0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından
Demin aradi beni her gun ariyo halimi hatrimi soruyor iyi hos hep barisin edin aranizi duzeltin diyorum oglun aynisini yapsam neler neler yaparmis je affedicem oglunu diyorum agliyo tamam oda bi anne aramiz iyi olsun istwr ama benim kabullenic3m.bi durum degil bide aramis yengesi ameliyat oldu ara gecmis olsun de yav benik siiznle isim bitti ne aramasi offf daraltiyolar cok

4 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Olay ne bilmiyorum canım ama boşanmayı kafaya koyduysan yengesini aramak ne alaka biraz saçma kendi dertlerin varken eşinle aran kötüyken ne yengesi 
(964 puan) tarafından
Sormaa hic sormaa kendileri reziller ya gelmiş bana barisin diyo duyulmadan oldu
-Reklam-
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Hiçbir şey anlamadım
(964 puan) tarafından
Esimle boşanma asamasindayim her gun ariyo barisin diye demin aramis ye gesini ara ameliyat oldu sinir ediyo
0 oy
tarafından
Olay ne ki cnm .
tarafından
Aynn ya :)♥️♥️
(964 puan) tarafından
Iki izmirli ❤
tarafından
Best kankim olcn bak artık takip ediom seni:D♥️♥️
(964 puan) tarafından
Tamam kizzzz bende seni ❤❤
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Aldatildin mi yoksa başka sorun mu var canım evet yengesini araman saçma olur bu aşamada 
(964 puan) tarafından
eşim baska kaei kizlarla muhabbet ustune bide o pislik videolari izleme her gun karsimda otururken benle birlikte olduktan sonra bile tedavi kabul etmiyor ben yapsam evden kovarmis o yuzden bosaniyoruz kaldiramam bu pisliği
(1,617 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onu bu sapkınlık resmen kadın evinde namusuyla otursun erkek namussuzluk yapsın oldu evlilik 2 kişiye de sadakat sorumluluğu verir
(964 puan) tarafından
Aynen oyle canm ben kizimla urasayim o pislik onlari yapsin ne guzel yaa cok yle bi dunga bunu kabul eden kadin varsa ki varmis bana cok yorum yapildi bunun icin mideleri genis diyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 452 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Gamze 35 55 (818 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
6 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 327 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.