0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (964 puan) tarafından
Demin aradi beni her gun ariyo halimi hatrimi soruyor iyi hos hep barisin edin aranizi duzeltin diyorum oglun aynisini yapsam neler neler yaparmis je affedicem oglunu diyorum agliyo tamam oda bi anne aramiz iyi olsun istwr ama benim kabullenic3m.bi durum degil bide aramis yengesi ameliyat oldu ara gecmis olsun de yav benik siiznle isim bitti ne aramasi offf daraltiyolar cok

4 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Olay ne bilmiyorum canım ama boşanmayı kafaya koyduysan yengesini aramak ne alaka biraz saçma kendi dertlerin varken eşinle aran kötüyken ne yengesi 
(964 puan) tarafından
Sormaa hic sormaa kendileri reziller ya gelmiş bana barisin diyo duyulmadan oldu
-Reklam-
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Hiçbir şey anlamadım
(964 puan) tarafından
Esimle boşanma asamasindayim her gun ariyo barisin diye demin aramis ye gesini ara ameliyat oldu sinir ediyo
0 oy
tarafından
Olay ne ki cnm .
(964 puan) tarafından
eşim baska kaei kizlarla muhabbet ustune bide o pislik videolari izleme her gun karsimda otururken benle birlikte olduktan sonra bile tedavi kabul etmiyor ben yapsam evden kovarmis o yuzden bosaniyoruz kaldiramam bu pisliği
tarafından
Uyyy pis köpek valla sanada aferin cnm bnde az kaldı bosaniodm hee bnmki farklı ama helal olsun affetme bı kere yapan tekrar yapar ki gözünün önünde yapio s.... Gitsin smdi
(964 puan) tarafından
Annesi affet diyo ben yapsam o.u olurum dedim her gun ariyo ama ginageldi
tarafından
Açma cnm madem böyle bsy yapio bu tarz insanla yaşanmaz çocuğun var Allah korusun neler goruoz meraktan neler yapar açma artık işin kalmams snn onlarla.asla da affetme
(964 puan) tarafından
Oyle de acmayinca daja cok ariyolar offff
tarafından
Bnmkisi gbi acaba kadar desene valla çekecek cilemz varma cnm en dym
(964 puan) tarafından
Hele bi boşanayım engellicem hepsini pislikler aileside oyle.neler yaptı simdi bosaninca zil takip oynicam
tarafından
Kız guldrdun bni aslında oynamazsan olmz ki byle mikrop insanlardan kurtuluon haklsin valla yap bde güzel çocuğumla yemeğe gidin
(964 puan) tarafından
Yapcam kizz valla o guzel.bebiss daha 8 aylik teyzesi gidemeyizz ama buyusun oylee
tarafından
Nye kiz bı corbaciya gidin ona miss gbi tavuk suyu sen ne içersen tamm işte :)yada bana gelin kız bn pastasina kadar yaparım sna
(964 puan) tarafından
Ahh yavrum ne guzel olur kiz nerelisin senn :)))
tarafından
İstnbulluyum cnm başka memleketim yok  kız ayy artık eşimden dolayı Mardinli oldum:D sen nerelisin cnm
(964 puan) tarafından
Bende izmirde oturuyorum kuzum yakincik olsak ne guzel olurdu :)))
tarafından
Bn şuan İzmir'de otyrm
(964 puan) tarafından
Anaaa kizzz neresindesinnn
tarafından
Esimler İzmir'de otyr bnd eizmire kaçtım :D
tarafından
Ayrancılar dym sen
(964 puan) tarafından
Buca canim benimdee
tarafından
Ayy HC beklmzdm valla İzmir'de dmi :)
(964 puan) tarafından
Evet canimm yaaa denk gldikk
tarafından
Aynn ya :)♥️♥️
(964 puan) tarafından
Iki izmirli ❤
tarafından
Best kankim olcn bak artık takip ediom seni:D♥️♥️
(964 puan) tarafından
Tamam kizzzz bende seni ❤❤
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Aldatildin mi yoksa başka sorun mu var canım evet yengesini araman saçma olur bu aşamada 
(964 puan) tarafından
eşim baska kaei kizlarla muhabbet ustune bide o pislik videolari izleme her gun karsimda otururken benle birlikte olduktan sonra bile tedavi kabul etmiyor ben yapsam evden kovarmis o yuzden bosaniyoruz kaldiramam bu pisliği
(1,656 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onu bu sapkınlık resmen kadın evinde namusuyla otursun erkek namussuzluk yapsın oldu evlilik 2 kişiye de sadakat sorumluluğu verir
(964 puan) tarafından
Aynen oyle canm ben kizimla urasayim o pislik onlari yapsin ne guzel yaa cok yle bi dunga bunu kabul eden kadin varsa ki varmis bana cok yorum yapildi bunun icin mideleri genis diyorum

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 201 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 465 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
6 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 334 göst.