0 oy
655 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Tam iki ay önce dogum yapdim.

Kayanam ve kayinpederim bizde kaldi. 

Kaynanam ben lohsayken benimle xok ugrasdi.

Bebegi severken kadin sürekli durduk yere aileme hakaret ediyor.
Babama gavat dedi. Uyardim yapmanetme dedim bidaha yapacagini yapdi. 
Diyorki bebege ben dayilarimi si** babama benzicem. Altdan aliyorum duymazdan geliyorum sonra kalkdi annemi onlarin köyünde bi oro** varmis ona benzetti. Sabretim bisey demedim.  Bebegi babanem görmeye geldi babanemi kudurtmak icin bana gelmis diyorki kaynanam: kizim bu sacini kapat melekler kaciyor. Halbuki kimse yokken hic öyle bi konusma ypmiyor.  Bende bu hareketlerine karsi bayram geldi gitmedim. 

Esim bebegi alip onlara götürcekdi birakmadim. Daha cok kücük oldugu icin emdirdigim icin. Esim bana küsdü. Sürekli ailesi bana karsi dolduruyor . Tam 2 haftadan beli küsüz 1 kere gelip cocuga bakmadi okadar insafsiz... neyapmam yerek... 

19 Cevaplar

0 oy
(262 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim eşimin ailesi ve sülalesi çok terbiyesiz insanlar.ilk yıl eşimde onlara uydu .bana çok haksızlık yaptı sustum sustum ağladım ağladım en son dayanamadım topladım valizini eşimin.yuru dedim annenin yanına.ben böyle bir evlilik istemiyorum dedim.gitti otogara .bindi arabaya annesinin yanına gidiyordu .farklı sehirlerdeyiz aramızda 18 saat var.sonra yalvardı yakardı özür diledi.yari yoldan dondu geldi.affettim.gitmedi annesinin yanına.sonra değişti eşim.bambaska biri oldu evliliğimiz kurtuldu.boylr yapın demiyorum ama bende böyle çözüldü her şey.
(3 puan) tarafından
Sendeni böyle hakarete ugradin e susdun?
(262 puan) tarafından
Ben hakarete uğramadım ama eşimin memleketine gittim düğünümüz için.tum sülalesi biz ayrılalım diye çabaladı.mesela erkek kardeşi geldi dedi abime amcamin kızıni istedik.baska bir akrabasi geldi dedi senin kocana teyzesinin kizini istediler vermedi dayisi.biri geldi dedi senin kocan şu kizla cikti.kiz bunun ne mal oldugunu anladi ayrildi dedi.sonra esim o sira isten cikmisti.nikah masraflarini falan ben karsiladim.sonra annesi tutturdu dugundeki altinlar paralar benim olcak diye.erkek kardeşi tutturdu abi ben kredi cekcem anneme ev alcam yengemde kefil olcak diye...sonra erkek kardeşi dedi siz gelceniz bizim memlekete yerleşceniz annemle beraber yasicaniz falan.boyle ***** meseleler oldu.esimi çok seviyorum ama o zaman onlar ne derse sessiz.kaldi.bazrn onlara uydu.sonra baktı ki ben böyle bir işe gelmem .ayrılır geçerim. Sevgimi de kalbime gomerim. Ayrılcagımızı  anlayınca değişti.gercekten cahil insanla ve kötü niyetli insanlarla uğraşmak zor.
(3 puan) tarafından
Aynen öyle bacim...
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah kocana kaynanana akil versin
(3 puan) tarafından
Amin..
+1 oy
(50 puan) tarafından
Bence eşini küstürme iyiyken kötü olan sen olursun yakınsa bırak bebeği götürsün getirsin bilmiyorum benim aileme bebeğimi götürmeme eşim izin vermese ben çok üzülürdüm sonuçta senin kadar onun da bebeği ve sen bişeylere izin vermedikçe eşin onlara hak vermeye başlayabilir diye düşündüm tabi sen daha iyi bilirsin çünkü bu durumu yaşayan sensin 
+1 oy
(915 puan) tarafından
Ay benim anneme babama kardeşime öle hakaret edecek insan daha dogmdi heralde asla susmam valla kocamin  anası demem otursun saygısıyla sovdurtmesin  kendisine terbiyesiz asla susma bi daha bole bisi olursa kocanada bi o kadar yani  kumusmus  defolsun aynısını sen yap bakalım senin anan şuna suna benziyo ne dicek ay bak sınır oldum 
(3 puan) tarafından
Aynen öyle!!! Cok pismanim susdugum icin... annem babam bizi cok sesiz yetisdirdi. Alismamisiz böylelerinle oturup kalkmaya. Bunlar iyi lafdan anlamiyor. Onun dilinden konusmam gerekdi
(915 puan) tarafından
Iste o yüzden o hakareti etme hakkı buluyo  kendinde bulmuş gül gibi  sessiz kızı  üstüne bineyim demiş senin kaynana bolelerine  eli sopalı lazım sen kocanı ilk  bi ele al ona nazin geçer  sonuçta  oda anasına der ne dicekse  adam olan eşini  ezdirmez  zaten
+1 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm üzüldüm keşke susmasaydin ailene söylenenlere 
(3 puan) tarafından
Keske..
0 oy
(479 puan) tarafından
O kaynanadan uzak dur bence öyleleirn niyeti huzuru bozmak
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Bu yaptığı insanlığa bile sığmaz ya canım sen yeni doğum yapmışsın stres yapıp üzme kendini sütünden bebeğine geçer Allah yardımcın olsun :(
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sabir mi ettin?ailene laf ediyo sen de sabir mi ettin neye tam olarak pardon?sesini cikarmayarak en buyuk hakareti zaten sen etmissin ailene.Kaynanan kim ya senin anneni koyunde ki orospuya benzetiyor ya da senin abine laf ediyor
(3 puan) tarafından
Aynen bende sonradan farketim keske agzimi acsaydim. Iyi niyetimi safligimi kulandi pislik kadin... cok üzülüyorum...
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Kaynanan naparsa yapsın eşinle ters düşme annen böyle böyle yapıyor askim sende bil de kaynananda böyle devam ederse eşinin kocasının yanında açık açık sor 
tarafından
Eşinin kocasının yanında mı o ne kız
(3 puan) tarafından
Ben onu bilere yoladim konusun annesiyle diye. Beni üzmesin diye. Giti geldi iyice bana karsi domdurmus kaynanam..
(8,946 puan) tarafından
Kız kendi eşinin ve kayinbabasi nın yani kaynanasininkocasi olarak dedim hahah:)))
.kuzum eşini yollama belki atar ne bilecen yüz yüze yanında konuşsun
0 oy
(621 puan) tarafından
Kıskanç ****** işte kaynana değil mi Azrail alsın onları 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Walla ailene bu kadar lafa küfür e sabır ettiysen o sabır değil başka biseydir.....
(3 puan) tarafından
Lihsaydim cok zor bi dogum gecirdim.... keske susmasaydim kendime kiziyorum zaten... kadin ben gelin gideli beli beni basdiriyor... napcagimi sasirdim
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Sen alttan aldıkça tepene çıkmakdan kaçınmamışlar canım. En başta ilk cümlesinde tersleyecektin. Ne demek ailene hakaret etmek. Annene or... Benzetmiş sabrettim diyorsun. Lan varya benim anama biri böyle diyecek Alllah yarattı demem dalarım. Allah sana Peygamber sabrı vermiş herhalde. Benim tahammülüm olmaz bu konulara
(3 puan) tarafından
Okadar nefret ediyorumki onlardan. Allah korkusu diye birsey yok bunlarda
(3,010 puan) tarafından
Sen yüz verdiğin için bu cesareti buluyorlar kendinde. Ailem benim hassam noktamdır kimse tek laf edemez. Eşim yeni evliyken abin başkasının yanında çalışacağına kendi işini kursun dedi bir kaç şey daha söyledi baktım abime hakaret edecek küçük görecek gibi. Bende herkes senin gibi babadan iş güç araba sahibi olmuyor dedim. Abim altındaki arabayı kendi çalışıp aldı. Baban senin işini arabanı evini önüne verdi düğününü yaptı eşyanı aldı. Faturalarını ödüyor. Senin tuzun kuru tabi piyasadan haberin yok dedim. O gün bugündür aileme hiç bişey diyemez. Dedirtmem de zaten o fırsatı vermem.
0 oy
(238 puan) tarafından
Bnim aileme öyle hakaret edecek ben susacam valla ağzıma geleni sayar evden bile kovarim o derece sende peygamber sabrı varmış galiba eşin bunları bilmiyor mu da sana küsüyor sonuna kadar haklısın gitmemekde
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ailenize hakaret ederken nasıl alttan alabildiniz. Anneme kardeşime ağza alınmayacak kelimeler kullanacak ben alttan alacam anında siler atarım kim olursa olsun. 
0 oy
tarafından
Fırsat bulursan bir daha küfür ettiğinde telefonun ile kaydet eşine dinlettir. Çok saygısızca davranmış, bir daha yaparsa susma. 
(3 puan) tarafından
Esimin yaninda bile sövüyor
tarafından
O zaman eşinde haksız yani küsmekle, güçlü olmaya çalış Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Ee yuh sen bu lafları nasıl alttan aldın ya babana gvat annene o . Ayıp ya kardeşlerine bile laf etmiş ne ağzı bozuk kadınmış kocana soyle bunları ve görüşme bnce
(3 puan) tarafından
Kocama dedigim halde benim trafimdayken birden doldurdular simdi onlarin tarafinda...
0 oy
(749 puan) tarafından
Eşinin bu tur konusmalardan haberi varmı 
(3 puan) tarafından
Hepsinden haberi var aklisira aileme gidip beni kesmeE calisiyor annesini hakkli cikarmak icin
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Valla öyle kaynanayı kovmaktan beter etmek lazım eşime de söylerim ne evine giderim ne çağırırım. 
tarafından
Senin amacın ne ya nşye bütün eski postları hortlatıyorsun
(1,020 puan) tarafından
Yasak mı ya yorum yapmak sanane
tarafından
Yap yap da aylar öncesine yapma yenilere cevap ver eskiler zaten cevaplanmış senin yorumunla posta ilham gelmeyecek buranın kurallarını bilmediğin çok belli
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Çocuğuma bile ellerini sürdürtmezdim huyumu biliyorlar o yüzden bin kere düşünüyorlar konuşurken yüzüme :)) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 445 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Cennet Tarhan (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 850 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifhanim01 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 392 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 525 göst.