0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Selamın aleyküm kızlar ben 31 haftalık gebeyim ama sürekli sancım var bide doktor erken doğum riskin var dedi her sancim olunca da doktora gidiyorum yani bende doktora gitmek istemiyorum neden çünkü psikolojim bozuluyor dün acile gittim mesela doğum sancısı çeken kadınları görünce çok korktum ve alttan muane edince onun için sorum şu yani su gelse ve bebeğimin hareketleri azalsa gitsem daha doğru olmaz mi ne yapmam gerek yani bu durumu yaşayan varmı bide kansızlığım ciddi anlamda var kendimi toparlamam için ne yapmalıyım ilaç kullanıyorum ama ilaç haricinde ne yapabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm et ye 

Su iç 

İkidebir gitme zaten bekle anlarsın zaten doğum sancısı farklı bsy o cektgn gbi degl  

Alltan muayene olma zararlı ikide bir 

Havuç suyu iç 

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ♥️
(32 puan) tarafından
Amin inşallah sağolun yani ne olunca gideyim suyum gelince mi erken doğum riskim varya insan korkuyorum
tarafından
Cnm varsa ona göre iğne fln yaptırdı dmi doktor sna .suyunu dgl .nasl dym doğum sancısı gerçekten farklı bn yasaynca anldm anliosun zaten dha snnkiler normal sancı .yat bol bol sen bebise belli olmz belki Nisan gelr belki suyun sen dha dikkatli Olcan yatcan hep .ins zamnnda doğarsa yazarsın tekrar baya degsk bir sancı bekle dk tut bı kez sancı gelip sonra gelemezlik olmuo
(32 puan) tarafından
İğne yaptı progestan yazdı ama fazla kullanma dedi progestani çünkü karaciğerin biter dedi her doktor fazla söylüyor bende sizlere sormak istedim
-Reklam-
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Kan için önerim şekerin yoksa kesinlikle kara üzüm acayip yükseltiyor kanı.

(32 puan) tarafından
Çok sağolun şu kuru üzümler mi
0 oy
tarafından
Aynı sorunu bende yaşadım erken doğum riskin vardı sürekli bir ayağım hastanedeydi 32 haftada açılmam oldu doğum durduruldu ciğer geliştirici vuruldu hastaneden çıkarken suyun patlarsa kanaman olursa doğum gidersin en yakın hastaneye dedi doktor 36. Haftada suyum sızıyor sandım hastaneye gittim erken doğum yaptım açılmam durulamadı benim kasılmam çok vardı ve sancım nstde ve benim hissettiğim sancı bir birini tutmuyordu 
(32 puan) tarafından
Benim nstde sancim yoktu ama sancım hep sırtımda sırt sancısı da doğum sancısı diyorlar belirtilerin başka neydi beni bilgilendirir misiniz
tarafından
Benim plasentası aşağıdaydı düşmüştü 20. Haftalarda daha sonra hep ağrım vardı doktorumuzda o dönemde çok yıprattı bizi 32. Haftada süpürge yaptım o gece belim çok ağrıdı fıtığımda oldupu için fark edemedim ertesi gün sabahtan regli sancısı bel ağrısı gibiydi öğleden sonra biraz daha arttı 24 saate yaklaşınca belimde felaket bir ağrı vardı sağa sola dönemiyordum artık en son koltuğu sıkmaya başladım  olucak gibi değildi hastaneye gittik yürürken daha çok arttı ağrım hastanede kasılmaya devam ediyordum sancın var dedi doktor küçük gebelik bakan hastaneye gitmen lazım dedi oraya gittim orda 3 gün kadar kaldım çıkış yapıldı 36 haftalıktı gittiğimde 3 tane suni sancıyla doğum yapabildim bir ayağım hastanedeydi hep oda çok yormuştu beni
0 oy
tarafından

Erken dogum yapmis biri olarak soyluyorum . Dinlenince gecmeyen agrin varsa git hastaneye yoksa gitmene gerek yok . Ya şafi çek . Fetih suresi yasin ayetel kursu kuran oku . Rabbim  saglikla kucagina almayi nasip etsin İnsallah 

(32 puan) tarafından
Sağolun Allah razı olsun peki suyun gelmedi dimi birde belirtilerin neydi ona göre bilgilendirir misiniz beni
tarafından
Gece sabaha kadar agriyla uyaniyordum bel Agrisi ve adet olacakmis gibi karin agrisi onceki gun baslamisti . Hamileligim kanamali geciyordu benim kanama basladi durduramadilar ve acil sezeryan ..

. Erken dogum riskinin sebebi ne
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım erken doğum riskin varsa her böyle durumda gitmelisin çünkü durdurulabiliyor doğum neden riske atasın ki. Evet çok zor ama sabret kuzum az kalmış bebişini kucağına almaya sonra herşey düzelecek

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
25 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nilsu83 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 238 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...