0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından
Doktor ultrasonda bakip testislerde sıvı birikmesi var bezini gevşek baglaman gerekio dogunca 10 gün kadar dedi böyle bisey yasayan oldu mu  doktor korkacak bisey yok dedi ama aklıma takildi 37+5

3 Cevaplar

0 oy
(935 puan) tarafından
Benim abimn oglunda var 4 aylk şuan 1 yasnda gecer demiş yoksa ameliyat görsen balon gibiydi ilk dogduğunda zamanla azladı ama daha var 
(280 puan) tarafından
Canm benim ya agrisi falan oluomuydu ki
(935 puan) tarafından
Ağrısı varmı bilemeycm canm ama huysuz bir bebek deil yani sanmyrm agrı yok
(280 puan) tarafından
Anladim canm teşekkür ederm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim tanidigin olmustu canim onun dogunca  su birikmesi olmustu doktor almistii o siviyida  sonra bi sorun yasamadi 
(280 puan) tarafından
Şükür canm
0 oy
(125 puan) tarafından
Bizimde oyleydi canm 1 yasina kqdar bekleyelim gecmezse ameliyat demisti baska cerraha goturduk 2 yasa kadar bekleyelim dedi 2 yasinda hem sunnet hem ameliyat oldu aslinda 1 yasa kqdar cogu bebeginki geciyormus bizimkisi gecmemisti
(280 puan) tarafından
Agrisi falan oluo muydu canim huysuz bi bebekmiydi simdi bi sorunu yok dimi
(125 puan) tarafından
Aşırı huysuzdu canm ne cektim bi allah bi ben bilirim hic uyumaz surekli aglardi cok duzenli goturdum bn doktora kontrole bana hep agri yapmaz dediler ama bence yapiyordu hep ayaklarini cekip aglardi keske 2 yasi beklemeseymisim diyorum hep suan 3 yasinda bi sorun yok suanlik ama kontrole goturecegim tekrar
(280 puan) tarafından
Bende agrisi olmasindan korkuorm cok gecmis olsn canm tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 133 göst.
+1 oy
6 cevap 235 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Kader hamza (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 243 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (891 puan) tarafından soruldu

379,316 soru

11,353,862 cevap

34,827 kullanıcı

...