0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (1,213 puan) tarafından
Bazen eksik olsa kaynanamdan alırım bu avantak ama alt üst oturuyoruz ilk zaman yeme içme birlik ti eve sadece yatmaya çıkıyorduk çocuk oldu yeme içme kendi evimde oldu ayrıldık ama bazen mangal balık olunca birlesiriz ben hariç herkes çalışiyo kaynanam bile çalışıyo sabah kahvaltı bulaşık her yer heryerde oluyor oğlum beş dakika durmaz düzgün uyumaz hizmet bekliyor lar hep iki evi idare edip temizliyorum yaranamiyom ev sabah bıraktımiz gibi diyolar sonra koca tencerede yemek kalıyor dolaba sürüyor kaynanam sabah onu küçük bir kaba koyuyor tencere yi falan lavaboya yıkansin diye koyuyor çakallık yapıyor eşim beni savunmaz savun diyorum iki evi temizliyo çocukla zor oluyor de dedim ben demem is yapasi yok derim götüne zor geldi derim dedi eşim babası ile çalışıyodi başka işe geçti sigortalı aama babasi ile kus gibi trip atıyor babası balık alıp yiyelim dedi. Birlik katılmadi dün teyzesigil geldi mangal yencek katılmadı ayrı yedik kaynanamgilde eşim evlendikten sonra deistini erkeğin kötü olmasının sebebi karıdan gider diyor lar Eveli böyle deildi noldu buna benim doldurmu sanıyorlar ama öyle bişey yok ben eşime hatta anne babadır trip atma ha de geç diyom bana sen sus suratlarini cekemicem diyo artık yoruldum ben gücüm kalmadı oğluma bak aşağı topla bugün indim bulaşık yıkadım balkon süpürdum öğlen yemeği yedik sonra gene bulasik yıka çocuk bak akşam oldu gene yemek Faslı herşey monoton oldu kendi evime zaman kalmadı eşim gelmis akşam bu paspas dünden beri ***** baktım ne zaman düzeltecek sın  iş yap dedi kızdı sen düzelt illa ev tek benimmi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani ben tek eve bakamıyorum bacım iki evin işi hayatta bitmez Allah yardımcın olsun Allah o eşine de merhamet vicdan akıl fikir versin inşallah 
tarafından
Allah yardım etsin canım ben  2 sene oyleydim çok zor gerçekten allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Benim annemde çalışıyorda evini de temizliyor canim. Sana güvendikleri sen yaptığın için yapmıyorlar. İsteyen istediğini düşünsun ben yapmam. Canıma yazik valla
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Hazır esinizindecarasi bozulmuş içmeyin sizde ..yada yavaş yavaş elinizi ayağınızı çekin..  inin söyle bi göstermelik iş yapıp gelin asıl sorumluluğunuz kendi eviniz..ilk kendi işinizi yapın sonra inin 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yapma  canım  sende soylene söylene susar  ben  asla  yapmazdım yani  öne öyle sen hizmetcimisin  bırak Yapma b.k götürsün  ewini  ozman mecburen yapacak 
0 oy
(169 puan) tarafından
Vala ben 2 kişiyiz. Anca kendimize yetıyorum.Senin yerınde olsam cinnet gecırırdım. Büyük konusmuyorum ama bana mı verıyo parasını annesı. Mıllet nasıl hem ev hem ıs yapıyo. O da yapsın. Elimi sürmem umrumda olmaz. Ama iş eşte bitiyor. Benım eşim annemın evını temızle demez. Eşin kendı temızlesın. Yavas yavas elını etegını cek bence 
(1,213 puan) tarafından
Ne bilim esimde savunmuyo beni ama oda küstü gerçi trip atıyor ama yapma etme demiyo kendi evime vakit kalmıyor yapmayınca neden yapmadın diye kızıyor
0 oy
tarafından
yapmak zorunda değilsin sen yaptığın için onlarda daha fazla bekliyor aynı evde olsanız neyse o hale çalışır sen yaparsin ama ayrı ev hem çalışsın gelince de yapsın isini 
0 oy
tarafından
Kayınpederim a z ye eltimin bütün ihtiyaçlarını karşılar elektirik suyu öder kışlık yakacaklari odunu alır verir torunlarına herşeylerini alır hatta kayınpeder alışverişe gidince eltime sorar bir şey lazım mı diye eltim de liste yapar verir kayınpederim de alır hepsini 
(1,213 puan) tarafından
Maşallah
tarafından
Bacım millet akıllı bana bi kere sordu lazimlik bir şey var mı diye bende yok dedim o gün bugündür bana sormaz
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kendi evinin isini yap bacim inme obur eve zorunda mısın ya cocugum hasta durmuyo kendi isimi yapamıyorum de madem ev sabah biraktiklari gibi yapsinlar kendileri niye ezdiriyon kendini 
(1,213 puan) tarafından
Ne bilim agzim var dilim yok sessizim ben eşim savunmuyo oda küstü ama  gitme etme yapma demiyor
(7,098 puan) tarafından
Sessiz olursan boyle tepene çıkıyorlar bacim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 228 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busra63 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 488 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 585 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,681 puan) tarafından soruldu