0 oy
347 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1 yaşında kızım artkk normal sütyen kullanmak istiyorum.Uygun müdür bilmem?Her yerde emzirmiyorum zaten artık.eskisi gibi de emzirmiyorum.

18 Cevaplar

0 oy
(15,596 puan) tarafından
Emzirmek sıkıntı oluyo ya ben kullanamadı.spor yarım atlet kullandım içi dolgulu olanlardan çok rahattib
tarafından
Terleme yapmıyor mu onlar
(15,596 puan) tarafından
Yok yapmıyor du bende
tarafından
Bir bakayım bn de
-Reklam-
0 oy
(383 puan) tarafından
Kullanp kullanmamak sana kalms bisy canm ben sahsen emzrmede nrml sutyen kullanamyrm cocugun yuzune feln baski yapiyor asagi vs cektgmde hic rahat gelmiyr bana
tarafından
Onu düşünmedim bak sağol canım
0 oy
tarafından
göğüslerim terbiye olduktan sonra hep normal telli sudyenlerimi giydim emzirmedede hic bi problem yasamiyorum 
tarafından
Emzirmek rahat oluyor mu peki
tarafından
evet emzirecegimde sütyeni göğsümun altına cekiyorum  belki de ben alistigim icin böyle rahat seni bilemicem canım ama  etrafımda annem yengelerim halam felan hep bu şekilde emziriyordu
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim iki göğüs arası acilanlar var onlardan kullanıyorum normal hani 
tarafından
Model adı nedir cnm
(4,061 puan) tarafından
LC waikiki den almıştım canım bakıp sna döneyim
tarafından
Teşekkürler cnm aldım bu modellerden bakalım
(4,061 puan) tarafından
Ben bayılarak giyiyorum valla çok rahat hamilelikte almıştık hala kullanıyorum bide dikişsiz aldım ben oda çok rahat ve hiç sudyen yok gibi desen yeri var
0 oy
tarafından
Telsiz dolgusuz sutyen giyiyorum sorun olmuyo
0 oy
tarafından
Cnm ben hiç emzirme sütyeni kullanmadım gereksiz geliyo bana:)) bebeğim 46 günlük normal sütyen taktım hep. 
tarafından
Doymazsa ek gıda yerine sütümü veririm diye düşünüyorum cnm. Boşuna mama almamak için. Sonuçta anne sütü daha sağlıklı:)
(5,302 puan) tarafından
Kız doymasa tekrar emzdirrisin ben korkarım oyle buzlukta falan snra dokunmasın bebeğe
tarafından
Sütüm azalır falan ne olur ne olmaz dökmek yerine sıtokluyorum:)) korkucak bir şey yok ki cnm:) buzluktan çıkartıp oda sıcaklığında eriyo sonra biberona koy ver :)) hepsi bu kadar:)
(5,302 puan) tarafından
Yani mikrop falan kapar okdr uzun bekleyecek zateb benm sütüm azalsa biraz bulgur yada humana çay içiyorum ertesi gün doluyor sütüm
tarafından
Doğrudur cnm ama doktor tavsiye etti bana sürekli akıyordu. Süt saklama poşeti aldım eczaneden koydum buzluğa. Zaten bir zararı olsa doktor önermezdi cnm:))
0 oy
(5,302 puan) tarafından
Bende istyorım ama drek göğsüm mastit olıyr çok ağryır yaaa 9 aylık olcak bzde 
0 oy
(579 puan) tarafından
İlk 6 ay emzirme sudyeni kullanıyorum sonrasında kendi sudyenlerimi kullanıyorum açıkçası emzirme sudreninden normal sudyenlerim daha rahat geliyor bana ben hiç sorun yaşamadım normal sudyende önceden emzirme sudyeni mi varmış ☺️☺️
0 oy
tarafından
Ben üç çocuģumdada normal sûtyen hep kullandîm emzirme sûtyeni hiç kullanmadîm. hiçte zorluk yaşamadım
0 oy
tarafından
Ben emzirme sudyeni hic giyemedim rahat edemedim cnm hep normal sudyenlerden giydim
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Emzirme sütyenini çok gereksiz buluyorun ben aldim kulanamadim rahat etmedim normal sütyen kulandim cokta rahat oluyor
0 oy
tarafından
Ben pedli sporcu atleti var ya büstiyer gibi ondan kullandım hep birde yazın pamuklu oldugu için terleme yapmıyor o 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Emzirme sütyenini burda bulamadığım için kullanmadım .Telsiz ince dolgulu kullanıyorum
0 oy
tarafından
14aylik hala emzirme sutyeni kullaniyorum cok zor oluyo normal sutyen
0 oy
(9,961 puan) tarafından
Bastan beri normal sudyen kullaniyorum hic emzirme sudyeni kullanmadim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ben dogdugundan beri normal sutyen kullaniyorum gerci hep normal kullandim
0 oy
tarafından
Emzirme sütyeni aldıgım halde doğru düzgün takmadım hep normal telli dolgulu sütyen giyiyorum 
0 oy
(10,218 puan) tarafından
Hiç kullanmadım emzirme sütyeni ben hala emıyor yumuşak yapılı kullandım hep

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 432 göst.
0 oy
3 cevap 89 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 537 göst.
16 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu

378,191 soru

11,319,189 cevap

34,765 kullanıcı

...