0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Erken gebelik testi yaptım kızlar ama bsy yok dmi ? Folik asit de iciodm ama eşimle karar verdik erken olsun ikisi bir arada buyur dye ama yok galiba dmi . bugün doktr en az 1bucuk yıl ara ver dedi zaten oğlum 10aylik 

image

7 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ovulasyon testi dene canim
tarafından
Dha net mi olur o zaman cnm
(9,247 puan) tarafından
Yumurtlama gününü buluyorsun canım onunla ben ilk denememde kaldim internet uygulamalarinda yoğun yumurtlama dönemi hep ön gün erken gösterdi.bu testle tek ilişkiyle kaldım birkaç arkadaşıma da önerdim onlarda kaldı.
tarafından
Hmm olmadı öyle yapcm cnm saolsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Negatif görünüyor

Ama bebeğin çok kücük ya 
tarafından
1yasinda olcak nerdeyse ikisi bir buyur dedm ama negatif çıkınca da bdha hevesim de kalmio olmicak dye bilmiomda
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Vıyy 10 aylık bebek dusunuyonuz ben hiç cesaret edemiyorum ya maşallah :)
tarafından
Hahah tek kalmsn istioduk ama cikmayncada bdha yapasm da gelmio test aslında çıkacak dye umitliydm baya ama :/
(1,006 puan) tarafından
Kız benimki 5 dk durmuyor ben gece yatağa girdiğim anda Sızıyorum ikinci bana daha çok erken :))
0 oy
tarafından
Çok küçük. Beraber büyüsün diyerek Çocuğuna yazık edicen söyleyeyim. Küçük bebeği kucağından indiremiceksin gazı olcak vs, ve büyüğü çok etkilenicek.3.5 yaş olmasina rağmen neler çektim. 
tarafından
Oğlumun Hemşiresi de öyle dedi .bu baya büyük gelicek sna dedi . aslında tam sevgiyi istedgi zmn dedi kıyma buna dedi .
tarafından
Haklı inan çok küçük ilgisiz kalıcak. Hırçınlasir
tarafından
Hmm öyle yapalm bari cnm az daha buyusun
0 oy
tarafından
En akıllısı üst üste doğurup büyütmek Tabi destekcin varsa 
tarafından
Esim bir destekçi cnm oğluma doğduğundan beri geceleri o bakar akşam eve gelr çocuk yne ondandır
tarafından
Ama seninki küçük benim kızım 2 bucuk yaşina girince ben doğum yapacam altını açmiş olucam ozmana kadar 2 bez parası çok zor
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ben kızım 14 aylıkken gebe kaldım şimdi oğlum 3 ayını gectı önceden kızımla her oyunu oynar parka gıderdım şimdi ise banyo yemek ve giyimini zor yetıstırıyorum çok zor. Az zaman ver bebegıne aklı basına gelsın
tarafından
Tamm cnm saolsın
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Tecrübe konuşuyor bence bekle cnm oğlun tuvalete alışsın kendini ifade etsin sende rahat edersin bak şimdi çok çok erken ikinci için
tarafından
Galiba bnde kilo verim bde bunun üstüne kalırsam artk
(1,601 puan) tarafından
Benimkilerin araları çok az zorlanıyorum bence bekle oğlum bu aralar atak döneminde galiba çok sinirli hircinlasti
tarafından
Yapmcm az kilo verim .dha buyuncede biz rahatlığa alscaz diom bu sefer HC istemm bde zayflarsam onn için aklım karıştı
(1,601 puan) tarafından
Ya aslında hemen olsa daha iyi olur dediğin gibi büyüdüğü zaman bu sefer rahatlığa alisicaksin tekrar sar başa yapicaksin odaha zor yani hakkında hayırlısı olsun inşallah canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
0 oy
5 cevap 186 göst.

384,691 soru