+1 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (3,169 puan) tarafından
Kızlar gittinizmi ve fayda gördünüz mü ben artık kafayı yicem önce kaynanamlardi şimdi ise kendi ailem beni çok yıpratıyor acaba bı gitsemmi diyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,790 puan) tarafından
Ben gittim evet giderken iyi konuşmak rahatlatıyor ama ben yine sinir krizi geçirince senin ilaç kullanman lazım dedi psikiyatriye sevketti hâlbuki ilaç kullanmamak için gitmiştim ona ☹️
(3,169 puan) tarafından
Ay ilaç kullanmam ya çünkü o bizim kimligimizede isliyirmus
(1,790 puan) tarafından
Kullandım mecbur 4 sene önce filan
(1,790 puan) tarafından
Kullandığın bütün ilaçlar işleniyor bu arada sadece antidepresanlar değil
-Reklam-
0 oy
(2,379 puan) tarafından
benmdd yol ora görunuyor bende cok yıprandım cok annemler cok üzüyor git bence en azından rahatlatan ben ancak buraya yazardım
(3,169 puan) tarafından
Valla bakalım eşim uyuyor yarın bı konuşup en geç cuma ya kadar gidicem yoksa deli oluyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Psikiyatri olurmu ben yıllarca gittim.
(3,169 puan) tarafından
Aynı seymi peki valla bende hiç bilmiyorum hangisi ne
(9,247 puan) tarafından
Psikolok konuşur psikiyatri ilacla tedavi eder tamamen beyinsel.bi ise yararmi bilmem ama ne kadar gidersen git o odadan çıktıktan sonra aynı insanlar aynı ortamda yaşamaya dewam ettikce iyilsemek kolay degil
0 oy
tarafından
Bebeğimi kaybettigim de gittim çok da faydasını gördüm bazen insan tanımadığı birine içini dökünce rahatlıyor
(3,169 puan) tarafından
Ah kuzum bilmiyordum hiç basın sağolsun
tarafından
Sağol canım benim ♥️
0 oy
tarafından
Aile ve sosyal politikalar bakanlığı psikolog hizmeti vardı ücretsiz oraya gittim çok ilgili idi doktorum faydası oldu bana ama bende sakinleştirici kitaplar ve videolar da takip ediyordum . İş önce kişinin kendisinde bitiyor psikolog yol gösteriyor . Çevre değişmeyince iyi olmasi biraz zor ama belki bakış acini değiştirirsin.
(3,169 puan) tarafından
İşte benim için önemli olanda o bakış açım değişmiyor asla
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Bir aile danışmanı evlilik terapisti olarak söylüyorum  gitmelisiniz mutlaka kendinizi değerli olarak  bilin siz değerlisiniz bir kadın olrak 
(3,169 puan) tarafından
Çok tatlısınız teşekkür ederim
(5,314 puan) tarafından
O sizin tatlılığını  ben teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 272 göst.
19 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 387 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde aysenin annesi 125 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,319 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu

382,432 soru

11,449,564 cevap

35,024 kullanıcı

...