0 oy
83 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (19 puan) tarafından
Arkadaşlar , 3.5 aylık bebeğim var. 2 yıldır ailemi görmüyorum.  Ilk defa İstanbul'dan Ankara'ya uçak yolculuğu yapacağım ama tek başına cok korkuyorum. Hiç bilmiyorum nasıl yapacağımı. Küçük bir bavul , sırt çantam ve bebeğim olacak. Hepsini nasıl taşıyacağım bilmiyorum. Acaba tek başına yolculuk yapan var mı?  Ben de yapabilir miyim acaba? Bir de tren de var ama sırf klima korkusundan bebeğim üşütür diye trene binemiyorum. Acaba tren yolculuğu mu yapsam? 

3 Cevaplar

0 oy
(119,152 puan) tarafından
ucak istanbul ankara cok kisa mesafe cok rahat yaparsin bavulu bagaja vercen sirt cantasi ve bebisle idare etmen cok kolay olur
(19 puan) tarafından
50 kiloyum evde bile bebeğimi çok zor taşıyorum. Şaştım kaldım. İnş yapabilirim
(119,152 puan) tarafından
Yaparsin olmadi arabalar var valiz tasimak icin hacaalaninda ama gorevliler cok yardimci oluyo
(19 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(168 puan) tarafından
Ben on günlük bebekle yapmıştım, dört aylıkken de bindim sorun olmadı biraz yoruluyorsun tabi. Bizim insanımız yardım ediyor ya taşırlar bavulunu falan çekinme rica et. Sadece tavsiyem kalkış ve inişlerde kulakları agrımasın diye emzir yada emzik ver, birde cam kenarı tercih et rahat emzir canım 
(19 puan) tarafından
Çok çekingen biriyim.  Asla birine bir şey diyemiyorum. İnş yapabilirim
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Canım benim bavulunu arkadan vek bebeğini kanguruyla kendine bağla sırt çantanı da tak tamamdır ben iki çocukla 12 yıldır her sene ist diyarbakır gidiyorum şimdi 3 bebeğile giderim inş taksiye bin iki dk sonra bagaja giriyor zaten yaparsın canım korkma
(19 puan) tarafından
İnş canım yaparım.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
26 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
18 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu

378,368 soru

11,325,386 cevap

34,777 kullanıcı