0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (535 puan) tarafından
Kızlar aşı olmadan bazı yerlere giremiyorum yurtdisi zaten çıkılmaz sizce olayım mı ya herkes 2 3 doz olmuş tek ben kalmışım gibi 

10 Cevaplar

0 oy
(119,055 puan) tarafından
ben oldum ama sana olda demem olmada kendi karar vermen lazim
1.dozda kuzey koluma yatti bi iki gun kolum agridi 2.dozda hic bisi olmadi bana 3.yaza dogru olcam
(535 puan) tarafından
Anladım canım saolasin
(112 puan) tarafından
Siz hamileydiniz sanırım gebeyken mi oldunuz aşıyı ve kaçıncı haftalarda oldunuz
evet hamileyim 17.haftada ilk dozu 20 li haftalarda 2 dozu oldum
(112 puan) tarafından
Gec mi kaldım ya 3 dakka sonra 24 haftalık olucaz :)
Hiç olmadım sanırım son 3 aya kadar yapılıyormuş
Doktor da haftaya
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Ben 2 dozda oldum şimdi 3 olacam hamileyim doktora danışıp
(535 puan) tarafından
Ağrı felan oldu mu
(1,426 puan) tarafından
Yo bende yoğun bi yan etki yapmadı
(535 puan) tarafından
Hastane sağlık ocağı farkeder mi sence
(1,426 puan) tarafından
Yooo hiç fark etmiyor bence
(535 puan) tarafından
Anladım canım saolasin
0 oy
tarafından

Tek değilsin  bende olmadım  olmayada niyetim yok  bi gittiğim yer avm  il dışına da keni aracımızla çıkıyoruz  sorun yaşamıyoruz

(535 puan) tarafından
Canim bazi kurslara gidecem ama ille aşı istiyorlar yazin yurtdisina çıkabiliriz oda aşı istiyormuş
tarafından
Böyle asi olanlar sanki covid gecirmiyo bulastirmiyo  gibi davranıyorlar ya deli oluyorumm.asi yaptıran kendisini koruyo etrafındakileri değil bulaşan yine bulasiyo .bulastiriyoda herkeze..neyin kafasında zorunlu tutuyorlar acaba
tarafından
Valla ailem de herkes oldu  kiz kardeşim hepsine bulastirdi   hepsi yari ölü geçirdiler   

Aşı olanlar  hafif atlatıyor diyorlar ama gözlemlerime göre çevremde asi olanlar daha ağır geçirdi   

Halam aşı olmadan ayakta  atlattı 2 kere  hoplayıp zıplıyor du aşı olduktan sonra  yataktan tuvalete gidemedi   kendini bezletti kızına  düşün
tarafından
Bunyedne bünyeye değişiyor bnce..herkese aynı etki etmiyo..sağlık bakani ve işleri de dahil asi olmadan sokmuyo ya bir yere..sanki bulastirmiyo algısı yaratiyo deli oluyorum işte..asi olanlar kendilerini koruyo sadece koruyorsa eeger..
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç birini olmadım sonuna kadarda olmayı dusunmuyom
(535 puan) tarafından
Kursa gidicem ama aşı istiyorlar ya
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylikken ve 4 aylıkken 2 aşımı da oldum. Bir yan etki yaşamadım. Geçen ay covid geçirdik. Çok hafifti grip gibi bile değildi 
(535 puan) tarafından
Bende geçirdim canım hissetmedim bile çok şükür ayakta atlattım ama kursa gidicem aşı istiyorlar
(6,047 puan) tarafından
Yani artık olmak lazım. Çoğu yere asisiz almıyorlar. Acil bir yolculuk durumu olsa yine de bilet kesemiyorsun.
0 oy
(264 puan) tarafından
Covid geçirdiysen olma bence
(535 puan) tarafından
Geçirdim canım
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ben ilk dozu olfum hamileyken olmusum haberim yoktu doktorda kagit falan imzalatti boyle konusmasida sanki celiskiliydi 2.dozuda olmadim bide 3.cikmis bilmem arttik olirmuyum bundan sonra olanda hasta olmayan da
(535 puan) tarafından
Senden habersiz nasıl yapıyorlar ya
(1,921 puan) tarafından
Ben hamile oldugumu bilmiyordum oldugumda
0 oy
(334 puan) tarafından
Ben 2 doz biontec oldum şimdi sıra 3. Dozda
(535 puan) tarafından
4 te çıkar yakında
0 oy
tarafından
Olmadım olmamda
(535 puan) tarafından
Bende öyle diyordum ama bazı yerlere asısiz almıyorlar
0 oy
tarafından
2 hafta önce oldum 3yü hiç de yan etki yaşamadım pişman da değilim..ki ben kendimi ve çocuklarımı düşünüyorum 
(535 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
0 oy
6 cevap 69 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 446 göst.
26 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu

377,715 soru

11,304,999 cevap

34,730 kullanıcı

...