0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (262 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba kızlar 18haftalık hamileyim tansiyonum arada yüksek oluyor erken doğumdan korkuyorum   ufak ağrım olsa korkuyorum doğumdan ne yapacam bilmiyorum her kesde olan şeymi korku 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ilk çocukmu   canım korkma korktuğun  başına gelmesin rahatla akışına birak  sakin biraz  doğum  çocuk öyle korkulabilecek  şeyler değil aslinda  rahatla  nefes ay iyi düşün  biraz sitres  yapma sonra yani dogmayan  çocuğu  dogurtucan ha sakin ol 
(262 puan) tarafından
İlk çoçuk canım
tarafından
Canım benim ilk oğlumda 17 yaşındaydım dr düşük  olcak dedi yat dedi  yatmadım  hic 24 acilmam vardı herkes her kafadan  bir sürü şeyler ama ben takmadim  hiç yine dolaştım  daga  gitim balik tutmaya gitim mantar  tipladim  yataşın yerini  değiştirdim   herşeyi  yapiyordum  Vallh  hiç bişeyde olmadi kafama takmadim  çünkü  doğacağı  varsa ne yaparsan  yap doğar ömrü varsa yaşar  doğdu  33 haftalik  kuveze  aldilar  yaşamaz bir iki ay cikmaz dediler bir hafta bile sürmedi kuvezden  çıkıp odaya aldilar  bizi sonra  eve geldik  küçük dediler yine canımı sıkmak istediler takmadim  ve şimdi  aslan gibi  masallh sağlıklı  yaramaz  bir oğlum  var bir buçuk  yaşında  sen önce kafandan  bitir  iyi düşün  gerisi  olur
(262 puan) tarafından
Aslan gibiyi öp❤
Sağol canım doktor diyor erken doğum olma riski var
tarafından
Banada dedi ama sen yorma çok takma lütfen burda iki çocuk  annesi konuşuyor  dr der onun görevi  bu zaten bakar der ama sen  kendini yorma kafana takma ömrü varsa  ucurumdan  atlasanda  yaşar ama yoksa sen 9 ay yat yine yasamaz  bunu unutma rabbim evladını sana bağışlasın  sağ salim kucağına  almayi nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Her hamile hemen hemen korkar önce Rabbime sığın korkuya değil  en çok korktuğun şeyi fitilini yakarsın korku eşit stres sonuç kasılma doğum o yüzden rahat ol bence
(262 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Olabilir canim hamilelikte bunlar saglicakla kucagina al insallah
(262 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından

Kaça kadar çıkıyor tansiyonun

(262 puan) tarafından
Her haftamı kontrlole gidiyosun
(262 puan) tarafından
Alfamet verdiler ama bazen ilaç içiyorum yine yüksek oluyor
tarafından
Evet cnm.  Her hafta gidiyorum. Yerine göre haftada 2.3 kere gidiyorum çağırıyorlar
tarafından
Limon tüket talatana çorba na alına gelebilecek her şeye mutlaka koy
(262 puan) tarafından
Sağol canım her akşam çorba içiyorum limonla
0 oy
tarafından
Neden herkes hemen hemen her soruda lütfen linclemeyin der burası huysuz insan mı dolu lincleyen gelmesin deyin onlar kavga arayan yada ahlak bekçiliği yapan insanlardır net halden anlayan insan normal yorum yapar burası da bir soru paylaşma platformu herkes istediği gibi özgürce soru paylaşmakta özgür benimde sorumda oldu öyle ahlak bekçiliği yapmaya çalışanlar sadece eleştirmek için mi giriyorlar siteye anlamadım 
(262 puan) tarafından
Canım ne yapayım
tarafından
Korkmayın bu kadar canım özgürce paylaşımlarınizi yapın zaten derdiniz kendinize yetiyor yazık günah sizede kendinizle bir baskalarinida düşünüyorsunuz kaderde ne varsa o yaşanıyor erken doğum diye dusuneceginize hamileliğin keyfini çıkarın bence :-D
(262 puan) tarafından
Haklısın canım sağol ❣️
(262 puan) tarafından
Canım küçükken beni arkadaşlarımda sevmiyordu yani bir soru sorunca trip atıyordular diyordular bizi kırdın bende ordan kaldım öyle aoru sorarken birden kiminse kalbini kırarım diye korkuyorum
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Korku çok normal kuzum ben de çok korkuyorum herşeyden 
0 oy
tarafından
.sen raht ol 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 299 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Emine91 (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,009 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,323 cevap

34,739 kullanıcı

...