0 oy
133 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (185 puan) tarafından
temmuzun sonu gibi tekirdaga gitcez araba alirsak arabaylayoksa otobusle gitcez 9 aylik olucak ozaman yolda 8 saat suruyo sizce nasil olur cok zorlanirmiyim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahh ah ben o zmanlar 9 aylık çocukla otobüste 12 saatlik yol gitmiştim tek başına baba evine boşanacam diye rezil olmuştum
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Gece yolculuğu yaparsanız daha rahat olabilir,uyur en azından zaten emen bir bebekse rahat olabilir diye düşünüyorum,biz de altı aylıkken yolculuk yaptık rahat geçmişti ama tek hatam çok emzirdim dursun diye ondan sonra çok kusmuştu
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben bı haftalık bebeğimle doğumdan sonra kaynanadan evime geldim 4 saat sürdü. Gayet güzel geçti.
(185 puan) tarafından
ama 1 haftalik hep uyucagi icin daha iyi oluyo tabi simdi daha kipirdak :D
(6,047 puan) tarafından
İlk çocuğumla da o aylarda çıkmıştım sıkıntı olmamıştı.
0 oy
tarafından
Hiç unutmuyorum kızım 7 aylıkken gitme gafletinde bulundum rezil olduk valla. Hiç durmadı sürekli ağladı susturamadım o ağladı ben ağladım en sonunda yan koltuktaki teyze Allah razı olsun ondan battaniyeye koyup beraber salladık öyle sakinleştiydi. Bebeğin durumunda bağlı canım sakin bir bebekse gidilir de benim kız gibiyse bir daha tövbe demiştim.
(185 puan) tarafından
aksam giderim ya emziririm uyur
0 oy
(143 puan) tarafından
9 aylık kıızm geçen hafta 22 saatlik yola çıktık kendi arabamızla rezil oldum aglamsını geçtim bas bagır durmadı habire durduk yol kenarlarında akşam uyuyorsa bebeginiz akşam çıkın en azından uyur oraya kadar gelişi ben öyle yaptım biraz daha rahat oldu  
0 oy
(9,626 puan) tarafından
6 aylıkken İstanbula gittik gayet rahatti 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
10 aylık bebeğimle Ankara'dan Kırıkkaleye gittim çok ağladı yolda durmadı 
(185 puan) tarafından
gece gitsem
(3,739 puan) tarafından
Gece uyumasi iyise git canim
(185 puan) tarafından
emince direk uyur
(3,739 puan) tarafından
Tamam canim o zaman iyi yolculuklar
0 oy
(23 puan) tarafından
Ben gece yolculuğu yapmıştım üç çocuğumla yanımada yastık minder küçük bi battaniye almıştım en küçüğünü uyuttum ayağımın altına serdim minderi koydum yastığı yatırdım sabaha kadar rahat rahat gittim Çorlu'ya gittim bende Antep ten gittiğim için yol 14 saatlik ti
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben kendi çocuğumla asla çıkamam benimki sürekli emmek ister hareketli aşırı asla rahat vermez kendi de rahat etmezdi sizin bebeğinize göre hareket etmeniz gerek bence çok riskli
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Benimkiyle gidilmez rezil eder huyuna bağlı ama zor olur her türlü

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
7 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
4 cevap 88 göst.
20 Ekim 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 276 göst.
22 Ocak 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu

378,243 soru

11,320,868 cevap

34,765 kullanıcı

...