0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Silindiiiiiiiii.????? 

12 Cevaplar

+2 oy
(1,100 puan) tarafından
Eşimin halasının oğlunu hiç tanımam düğünü olsa çağırmasa da umursamam hatta mutlu olurum :D
tarafından
Kız eşim para gidip takacakti kaynimda altın almış takmayın dedim gitmeyin gitmicekler allahdan gitmedik kimin dost düşman olduğunu gördük hiç bilmezdim bunları böyle kınama da dugunemede çağırdım inan
(1,100 puan) tarafından
Boşver umursanacak insan değiller
-Reklam-
+1 oy
(12,858 puan) tarafından
Elbet size söylenmiştir kına şu tarihte diye ben haklı buldum sonuçta birinci derece akraba davet beklenmez hatta sizin arayıp yapılacak bir şey var mı diye sormanız gerekirdi
tarafından
Canım kaynana kayınbaba konuşmuyorlar o sulaleyle biz gizliden gidip para takacaktik  biz gidecektik kaynım ben eşim ama bana bu laflarda. Sonra gidemem yani kınayi söylemezlerse nerden bilecek vatsaptan ogreniyom resim atmışlar . Biz dugun yaptigimzda herkesi cagirdi kkina düğün hatta araba bile ayarladık sırf gelsinler diye bilemiyom valla
0 oy
tarafından
Kınaya çağrılmazsan nereden bileceksiniz kına yapilacagini. Aman sende saydirr altinda kalmaa üste çıkmak icin herseyi yapiyorlarr 
0 oy
(534 puan) tarafından
Bence haklı konuşmuşsum canim o da kendi haksızlığıni bildiğinden bu kadar laf etmiş :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bizde yakın akrabaya dawrtiye verilmez çağırilmwz onlar zaten gelmek zorunda diye. Belkide öyle dusunmustur
tarafından
Canım davetiye verilmezse nerden bilecez kınayı düğünü ne Zmn düğün davetiye gönderdiler yalan yok kinasini watsaptan fottodan gördük cahirmadilar bana diyorki sen ne çağırdın ne davetiye verdin ben dostumada düşmanıma babama dahil davetiye götürdüm ayaklarına
(9,247 puan) tarafından
İyide zaten bizde olan biseyi anlattım eğer böyle bir cemiyet varsa bizde su gün diye tüm akrabalar bilir aylar öncesinden .şahsen ben ewlenirken yakinnakrabaya nikah dawetiyesi gitmedi gelen glesi gelemeyen keyfidir haberin yoktu diyemez
tarafından
Bizde de öyle oldu  aylar öncesinden soylerdik ama yinede davetiye basmistik biz dağıttık bizde böyle bilmiyom okumasalar gitmiyoz
tarafından
Daha doğrusu bize son anda haber ettiler nikah olacak diye
(9,247 puan) tarafından
Salla boswer
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Ben gerisini bilmem de, kınaya niye çağırmadınız deyince gidecek araba mı bulabildim demesini anlamadım :D

1. Siz niye götürmediniz demiyorsunuz, niye çağırmadınız diyorsunuz, boş araba olmaması ne alaka

2. Düğünde niye çağırıyor, boş araba mı bulacak size

tarafından
Ayyy hawa Allah seni ki, güldürdün beni cnm Allah iyiliğini versin hahhaah:))) kız biz düğünde bizim sulaleye iki servis kiraladik uzaktan gelenlere valla .sırf gelsinler diye yoksa gelemiceklerdi düğünde de kınamda da iki koca servis kiraladik onlarlar geldiler aklıma o geldi bak.

Valla kız orayı hiç anlamadım bende :))
(1,552 puan) tarafından
:D Allah hep güldürsün.. Kendimi savuncam derken ne diyeceğini şaşırmış eleman, haksız olduğu ordan belli, takmayın kafanıza
tarafından
Yok takmiyom cnm ya salladım gitti benim moralimi düzelttin sen ;))
tarafından
Amin cnm cümlemizi güldürsün insalla
(1,552 puan) tarafından
Moralini düzelttiysem ne mutlu bana :)
0 oy
tarafından
Atamaları gerekirdi elbet ama bizde yakın akrabamda davetiye verilmez zaten ama mutlaka aranır 1 hafta önce falan
0 oy
tarafından
Yakın akarabaya davetiye verilmez canım ama yaptıklarını diyerek çok yanlış yapmış
0 oy
(3,865 puan) tarafından
Eşinizin halası haber vermemiş mi kayinvalidenize ya da kayınpederinize 
tarafından
yok cnm kaynana ma Gelini getirdi davetiye verdi konuşmuyorlar onlar gitmicekler düğüne filan zaten biz onlardan gizli gidip para takacaktik kaynim ve eşimle ama hak etmiyorlar neler diyo bize
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Dugun karti vermedi mi icinde kina gunu yazR genelde .bence şeyma baya dolmus kendilerini yalniz hissetmisler sizi önemsemese gelmenizi beklemezdi
tarafından
Hic sanmıyorum cnm onemsese bizi çağırirdi kinaya foto çekip koymuş birde biz onları çağırmıştık hepside gelmişti düğün davetiye tek gonderdi kınayı söylemediler için de yazmiyo evlerinde yaptılar kınayı belkide bilemiyom
(1,667 puan) tarafından
Hee yazmoyosa söylemeleri gerekiyomus gercekten o zman sen haklisin
0 oy
tarafından
Kaynana kayınpederine davetiye verdiyse veya arayıp çağırdıysa sizi aramasına çağırmasina gerek yok karşı taraf hakli. Ama üslubu çok yanlış bu şekilde konuşmamasi gerekirdi
tarafından
Evet çağırdılar ama gitmiyorlar konuşmuyorlar onlarla kaynım ben eşim gidio para takip çıkacaktık ama bu laflarda sonra gitmeyiz bizde
tarafından
Düğün davetiye verdiler sadece kinaya cagirmadilar. CNm sorun etmiyom ama öyle konuşması sinirimi bozdu
tarafından
O konuda haklısın üslubu çok ama çok yanlış
0 oy
tarafından
dugune, kinaya cagirmayacagin tek kisi ablanlar abinler ve onlarin isleri cunku aile bu.. diger akraba gillere soylerseb gelirler soylemezsen gelmezler..
tarafından
Doğrudur cnm onlar yakın oluyo
tarafından
yani o zmn sorun yok soylediginde o bilenmis ztn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 211 göst.
0 oy
14 cevap 287 göst.
0 oy
15 cevap 873 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu