+1 oy
446 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Kızlar internette bı söylenti var biontech olanların koluna mıknatıs yapisiyormus olduysaniz bı mıknatıs dener misiniz çok merak ediyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Koydukları çip mıknatıs çekiyirdur ondandır o :-)
(7,441 puan) tarafından
Vücuda tutması için illa mıknatıs çekmesine gerek yok bir sürü yöntemi var tutması için inanma bu tarz seylere
(1,108 puan) tarafından
Aşı olanlarda korona oluyorlar ki canım anayasal hak var kimse istenmediği sürece vücuduna tıbbi müdahale edemez :) insanlar aşı olur olmaz bilemem ama zaten zorunlu halde aşı avukatlar sağlık calisamlar yurt dışı seyahati de vs vs bunlar için aşı şart oldu :) ve kul hakkını düşünüyorsun ama aşının içinde haram helal madde var mı onu düşünmüyorsun . TC vatandaşı özgürdür isteyen aşısını olur istemeyen olmaz ben sana ol aşı diyemem yada olma da diyemem özgürsün :) herkesin kararına saygı duymak lazim
(7,441 puan) tarafından
Dünyayı etkileyen bir salgın sa eğer bu mecburi tutulabilir.saglik için birşey yapılıyorsa içeriği değil sağlık önemlidir eğer bile bile bulaştırma yapiliyorsa bu kul hakkıdır.tabiki yaptırmamak özgürlüktür ama yaptırmayana kurallar konduğunda kimse de ağlamasın.ben de özgürce artık gezmek istiyorum asili oldugum halde hala dışarı çıkamıyorum.sunu ayrımını yapmak çok önemli aşılar yüzde yüz koruyuculuk sağlamaz ama yüzde yüz hastane yatislarini önler ölümlerden korur hafif atlatilmasini saglar
(1,108 puan) tarafından
Aşıya guvenmedikleri için insanlar olmuyor zaten canım dünyayı etkileyen virüs kongreleri etkilemiyor olan gariban esnafa oluyor onu da geçtim aşı üreticisi bile ben prosedür gereği aşı olmam diyor insanalr güvenmiyor 3 fazda deneme aşamasında aşı kimin üzerinde deneniyor insanlar üzerinde bunun bilincinde olan insanlar aşı olmuyor . Aşıya güvenmiyorlar. aşı olan insanlara yasaklar kalksın o zaman ne diyim :)
(7,441 puan) tarafından
Kongre olayına hiç girme o konuda haklısın ama bu sadece Türkiye ile sınırlı bir olay degil kaç defa söyledim yine soyluyirum dunya yi etkileyen bir salgın.eger ki helal haram olayına girersek şuan yediklerimizin hiç biri doğal değil benki doğal beslenmeye çok dikkat ederim ama güvenemiyorum o yuzden asi en masumu yarar zarar olarak düşünürsm ben bir hemşireyim ve artık sorumsuz insanalrin zararlarını görmek istemiyiorum sadece kendi mesleğimde değil bir ogretmende bir poliste asker de aklıma gelecek bir sürü meslek benim kadar risk altında.dunden beri burda bir çok posta bunu kaç defa yazdım buraya da yazayım iş arkadaşım asi karsitiyim diye ortada gezerken insanlara asi karşıtlığını aşılamaya çalışırken çocuğuna butun aşılarını yaptırdığını tesadufen kanıtlı bir şekilde öğrendim o yüzden o bilincinde olan insanalrin asi olmadığına bu kadar emin olmayin ben zerre inanmıyorum asi olamdiklarina sadece algı yapıp bir tür insanlık çökmesine sebep olmaya çalışıyor lar.ornek vereyim Allah korusun çocuğuna birşey oldu ve sana dediler ki bu şu bu ilacı kullanmadan iyileşmez sen o an o ilacın içeriğini mi düşünürsün çocuğunun sagligini mi
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bunuda yeni duydum baska neler duyacaz kimbilir
(1,108 puan) tarafından
Bende yeni duydum canım mıknatıs niye yapmışsın ki çevremde de aşılı kimse yok merak da ediyorum eğer gerçekse bu korkunç bişey
tarafından
Bence yalandir
+1 oy
tarafından
Ahahaha kuzum şimdi kaynım buradaydı hemşire kendisi  mutfakta okur okumaz direk buzdolabı magnetinin mıknatısın söktüm koydum koluna neye uğradığını şaşırdı sgfsshhsab postu okudum şimdi ona da öyle bişey yok yenge Allah diyen salatalık olayı gibi dikkat çekmeye çalışıyorlar sosyal medyada dedi yapışmadi da rezil olduğumla kaldım :Dd
(1,108 puan) tarafından
Hahahah kız çok güldüm :D kusura bakma ya bende şaşırdım duyduğumda en azından kafamdaki soru gitti :)
tarafından
Hahshaj kuzum şimdi de sirameleser akıl hastanesine hoşgeldiniz deyip kaçıp gitti jwhshshsh
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Öyle bir şey yok :D o miknatisi yalayip yapistiriyolar  
(1,108 puan) tarafından
Herhalde öyle yapıyorlar :)
0 oy
(655 puan) tarafından
Bana da asi çıkmış ama hangisini vurudrmam gerek bilmiyorum 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eşim mecburi olarak vurdu ilk başka git sinovac yaptır dedim gitmedi. Randevu için aradığında biontech kalmış sadece dediler oda mecburi vurdurdu. Kalkınca denerim ama sanmıyorum öyle bişey olacağını ☺️
(1,108 puan) tarafından
Tamam merakla bekliyorum :) insaaallah yalandır ya düşün sene böyle bir şey olduğunu korkunç bir şey
0 oy
(581 puan) tarafından
Bir ara çipti şimdi mıknatısa mı dönderilmiş ☺️ çok komik ya ne alaka  ne yapacaklar mıknatıs koyup bir yerlerden geçerken oraya mı yapıştıracaklar :) inanmayın her duyduğunuza :) 
0 oy
tarafından
İnanmayin kiz boyle seylere :D 
(1,108 puan) tarafından
İnanmak değilde daha çok merak ediyor insan :D
tarafından
Dogru degil :) sadece biontech biraz sarsiyor .Bunyeden bunyeye degisir o da.Sinovac yani cin asisi da bana asla guven vermiyor .
0 oy
tarafından
Hahahahhhaha annemlerin koluna magnet yapıştırsaydim keskee bir daha ki sefer artik :))))) inanmaa kız bir deli söylenti cıkarti insanları sadece korkutuyorlar :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,269 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Haticegokoglu (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 220 göst.

378,402 soru

11,326,578 cevap

34,780 kullanıcı

...