kaynanama benim karima laf söylüceksen burda işin yok dedi  cekti gitti kardeslerine anlatmis kardesleride esime söylemisler siz  demis annemin neler yaptigini bilseniz cok cingene kaynanam istiokievimiyönetsin izin vermedigim icin kavgaliyiz hep
tarafından
Aslada izin verme çok arsızmış kaynanan işin var senin bu kadınla
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bütün suç esin ve ananda anan o kelime ye karşılık vereydi esinde öyle hiç bisi diyezdi benim anneme onu dicek var ya evi başına yıkar gelir beni alır götürürdü eşim yanımda durmasın onuda almazdı eve bilirim yani 
(4,061 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum kayananalar hep fesat benim eşimi babannne büyütmüş neyse biz nişanlandık felç oldu kızı bakmadı 5 gün felç kldi bezi ile kalmış Bi gittim kadın kokuyor kalçaları delinmiş hep bezi sokerken derisi kalktı annemi aradım dedim böyle ailemin hakkını yemem nişanlı olmamıza rağmen evimizde boş oda var getir el birliği ile bakarız dediler getirdik okulumun son senesi okula gidiyorum eşim bakıyor geliyorum hep bende bebek altı değiştirmeyen ben koca kadının altını değiştirdim iki günde bir yıkadım sildim sabahlara kadar ilgilendim sonunda noldu biliyor musun kızı ben götürcem dedi ne diyim sonuçta kızı tm dedim annesine hakkını helal et anne dedim göremem vida falan ne okur ne olmaz dedim ban ane desn düşünmem lazım öğün den ölene kadar yüzüne bakmadım aramadım bile en sonunda enfeksiyonun yogunbakima alındı ordn 1 ay sonra oldu hemde doğum günümde cok yalvarmus her gelene beni Büşra ile Hüseyine götürün diye ama bitti cenazesine nekadr önem verdiklerini gördüm otobüsün bagajında geldi Allah hakettini verdi ona buyuzden eşime dedim birdaha bna birine bak deme dedim ne olursa ne gelirse insanın başına iyiliği yüzünden geliyor canım herkez çektiğini bilir anca biz böyle uzaktan yorum yapıyoruz bacım hakkını helel et uzun oldu biraz
tarafından
Ya evleniyosun esinin ailesi diyosun sayguli olayim dedikce tepemi bindi madem iyilik yaramiyo dedim  kavga ettim  beni hasta etti onun yuzune  oldum hasta   oldum yaa daha  sütum gelmio lafi yapti
(4,061 puan) tarafından
Hiç kimse nellos Anne bu şekilde konuşma gibi bir hakkı yok ya En Baştan bu tarz konuşma ya nefret ediyorum sütün yok sütün gelmiyor mu Çocuk senin yüzünden doymuyor vesaire her arayan sütü yok değil mi emzir emmiyor değil mi yo emziriyor Sun ama işte sütün gelmese de bebeğin seni emerse sütün Gelir canım günlük çok su iç ve ben lak tamir kullanıyorum sütümün gelmesi için 6 buçuk aydır Lactamil sayesinde Bebeğim beni emmiyor
tarafından
Ilk 3gun.zorlandum zaten ondan sonra  evden gonderince stres yapmadim esimi bile umursamadim yeterki bebegime bakayim suan 11 aylik 13kilo  emzirdim ve dikkatli baktim gorümcemde normal dogum die bekliodu olmadi sütu var ama bebegine yaramiyo kaynanama dedim lohusaya bunu söylüyon seninde kızim var bak bilemezsin başlarina gelmedik kalmadi
(4,061 puan) tarafından
Allahı adaleti işte ☺️
0 oy
tarafından
Annende yanlış seni niye ezdirdi ki hu kadr onu kolundan alip kapinin onune atsaydin
tarafından
Oglub tartisti ya evden kovdu bide kendini herkese iyu göstermeye calisir 2 erkek kardesiylede küs  bana yaptoklarini onlarin karilarina yapmis  kaynanam istioki  herseyi o yapsin evime esya alırken bile gitmis kızıyla secmis bide foto atiolar cildirmistim gittom edyalari degistirdim borcu ona odettim adldigim esyalarida kırdim yüzüne söyledim burnumdan getirdin senin aldigini boyle yaparim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Normal doğum yapan insanların sezeryans bu kadar çirkin şekilde bakmadı beni çok üzüyor gerçekten geleki Kaynanalar gibi eski kafalı insanlar olursa daha da zor Allah yardımcın olsun canm sezeryan olan her insan yaşamıştır emin ol bu durumları benim kaynana pisligide bana kafinmisin sen kadın olsaydın normal dogururdun kısır sin artık dedi cahil bunlar cahil 
tarafından
Ya 5sene bobrek tedavisi gordum cocugum olmuyo die ilan etti ama biz zamani var dioduk herkese allahim oyle güzel evlat verdiki bilio nie sezeryan oldugumu nelet yasadigimi burnumdan getirdi
(3,419 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm inan hiç takma takilcak insanlar değiller eşinle cicugunla mutluysan kapat kapını dışarda ne olursa olsun
0 oy
tarafından
Valla benim annem olsa ağızlarına s*çar beni ve bebeğimi de alır evine götürürdü. Ay böyle kocalarada ayar oluyorum hee. Anne sus susmuyosan evine git diyemiyomu.
tarafından
Esim kac kere kovdu o olayda kaynanam sen hep karini tutuyon ben nie dogurdum seni  beynini yikadi esimin ama esimle tam 3ay konusmadim bosancagimi soyledim dedim git ananin koynunda yat senden bisey istemiom  herkes yoluna baksin 360 derecr dondü esim o korku onayettti hatta hala yüzune vururum unutmam hep hatirlatcam
tarafından
Unutulmaz ki en önemli ve anlamlı günlerin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Keşke  annen susmasaydı nasıl  susabildi  b3nim  annem  asla  susmadı  bana  hakaret  edecek  benim  annem  susacak 
tarafından
Annem  sustuguna kizdim  annemin gitmesini bekledim    yaptiklarinin hesabini sordum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 201 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 953 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 631 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ozgul406 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 224 göst.