0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar eşim 2 haftadır akşam mesai yapıyo normalde 8 olmadan gelirdi 2 haftadır 9 olmadan geliyo 1 saat mesai yapıyo cumartesi çalışmadığı için o günü kapatmak için.

Ben bi aralar diyet yapıyodum akşam yemeğimi 6da yemem lazımken bile eşimi beklerdim eve gelip duşunu alana kadar softa kurulana kadar gününü anlatana kadar saat 9da felan yiyorduk ama şimdi 9da geldiği için 10da yemek yiyoruz.

Ve ben diyeti geçtim çok acıkıyorum akşam onu beklerken :D az önce pişirdiğim yemeklerden yarım tabaklar kadar yedim dayanamadım:(:D

Biraz yedim seni beklerken bile diyemiyorum çünkü çok kırılıyor hatta küsüyo yani trip atıyo :D illa benle yicen yemeği diyo:D yani tamam onunla yemek benim içinde güzel ama ben açım yemeğin kokusuna dayanamıyorum biraz yemeğe dalıncada karnımı doyurmak istiyorum ama zor tutuyom kendimi :D

Neyse sizler napıyosunuz bekliyomusunuz? :D

29 Cevaplar

0 oy
(44,648 puan) tarafından
Beklemiyorum çocuklar acikiyo mecbur yiyoruz biz
tarafından
Ben kızıma saat 7 olunca yediriyorum valla bize kalsa o da gece yer akşam yemeğini :D
tarafından
Afiyet olsun reiss
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim eve girdiği gibi sofra kuruyorum ben. İçeri giriyor elini yıkayıp sofraya oturuyor sizde öyle yapın 9da yiyin :) 
tarafından
Öyle yapsam ortada yemek kalmaz ki :D benim kız yaramaz yani ben sofrayı kursam kızım herşeyi döker karıştırır. benim eşim duş almadan hayatta yemek yemez oturur biraz sohbet eder sigarasını yakar sonra kalkıp duşa girer. O duştan çıkınca kızımızla ilgilenir ben öyle hazırlarım sofrayı :D
0 oy
tarafından

Beklerim kapıyı çalınca sofrası hazır :D

tarafından
Ya çocuğun daha yürümüyo yada çok uslu dur :D
Çünkü benim kız dağıtıyo ben sofrayı kursam da :D eşim duşa girse ben hazırlasam ortada yemek kalmaz anca eşim duştan çıkıp onunla ilgileniyor ben öyle hazırlıyorum
tarafından
İkitane :)) bende
0 oy
tarafından
Evet canım şuanda bekliyorum :) kaçta geldiğini bildiğim için öğle yemegi de yiyorum 
tarafından
Ben günde 2 öğün yiyorum belki o yüzden akşam yemeğine çok aç oluyorum :)
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Eşim gec gelecekse arar sen ye der erken gelecekse de birlikte yeriz:)
tarafından
Benim eşimde çok çok gecikirse ye der herhalde bana :D
(3,739 puan) tarafından
Ee yani bı zahmet :))
0 oy
tarafından
Duruma göre değişir 

Geç geleceğini biliyorsam beklemem  , beklersem kızar niye ac kaldın bu saate kadar diye 
tarafından
Benim eşimde 11 12de gelse ye der herhalde bana :D
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ben yiyordum az bişey sonra eşimle bir daha yiyordum :) eşimde zaten kendi diyor ben geç kalıcam çok trafik var vs. Aç kalma yemek ye diyor
tarafından
Mesela en geç kaçta gelirse ye der sana
(1,403 puan) tarafından
7 de gelir genelde ama 8 buçuk 9 a aksarsa ye der
tarafından
Hmm yok benimki o saatte bile ye demez bana eziyet ediyor resmen :D :D
0 oy
tarafından

7 de evde oluyor bekliyorum ama çorba yaptığımda sıcak sıcak 1 kase içiyorum.  Tabi aç olmasam da yapiyorum. Dumanı üstünde daha lezzetli oluyor benim için

tarafından
Aynen yaa bende öyleyim pişirdiğim an yemek istiyorum :D
0 oy
tarafından

Ya caktirma bacim bende oyle yapiyomgec gelince yiyom valla gelincede acliktan öldum hadi yardim ette yiyelim yemegimizi diye :)

tarafından
Ama onlar mecbur bırakıyorlar dimi yedik biraz diyemiyoz  üzülmesinler diye :D
0 oy
tarafından
Bekliyorum canım 5 de geliyor zaten
tarafından
Hm erken geliyomuş canım ne güzel
tarafından
Çok şükür canım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Eşim 8 buçuk 9 gibi geliyo o gelince yiyoruz şuan hala bekliyorum mesela :) 
tarafından
Aynıyız bende hala bekliyorum ama biraz yedim tabi :D
(2,244 puan) tarafından
Kuzum geç geliyorsa 4 5 gibi bişeler atıştır
tarafından
Ya zaten anneme gitsem çayın kahvenin yanına birşeyler illaki yiyorum yada bana bi misafir gelirse de yiyorum ama onun haricinde kalkıp kendime bişey hazırlamıyorum vala o saatlerde :D
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Vallaha eskiden beklerdim ama simdi iki cocuklan bekleyemiyorum onlari doyurup yatiriyorum sonra yemegimi yiyorum herifcimde diyo avrat beni bekleme ben gelene kadar sen kalori topla ahhaha:D:woot:

tarafından
Enişteye bak ya :D
Bende benim kıza yediriyorum ama tabi yine bizlede sofraya oturturuyorum yediriyorum :)
(1,850 puan) tarafından
Yedir kiz yedir oh minnoşa afiyet olsun
tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
tarafından
4 de işten cikiyor 4 u 20 geçe evde arıza olmazsa nadiren geç kalır o zamanda bekliyorum 
tarafından
Erken geliyomuş canım :)
Ben eşimin o kadar erken gelmesini istemezdim yemekleri yetiştiremezdim :D
tarafından
Erken kalkıyorum yetişiyor bazen gelir gelmez yemiyoruz zaten
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bekliyorum  canım  eşimde  tek  yeme  beraber  yiyelim  diyor  zatenn  erken  çıkıyor o yüzden  Bekliyorum zatenn  bende hiç  tek yemek yemeği sewmiyorum
tarafından
Bende eşimle yemeği çok seviyorum ama gel gör ki midem benle kavga ediyor bağıra bağıra :D
(5,949 puan) tarafından
Canım geç  geleceği zaman eşim  biraz  atıştır der yine  beraber yiyelim der bende  öyle yaparım
0 oy
(619 puan) tarafından
Bende eşim duşunu amana kadar hazırlıyorum. Gec geldiği günlerde de o gelmeden biraz atistiriyoum yoksa kendimi tutamıyorum. Deli gibi yemeğe saldırıyorum. Kırılıyorsa söyleme canım yapacak bisey yok
tarafından
Söylemiyorum canım zaten :)
0 oy
(220 puan) tarafından

Bekleme ya. Ye yemeğini önceden. O yerken de al çayını, kahveni ya da meyveni otur eşlik et. O erkek yakar yediğini de sana kilo olarak döner 10 nedir :)

tarafından
2de felan yatıyorum şuan kızımla yemek yiyen bebeklerin videolarını izliyoruz TV'den :D bu videoları izlete izlete çocuğun iştahını açıyorum :D
(220 puan) tarafından
Hahaha iyiymiş baya :D Allah bağışlasın. O zaman 10da yemenden zarar gelmez geç yatıyorsun.
tarafından
Geç yatıyom ama canım sıkılıyo tatlı felan yapıyorum geceleri :D yarın için yapıyorum geceden yapınca daha güzel oluyo tatlılar :D bide bunun sabahı var 8de kalkıyorum ama geri yatıyorum 12ye kadar :D
tarafından
Sağol canım cümlemizinkini bağışlasın Rabbim bizlere❤️
(220 puan) tarafından
Anladım kolay gelsinn :)) doğru akşamdan bekleyince daha güzel oluyo tatlılar. Aminn canımm❤
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yani hiç yemekte olmadığı olmadi çok şükür, olsa da o der siz yiyin beklemeyin diye 
tarafından
Ne güzel canım :)
0 oy
(30 puan) tarafından
Erken gelcekse tolere edebilirsem bekliyorum ama acıkırsam beklemem o zaten arar beni bekleme sen yemeğini ye der. O da yemeğini yiyince kahvemizi birlikte içeriz. Yemek sonuçta bu eğer geç geliyosa beklemenin anlamı yok bence. Çocuk olmadan önce beklerdim ama cocuk olunca karnımı doyurmak en önemli gelen şey 
tarafından
Aynen insan yoruldukça daha çok acıkıyo ve dayanamıyor :)
bizde yedik eşim birazdan bize o güzel elleriyle bi kahve de yapıcak minnoşda uyudu tam dinlenme zamanı :)
(30 puan) tarafından
Ohhh miss :)) günün en sevdiğim zamanı bebek uyumuş kafan rahat oturup eşimle içtiğim kahvenin verdiği keyif başka. Allah huzurunuzu bozmasın
tarafından
Sağol canım inşallah sizinde❤️
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Valla bende 5te işten geliyorum eşimde 10-11 gibi geliyor çok aç olmama rağmen  bekliyorum şu an olduğu gibi :)) 
tarafından
Hadi yaa ben o saate kadar açlıktan düşüp bayılırım :D
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bizde saatler genelde net bellidir özellikle çocukların düzenine çok dikkat ederim onlara mutlaka yediririm açsam bende yerim :D

tarafından
Bende kızıma yediriyorum ama ben doyumluk yemiyorum eşimlede yediğim için :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 462 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 198 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Havva4545 (719 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 135 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 218 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu

379,735 soru

11,367,825 cevap

34,849 kullanıcı

...