0 oy
146 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Kizlar biz bayramda esimle beraber memlekete gitmeyi dusunuyoduk bugun ucak biletlerine baktik kisi başı 500 tl yaziyo ya tamam bayramda fiyat artiyodu ama en fazla 300 falan oluyodu ilk defa 500 u gorduk bayram oncesi ya da sonrasi fiyat dusuyo 268 falan oluyo ama bu sefer de esim gelemiyo bana sen cocukla git ben sizi almaya gelirim diyo ama ben de hayatimda sadece 1 defa ucaga bindim onda da esim yanimdaydi simdi esim olmayacak ve bebegimle nasil olacak bebek arabam katlanmiyo kanguruda durmuyo mecbur kucagimda goturcm cocugu mu tasiyim valizi mi of ailemi de cok ozledim gitmek icin can atiyodum ya

2.secenek de esimin bayramda tatili var ya bana bu sene memlekete gitmeyelim feribotla canakkaleye gidelim ucaga verecegimiz parayla tatil yapalim diyo bana da mantikli geldi ama bizimkiler gelicez diye cok hevesli her konusmamizda geldiginizde sunu yapariz buraya gideriz vs diyolar ne yapacagimi bilemedim siz olsaniz ne yapardiniz?

5 Cevaplar

0 oy
(395 puan) tarafından
Valla ikisinde de gözüm var ne desem bilemedim ailemin yanına giderdim herhalde heveslilerse hiç bilmiyor olsalardı Çanakkale’ye giderdim evet bebek durmayabilir ama yapıcak birşey yok eşin seni binene kadar beklesin orda yardımcı olsun binerken de kendin idare edersin bir şekilde kanguru mutlaka al annenlere de desen keşke ordan bi araba ayarlasalar bebek için ikinci el vs de olsa çünkü gezmek istiyorsun daha zor olucak yada sen gitmeden biriyle arabanı değiş katlanan arabası olanla 
tarafından
Öyle bi tanidigim yok olsa keske alirdim ama malesef ya esim gelecek zaten ama o da bi yere kadar gelebiliyo sonrasinda ben tek olcm ucakta basinctan etkilenmesin diye emzirmem gerekecek tanimadigim insanlarin yaninda nasil olacak esim yanimda olsa bi sekilde hallederdim bizimkilere desem onlar da uzulecek of cok arada kaldim ya
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Uçak bebek arabasını alır kuzum bebeğim 15 günlükken 40 lıyken 3 aylıkken bayaüı uçağa bindik zaten seni kant kısmına ve penvere bölümüne mecburi zorunluluk var oturtuyorlar ve emzik ver bebeğe kulağı rahatsız olmasın yada göğsünü emsin uçak hareket edince basınçtan dolayı bebek arabasını uçağa binmeden hemen önce veriyorsun uçak kapısında yani
tarafından
Yaa oyle mi arabayi goturebilirim yani
(449 puan) tarafından
Evet benim arabam bayağı büyüktü ama katlanıyordu baston arabamı seninkisi. Pısette götürdüm aldılar mecburi uçak kapısında kapanmıyor kbakmayın lütfen dersin olur biter ne diye zorlayacaksın kendni kuzum
tarafından
Yok canim baston degil cift yonlu kapansa da cok kapanmiyo buyuk yani
(449 puan) tarafından
Benimkide öyle skkıntı olmaz tek parça olması yeterli zaten uçağın bagaj kısmında
0 oy
(269 puan) tarafından
Ay ay aynı dert bendede var. Benim eşim havalimanına gelemeyecek bilebebek arabasını alıyorlar uçağa canım. 
tarafından
Allah yardimcimiz olsun canim kara kara dusunuyorum ne yapcm diye
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Canim ben 5 bucuk aylikken yaptim tektim ucaga binince uyudu oglum mama verdim emzik verdim bi sekilde geciyo zaman ama kanguru al mutlaka 
tarafından
Kanguruda dursa durmuyo cok agliyo ucaga binene kadar dursa bindikten snra zaten kucagima alirim rahat giderim
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım benim oğlum 40 cıktı uçak yolculuğu yaptım hemde kucağımda.  Arabam felan da yoktu . Hem valiz hem bebek . Illa zor oluyor ama yolda yardımcı oluyorlar inan yinede çok sknti çekmedim.  Dönüşte bebeğe araba aldım zaten uzak arabayı binerken alıyorlar inerken veriyorlar . Şimdi ikinciye hamileyim memlekette doğum yapacam yine eşim gelmiycek oğlum 1 yaşında ve ben 8 buçuk aylık halimle gidecem yinede sknti olmaz diyorum inşallah 
tarafından
40 li cocukla gidilir canim hareket etmez bisey yapmaz benim bebegim cok hareketli eli kolu rahat durmuyo o yuzden tek elimle onu tutup tek elimle valiz tasimak zor olur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
26 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
27 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Zeynepalya (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
3 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...