0 oy
336 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından

Dunki postume ne bekliyosun zehirlesinmi vs tepki verenler vardi ama orada aciklama yapip basa tutturdum hanimlar. Guzelpikle bilgilendirenler Allah razi olsun suan iceri aldilar yatiyorum doktor alttan muayene etti 11 haftalik kalbi durmus kesede gorunmuyo dedi kanamam devam ediyo yarin sabah beta na  tekrar bakip ilac vericez sana dusuk yapcaksin sonrada kurtaja alincaksin dedi cok korkuyorum insallah ilk kurtajdaki gibi kotu seyler yasamam

Birde hanimlar dusuk yaptirmak icin nasil bir ilac veriyolar agizdan mi vajinadan mi bilgi verir misiniz

8 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Rabbim sabır versin
(10 puan) tarafından
Amin canim saol
-Reklam-
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bilgim yok rabbim yardımcın olsun
(10 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
tarafından

İğne yapıyor lar cnm 

(10 puan) tarafından
Nereye peki yani kusura bakma canim hic bilgim yok ta ilac diyince hap vericek sanmistim
tarafından
Öncelikle geçmiş olsun cnm.  Kalçadan yapılıyor
(10 puan) tarafından
Cok saol kuzum Allah razi  olsun
0 oy
tarafından
Ah canim gecmis olsun Allah sabir versin bende ayni seyleri yasadigim icin kizmistim sana valla ama yorumumu hatirlamiyorum hakkini helal et 
tarafından
Baktim yorumumada

Hadi kanaman durmassa falan demisim cunku bu durumu yasadim kanamam durmamisti oyuzden :/
(10 puan) tarafından
Onemli degil kuzum Allah razi olsun ama ben bilinçli sekilde yatisi reddettim doktordan bilgi alip o yuzden sorun yasamadim şükür
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım öncelikle rabbim sabır versin çok zor biliyorum bende 9ay önce 20haftalik doğum yaptım. Suni sancı veriyorlar rahim ağzı açıcı alttan fitil veriyolar kendi kendine doguruyosun malesef sonrada kürtaj kendin çekiyorsun acını agrini yani .çok zor rabbim yardımcın olsun
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ağızdan veya damar yolundan veriliyor Allah yardımcın olsun ins tez vakitte rabbim kucağını doldirsun
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım

0 oy
tarafından
oncelikle rabbim hebelihinin tekrarını yaştasın bende iki kez kurtaj oldum  birinci kurtajimi suni sanci ile damardan alinarak dusurmeye calistim onu onermiyorum cunku sabit bi yerde sanci cekiyosun ikinci kurtajimda agiz yoluyla 2 saat arayla dusuk habi aldim ve vajinadan aldim birde onu oneririm cunku seruma bagli degilsin ve kendin  dusurmen cok onemli canim  en azindan bebek senin sirtindan birakmali bu sekilde doktara sadece vakumla alimda ihtoyac duyuyosun buda fazla bi islem uygulanmadigi bir adet sonrasi bile tekrar gebe kalman kolaylasiyo ilk kurtajimda kazima ile alındı 1 yil gebe kalamadim ikinciside 40 cikinca gebe kaldim suan 3. gebeligim ilk bebegim olucak 37 haftamdayim he bu arafa genetik teste girmeni tavsiye ederim kan pihtisi olabilir bebeklerin kalbi %90 bu sebebten duruyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 172 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,476 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 377 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde eminbaby2023 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde eminbaby2023 (24 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,290 cevap

34,958 kullanıcı

...