0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (1,943 puan) tarafından
Kızlar merhaba bebeğim normalde salonda yatıyor ben onu odama aldım eşim ben bebeğim yatıyorduk kayınvalidem geldi bebeği koynumuzdan aldı gitti kendi yatak odasına götürdü içeri girdim bebek beşikte yoktu bende yüksek sesle benim koynumdan bebeğimi alıyon kendi odana niye götürüyon dedim duyması için ben onun gibi şappadanak odasına girmem sonra eşimede dedimki git bebeği al ondan beşiğine yatır sonra aradan yarım saat geçti mutfağa gittim kayınvalidem bi daha bebeğini alırsam allah. Belamı. Versin. Dedi bende kendine beddua etme dedim ben kendi çocuğumu odama götürürken laf ediyon sen niye götürüyon o zman dedim oda kıskanıyorsun falan dedi niye kıskanıyım allah aşkına bide üstüne kayınpederim öp elini özür dike dedi banane dedim sinirim bozuldu ya 

10 Cevaplar

+1 oy
(951 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynı şey benimde başıma geldi o zaman kaynanamla birlik oturuyorduk sabah kalktım bebek beşikte yok içeri gittim bebek salondaydı kim götürdü bilmiyorum yani insan kapıya vurur belki çıplak yatıyoruz sonra hep kapımı kitleyip yattım 
(1,943 puan) tarafından
Mantıklı bende öyle yapcam hamileyken kilitliyordum bişey oluraa ne yapcaz kapalı tut kilitleme dedi ama bundan sonra vende kilitlicem teşekkür ederim
-Reklam-
+2 oy
(1,217 puan) tarafından
Çocuğu yapmasını bilen bakmasinida bilir odamıza izinsiz girme belki ciplagiz biz bakarız cocugumuza
(1,943 puan) tarafından
Zaten işe gidiyor benle eşim bakıyoruz genel olarak kayınpederim kayınvalidem bakarlar allah. Var şimdi ama bakıyor diyede her istediğini yapamaz söyleyemez bide dün sen git bebeği bize burak demezmi sinirim bozuldu
(1,217 puan) tarafından
Sen çalışıyor musun
(1,943 puan) tarafından
Bebek olduğu için çalışamıyorum beraber yaşıyoruz
(1,217 puan) tarafından
Odana girmesine müsaade etme sınırını belirlemessen sana karşı rahat ve saygısız olurlar
(1,943 puan) tarafından
Yoo bundan sonra kapıyı kilitlicem
+1 oy
(193 puan) tarafından
Ayy az bile yapmışsın terbiyesiz kadın özelinize niye giriyor 
(1,943 puan) tarafından
Ona da öyle yaptılar demekki
+1 oy
(704 puan) tarafından
Ay benim de kayinvalim ilk evlendigimiz Zaman odamıza girmişti biz uyuyoruz hala kapıyı tık tık etti tamam ama biz gel fln demedin direk girdi ta yanımıza kadar geldi madem bişey diceksin kapıdan söyle hem de yaz ayıydı insanlar atletle yatar sutyenle yatar o kadar utandım ki bişey de diyemedim bu insanlar niye böyle acaba
(2,098 puan) tarafından
Niye utanıyon kız bidahaki sefere kiloyla yatsaydın da o çekinseydi :)))
(1,943 puan) tarafından
Ay yaz ken aynen hatta üderimde südyen vardı dolabımdan kazak aldı şunu giy üşüme dedi allahım
(704 puan) tarafından
Yeni evli olunca insan utanıyor ya bu insanlar iflah olmaz az dursa geceyi bekleyecekti başımızda herhalde
+1 oy
(487 puan) tarafından
Aslında şu şekil kapıyı tıklatıp müsaitseniz çocuğu alım siz yatın yada ben biraz sevim ilgilenmek istiyorum dese olur ne die bilrsiniz ama böyle pat die odaya girmekde yani çok ayıp bende gerilirim şahsen kaynayla yaşamın kötü yönü çocukla aynı evde olmak torun var die herşeyi yapıyorlar  yapmak zorunda gibi his ediyorlar benim daha çocuk yokken kaynma giderdik salonnda yatardik sabah 7 6 ay salonla balkon arasında mekik dokuyirdu utancımda kafamı kaldıramıyorum eşime dedim ya ayıp dedi annemindir ne olcak tamda dedim onun saygısı yoksa bendemi saygmi bozayim sanki yilrcca kalyoz en fazla bı gece yani o sabhda balkonda ne gibi önemli işi ola bilir eşim dedi anne allh askina sabah sabah ne iş yapyon sanki evinde 10 insan var 3 kişiyiz bırak sonra yaprsn bide bazen fark ediyordum tepemiz de gelmiş eşimle ugraşyor ay sinir oluyordum çocukla onal aynı evde olmak sanrm çocuğu bana birakmazdi hamile kadlgimdan beri konuşmuyorum zaten gitmiyorum da zaten yılar ôncce eşim gilde ayrı yaşamış değer verip gidip gelyordum yine sonra huynu öğrendim kayna iyi derdim sidmi düşünüyorum da kaynyla yapmazdm vallh sesiz biriyim herşeyde sussrdm saygislik olmasn die maf olurdum 
+1 oy
(1,895 puan) tarafından
Birlik oturmanin kötü yanlarından biri de budur. İyi yapmışsın, kayinvaliden de düşünmesi gerekiyor sizin ozeliniz orası pat diye girilmez sen aynı şekilde onun odasına öyle girsen eminim bir dünya laf söyler. 
(1,943 puan) tarafından
Kesinlikle
+1 oy
(640 puan) tarafından
Aynı şey benim de başıma geldi. 3 günlük bebeği koluna yatırmış. Uykusu o kadar ağır bir de uyanmamış çocuğum aç kaldı sarılıktan hastaneye yattı. Allah bildiği gibi yapsın lohusayken yaptıklarını asla affetmem. Çocuğumun altını değiştiriyordum çocuğu yarı çıplak aldı o şekilde salona götürdü manyak. Şimdi 2.ye hamileyim haberleri bile yok. Doğuma da gelmesin istemiyorum. Ayyyyy her şey gözümde canlandı. 
(1,943 puan) tarafından
Ay seninki benimkindende betermiş
tarafından
Ne zaman söylemeyi düşünüyorsun ben de hemen söylemedim ikincide küstü. Sadece ona değil kimseye söylemedim halbuki
(640 puan) tarafından
Söylemeyi düşünmüyorum şimdilik. Küsüz zaten. Doğum yaptığım gün öğrense güzel olur. Hak ettiği bu çünkü
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Siz olsanız aynı tepkiyi verirmiydiniz 
(2,818 puan) tarafından
Ben kalkar giderim cocugu kendim alırım kapıya da kitlerim yani dengesiz mi hadi bisey yapıyor olsanız ayy bide üste çıkmış dengesiz. K.pederde bi tuhaf
(1,943 puan) tarafından
Aynrn öyle
0 oy
(479 puan) tarafından
Aslında siz rahat uyuyun diye de yapmış.olabilir belki sesini duymadınız o duydu aldı senden iyi bakıyorsa bebeğe sonuçta babaannesi sevgisini hevesini kırma belki de çocuğunu çok seviyor bağlandı zaten öyle olur çocuğu kendi doğurmuş gibi hisseder üstüne titrer benim annemde öyleydi sanki ben doğurdum sen ona bakmazsın diye korkuyorum diyordu 
(1,943 puan) tarafından
Niye bakamayalımki onun yaptığı da çok ayıp ben ona aynı şeyi yapsam olur mu kendi kızınıda nasıl yetiştirdiğini gördük bide yatıyordum ben uzanıyodum hiç riske atamam
(479 puan) tarafından
Hayır yaptığı doğru değil ama sevgisinden yapmıştır diyorum kinlesmeden güzel dikke bebegimi ben kendim bakmak istiyorum yanımda istiyorum alma alışmam lazım diye güzel söyle
(1,943 puan) tarafından
Cabım güzelce söylüyorum al senin olsun dedi eşim söylediğinde al g. Ö.tüne sok dedi sen olsan ne yapardın
(479 puan) tarafından
Terbiyesiz ya çocuk için öyle denir mi seviyesiz mis biraz ben kırıldı üzüldü diye düşündüm de değmez boş ver
(1,943 puan) tarafından
Aynrn bencede
0 oy
(877 puan) tarafından
Tövbe yarabbim tövbe estağfurullah benimkileri kaynana alsa da rahat yatsam uyusam diyom ama o kendi rahatını düşünüyor abartma bu kadar kıskanıyorsun işte bu bebek kıskananlari anlayamadım gitti bı sizde var sanki bebek 
(1,943 puan) tarafından
Canım benim kayınvalidemin mahremiyete saygısı yok anlamadıysan bid aha oku yine anlamzsan özele gel anlatıyım
(877 puan) tarafından
Hahaha anladım kuzum ona bişi demiyorum zaten git bebeği al gel fln buna kızdım
(1,943 puan) tarafından
İyi yaptım valla o bana bu saygısızlığı yapıyorsa bende ona yaparım yeter artık bende insanım tepeme çıkmasına izin veremem çok sustum canımdan bezdirdi neler neler yapıyor ne çektiğimi ben bilirim
(877 puan) tarafından
Herkes neler neler yaşıyor 4 duvar arasında gel bide bana sor işte neyse sen bildiğini yap ozmn :)
(1,943 puan) tarafından
Aynen öyle yapcam zaten :) :)

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,668 göst.
0 oy
6 cevap 350 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 312 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy