0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından

Kızlar acaba kendime eziyet mi ediyorum diye düşündm açıkçası 1 saat önce acıktım altını 1 saati geçti belki 10 defa gittik o lagzmliga oturdu. Ben klozete yemek bile yedi yani lazmlign üstüne en sonda o çıkan yeri var ya tuvaletin yapıldığı yer. Onu çıkardı üstünde şortla kaka yaptı ben çiş beklerken benm kız kaka yaptı ve bugün 2 defa kaka yapmışti bende yapmaz dedm 8 aylık hamileyim az önce kızımı yıkadım o sortu yıkadım lazimlik kaka oldu onu yıkadım. Acaba öğrenir mi öğrenmez mi önceden söyleyen kız artık söylemiyor değişirim gel dediğimde ağlıyor istemiyor çıkartmayı. Sizce kısa doğru denesm olur mu. Şuan oturup oyun oynuyor popo açık 

7 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum geçen hafta aynen bende senin gibi başladım oğlum 21 aylık 10 güne 22 aylık olacak bende 33 haftalık hamileyim artık dedim heralde tuvaletin önünde erkenden doğuracam vazgeçtim bebek doğduktan sonra tekrar deniyecem çünkü yaptığı yerleri temizle iç çamaşırlarını yika otur kalk mahfoldum
(699 puan) tarafından
Aynısı yemin ederim bende öyle mi yapsam bekleym bakm biraz daha
(4,700 puan) tarafından
Bence zorlamanin anlamı yok bizede yazık iki gün de artık sancım başladı yani
(699 puan) tarafından
Valla bende vazgeçtim cnm çiş neyse kaka yaptı onları yıkadım kendini yıkadım bu sefer huylandm banyoyu yıkadım komple 1 saat uğraştım bi kaka yüzüne. Demedi bide. Lazimlg8 alınca demeyi kesti öncesi diyordu.
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Yani biraz daha ertele o zaman benim kızda 18 gün sonra 25 aylık olacak ben biraz daha beklicem hem kendime eziyet etmek istemiyorum hemde kızıma 
(699 puan) tarafından
Valla işte bende öyle düşündüm basta ama kızım 1 ay öncesine kadar söylüyordu bende lazimlik aldm. Hatta oyunla karışık daha eve getirmedn çiş falan dedi kaka ddi bezi çıkarmak istedi. Bende ondan dolayı denedim ama 3 hafta olacak diyen kız birden bire kesti demiyor şimdi rahatsız bile olmuyor kakasindan
0 oy
tarafından
Doğum yapmadan açıcam bu yaz ikisi ile çok zor olur 23 aylık şimdilik bence açmişken devam et 
(699 puan) tarafından
Saat 4 de açtım saat 6.43 hala çiş yok bide defa kaka yaptı. Acaba çişini tutmayı mi öğrendi diye düşünyrm
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bn 33 aylikti öğrettim senin kız cok küçükmüş birde agliyor bence hazır degil bnmki hevesle gidiyordu senin ki agliyor.Küçük oldugu icin hazır olmayabilir zaten dogumuna az kalmış bebegin 3-4 aylikken egitime başla hem toparlanmış olursun cnm.
(3,895 puan) tarafından
O sira bende 7 aylik hamileydim.
(699 puan) tarafından
Bende öyle düşünyrm artık. Çok yoruldum çünkü seneye yaz ister bence. 1 ay öncesine kadar hep söylüyordu ne olduysa söylemiyor
0 oy
(534 puan) tarafından
Canim ben vazgeçtim bugün itibari ile çocuk yapmayacağım diyor ya klozetede yapmayacağım lazimligida yapmayacağım diyor böyle diyen bı çocuğa daha ne yapayım ben bağladım bezini yoksa.sinir sistemim çökecek yani 3 gündür öğretmeye çalışıyorum ama ısrarla yapmayacag diyor
(699 puan) tarafından
Valla bende vazgeçtim hamileyim 8 aylık çok yoruldum valla
(699 puan) tarafından
Ne kadar seninki
(534 puan) tarafından
Benim kızım 28 aylik canim 3 ay sonra kardeşi doğacak o doğmadan öğreteyim diyordum ama istimiyor ısrarla yapmıyor tuvalete götürüyorum bazen oturuyor bazen oturmuyor otursa bile yapmıyor yaptım diyor içeriye girince taytina yapıyor ben pes ettim bugün bezini bağladım bezinle mutlu musun diye sordum mutluyum anne diyor
0 oy
(10,426 puan) tarafından
Cnm başlayıp bırakınca çok zorladı benim kız iyi düşün 
(699 puan) tarafından
Aşkım yok 3 4 aya kadar daha çiş miş yok
(10,426 puan) tarafından
25 aylık öğrettim 8 günde öğrendi cnm.ama ben ilk başladım.biraktim.cok zorladı
0 oy
(2,819 puan) tarafından
2 yaştan önce denemek doğru gelmiyor bana ogreneni duymadım daha

İlgili sorular

0 oy