0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından
Bebegimi emzirirken aklimdan olumsuz seyler geciyorsa kizim huysuzlaniyor uykusundan sıcriyor ben mi boyle anlamlandiriyorum acaba bunu yasayan var mi cok merak ediyorum

5 Cevaplar

+1 oy
(765 puan) tarafından

Ben emzirirken hep gözlerinin içine bakıyorum ona gülümsüyorum ve şükrediyorum hep aklımdan hiç bişi geçmiyor bide Felak nas okuyorum bazen sesli bazen kısık sesle oda dinliyor ben gülüyorum oda daha iştahlı emiyor severek verdiğimi hissediyor

Stres herzaman geçer bebeğinize onunla konuşun güzel şeyler söyleyin elleriyle yuzunuzle oynamasına izin verin elini ayağını öpün zaten kötü şeyler gelmez aklınıza
(1,287 puan) tarafından
Bende hep o şekilde emziriyorum sakince emiyor bebeğim
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ben oğlum emerken içimi sevgi aşk  şevkat kapliyo  öpe öpe emziriyom  dene sende canim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Anne karnında bile, anne uzuldugunde bebek hareket etmiyor doğduğunda hissetmesi çok normal sakin olmaya çalış kuzum
0 oy
tarafından
Benimki daha 5 aylik ben sinirliysem yumruklarini sıkıp ıhhhhh diyip kendini titretiyor
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Oğluma bakarken ve emzirirken asla olumsuz ley düşünememki o güzellik karşısında 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
+1 oy
5 cevap 157 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 《♧eymen!m♧》 (4,237 puan) tarafından soruldu

374,682 soru

11,207,231 cevap

34,510 kullanıcı

...