0 oy
460 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Adam eşinin gönlünü yapmak için ne mücadele veriyor sizce gerçek hayatta ne kadar geçerli bence sadece filmlerde olur öğle seyler

19 Cevaplar

+1 oy
(2,972 puan) tarafından
Bacım erkekleri terk etmeden erkekler beklemiyor birde tekrk etsen zil takıp oynarlar nxjfk
tarafından
Bende boyle düşünüyorum.ama filmde kadının psikoloji bozuluyor ama adam onu bekliyor
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
Sanmam bekliceni 
tarafından
Kimse beklemez bence
0 oy
tarafından
İki kez boşanmanın eşiğine geldik ikisinde de yakamı bırakmadı 
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Adamın kabahati büyük çünkü .Türkan Şoray /Kadir inanir filminden bahsediyorsan.

Durduk yere gideni kimse beklemez sanirim.

Büyük konuşmayalım ama ben kadın olmama rağmen eşim terk etse beklemem kendi düzenimi kurarım 
tarafından
Yok kiz yabanci filmvardi sultan onu diyo
tarafından
Yok bu Hint filmi
(2,135 puan) tarafından
Hee onu bilmiyom ben:)
tarafından
Kız öyle bir yazmışsın sultan filmi başka çocuk ölen başka dedim .... Evet bende izledim onu ay çok zor ya sırf ego için
0 oy
tarafından
Ben mugemiydi esramiydi ne ona cikan bi adam vardi intihar etmisti sevmek diyin e o geliyo aklima kariso terk etti diye oldurdiydu kendini iyi bisomi hayir seni terk edeni sen bitirceksin okadar 
tarafından
Benim anlatmak istediğim farklı idi .adam doğuma gelmiyor ve kadın çocuğunu kaybediyor ve bu yüzden eşiyle hiç konuşmuyor adam affettirmek için birçok mücadele veriyor .yani kırılmak eşe yoksa başkasına gitmek değil sormak istediğim
tarafından
Anladim asko sultan dizisi diyeydin ona gore şeederdim ahahha
(4,114 puan) tarafından
Müge de idi o adam gıttı intihar etti kadın ıcın
tarafından
He yaa yazik olan cocuga oluyo iste ne diyelim Allah affetsin
tarafından
Bilmiyorum ama yazık etmiş kendine
0 oy
(866 puan) tarafından

Film tamamını izleyemedim ya :Deşim gönlümü alır tabi bir çiçek ufak Bi gezi fln tabii Bn haklıysam oda :))) yoksa 2 gün küs snra gene aynı 

0 oy
tarafından
gerçekçi olalım her ne sebepten olursa olsun bende beklemem gitmesin abi nıye gıdıyomuş baslarım psikolojisine yasanan olayına bılmem neyıne gıdıyosa bıtmıs demektir bır olup çözulemıyosa benım hayatında olmamın anlamı yok demektir bıseyler beraber aşılamayacaksa bız hıc bız olmamısız demektır
tarafından
:D yürüyorum gel arkamdan yavrum
tarafından
Olar gelerim :D
tarafından
Buda farklı bir bakış açısı
tarafından
Fılmı izlemeden ama yorumdan ıcerıgıni yazmıssın olayı okudum oyle bısey yasasam gıtmem ben kestirip atarım ya bıter yada kocamla ıyılesmeye calısırdım ama gıdıpte pesınden gezdirmem grisi olmaz boyle ciddi şeylerın bana göre
tarafından
Bence kimse beklemez.cogu adam lohusa depresyonunu bile kaldırmıyor ki
0 oy
tarafından
1 ay sonra yenisini bulur beni bekleyeceğini 
0 oy
(846 puan) tarafından
Beklemez net.
0 oy
(7,392 puan) tarafından
Keskeeeeee bosansamda beklemese amin amin amin
0 oy
tarafından
Terkedildiği halde birini beklemek kadın için de erkek için de ahmaklıktan başka birşey değil. Kişi gururlu olmalı, seni istemeyeni beklemek saplantıdır bana göre..
tarafından
Bilemedim şimdi evet haberlerde hep saplantılılar yüzünden kadın cinayetleri oluyor
0 oy
(225 puan) tarafından
Benim kocam en fazla 5 dakika kuş kalabiliyor sonra hemen gelip sarılıyor kus olmak istemiyorum seninle diyor :) 
tarafından
Cok güzel Allah muhabbetinizi arttirsin
0 oy
(563 puan) tarafından
Benim eşim beni ölene kadar bekler ama bende onu terk etmem 
tarafından
Allah muhabbetinizi arttirsin
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Eşimden eminim beni deli gibi sever ama terk etsem cocuklar için bekler. Cocuklar olmasa beklemez asla. 
tarafından
Muallak bir durum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ben adami terkediosam adam beni nie beklesin sa.lak mi. ayni durum benim icinde gecerli.
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Canm zaten simdilerde erkek evdeki karisini aldattigi icin kadin gidiyo bin özür bin rica kadini getiriyo ama degisen bisy yok 
tarafından
Bazıları özür bile dinlemiyor
(1,234 puan) tarafından
Canm ozur dilemese evdeki yemegi camasiri temizligi kim yapacak boyleleri ancak bu yuzden diliyo
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ben bir defa gittim arkamdan gelmiş gözleme yaptirmis bir de :)))) gözleme önemli patatesli hemde
tarafından
Çok önemli tabi heleki aserdigin zaman
0 oy
(913 puan) tarafından
Biz sevgiliydik ayrıldık üç yıl bekledi tekrar barışmami cok şey yaptı en sonunda ikna etti :)
tarafından
Filmdi gerçek oldu maşallah
(913 puan) tarafından
Şükür canım iyikide ikna etmiş diyorum
tarafından
Maşallah
0 oy
(119,126 puan) tarafından
evlenmek icin 5 yil bekleyen sencd ne terk edsem ne kadar bekler
tarafından
Maşallah Allah nazardan saklasın

İlgili sorular