0 oy
809 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bi komşum vardi kadın özelini anlatıyordu bende sildim oda dedi niye bunla konuştun falan telefonu aldı elimden kadını engellemis biseler yazmış heralde ona sonra şifremi herşeyimi değişmiş gelip özür dilicegine bide utanmadan telefonumu bahane ediyor gece sabaha kadar ağladım ondan önce üstüme cullandi demiştim ya bende ona vurmaya çalışırken kendimi çok salladım heralde geceden beri sol kasığım fena şekilde ağrıyor ne sağa döndüm ne sola ayağım tutmuyo yuruyemiyorum.felcli hastalar olur ya aynen öyle oldum zor bela biri beni tuta tuta gidiyorum tuvalete sabahta gelmiş yardım ediyo o acıyla gözüm görmedi onu tabi yardım falan ediyo bana hastaneye gideliimmi bise olursa ara falan gece yatarken ayrılalım böyle olcaksa bı ömür geçmez dedim sen ayrıl dedi senle evlendiğime çok pişmanım dedim bende nerden evlendim dedi çocuğu dogur siktirgit ananın evine dedi kaçıririm o çocuğu dedi gerçi dogursamda bakcak gücüm imkanım yok arkamda duran ailem annem yok zaten bu yüzden bunları bildiği için böyle yapıyor gencligimi yaktım kendime acıyorum

15 Cevaplar

0 oy
(3,149 puan) tarafından
Doğuracaksın ya sen ne kadar atraksiyonlu bi hayatın var senin kaynanangilde mi yaşanıyor bunlar
tarafından
Doğumum yakın evde tek kalmiyim diye bura getirdi beni hastanede yakın buraya işte geldiğinden beri böyle değişik değişik davranıyor yok yani kaynanam kayinbabamlarda çok iyi insanlar arkamda dururlar hep ama bu adam beni artık çok yordu karnım burnumda şimdi fazlada bişe demek istemiyorum doğum üstü karakol şu bu sancilarim iyice arttı bak yuruyemiyorum bile
-Reklam-
0 oy
(458 puan) tarafından
Kacarak falan mi evlendn neden boyle yapiyo ki sana
tarafından
Severek evlendik keşke evlenmeseydik
(458 puan) tarafından
Keskw kuzum yaa neler cektiriyo sana pis adam su halinde:-:-(
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Ah canım ya dogumuna kısa bir süre var ona evlat vericeksin onun yaptiklarina bak ya takma canım baska secenegin yok yokmus gibi davran bebeğini ona kavuşacağını düşün birde bir doktora git 38 oldunmu canım hastanenin kabul etcegi  sinira geldinmi
tarafından
37+4 oldum bugün :/
(1,353 puan) tarafından
3gün daha saglikla bekler insallah canım ama agrin coksa bi git hastaneye en azindan icin rahat eder
tarafından
Ebeye sorcam mesaj attım bakalım gecmezse gitcem
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allah yardmcin olsn olsn ins yoluna  girer herşey gönlünce olsun  üzülme bebeğini düşün su son zamanlar yıpratma kndini konuşma bi süre kocanla  çünkü doğum lohusalık eş baya zor azcık da olsa biraz ayrı dur kavga etmym biraz sende kafanı dinle doğuma kadar  he de geç 
tarafından
He desem daha çok kendini biss saniyo kral saniyo kendini kuralları varmış ben insan değil miyim ya kendi yapıyo ediyo bana gelince kimseyle konuşma bunu giyme onu giyme sanki ben onun çocuğuyum ki açıkta değildi ya normal kedili yazlık eşofman yok paspal giyiniyomusum napcam dedim acile giderken abiyemi giycem ben kendi derdime dusmusum adamın keyfine bak
(3,532 puan) tarafından
Kocan olgun dgl daha canm böyle  şeyler yapılmaz ki hamilesin sancin  falan var kiyamaması lazım  o bebis gelcj falan ters tepki veryo bnce anlamadim valla. Inş düzelir canm bri alltan  almak zorunda . Sende baskın karekterin sanırım ins iyi olursunuz Allahım yardmcin olsun  ins bebeğine odaklan minnos gelck ve hayat inan bambaşka olcak kocanı bike gözün gormuyck  o duyguyla
tarafından
Kocamı gözüm görmesin zaten bu saatten sonra beni kendinden soguttu tamamen
(3,532 puan) tarafından
Kusma yumuşama yaptıkları hoş dgl bide doğurmak üzeresin baş üstünde tutucak. Hatasını anlasin canim
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Dogumun yakın son surecte benimde onunda psikolojisi bozulmustu cocuk dogduktan sonra sadece kendini evladına da baktın oluru yok o zaman ona göre bakarsın

Simdi sadece kendini mutlu etmeye calis son zamanların yavrunu karninda hissettigin son gunler

Biraz akisina birak

Birak o kendi kendine konussun ne karsiligini ver ne bisey inan ki daha iyi olucak birazcık bosvermek lazim 

Senin icin diyorum 
tarafından
Öyle yapıcam zaten dermanim kalmadı şuan elim kolum bağlı anneme gitsem annemin orda da deli oluyorum oda bütün gün millete bagiriyo çağırıyor dengesiz hareketleri var kaç kez kavga etti daha çok stres yapıyorum zaten bana bakcak imkanı yok tembel alıştığı için kendi tabagini bile yıkamaz bekler beni ben gelip yikiyim diye bu halimle valla o kadar yoruldum ki keşke ailem düzgün olsaydı asla evlenmezdim
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Ya eylos her günün sorunlu geçiyor senin.

Hiç mi.adam akıllı bir günün yok yada yaşadıklarını neden sineye çekiyorsun şöyle kaynanana oğlu kendine çeki düzen versin
tarafından
Kuzum kaynanamada bağırıyor sen karışma diyor bu adam şeytan tam bilsen görsen
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ah canim nerden bilebilirdin ki yaşayıp görmeden. Allah yardimcin Olsun eminim o pislik arkanda kimse yok bana mecbur diye ole yapiyo. Ne yaparsam yapıyım yanimdan gidemez gidicek biyeri yok diyo. Sen bebegin icn az daha sık dişini. Annen baban arkdanda olsa tamam cok iyi olurdu ama suan oyle bi imkan yok ve eminm sen tek basina ayaklarinin üstünde duracak guctesin. Bebeğin biraz büyüsün Allah sana bir yol gosterir.
tarafından
O günleri bekliyorum :(
0 oy
(327 puan) tarafından
Yahu şu babası ne gune duruyo şu adamin iskele babasimi o alsin insin asagi bireeyyyy dayak atsin sinir krizi gecircem yemin ederim okuyorum okuyorum yazmiyorum bisey dayanamadim en sonunda. Bu adam seni seviyo bunu anliyorum ben ama her insanin huyu farkli iste buda boyle bi rahatsiz herif ailesi biraz terbiye versin akil versin bakti ki senin arkanda kimse yok iyice ustune geliyo gidemezsin yapamazsin saniyo nolcak bunun sonu merak ediyorum 
tarafından
Ailesini dinlemiyoki biz evliligimizin ilk başında da bana tokat falan atmıştı babası azarladi kızdı gene devam etti saygısız bir insan bu
0 oy
tarafından
Kız vallaha. Sana çok üzülüyorum ya nerden buldun bu adamı ya severek miydi 
tarafından
Severek evlenmistik dün gece hep eski günleri düşündüm ağladım kendime nerden nereye geldim şu halime bak keşke o gün kabul etmeseydim
tarafından
Kız hani bazı insanların tipi.ele verir derler senin koca da öyle çakal tipli kusura bakma ama seni çok üzüyo hamile halinde nerdeyse doğuracan sana yaptıklarına bak
tarafından
Evet tipi sinsi duruyor ama nerden bileyim ben tiple yargilamadim ki içi güzel olsun istedim oda çürük çıktı
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım okudukça çok üzülüyorum. Kusura bakma kocan falan ama Allah belasini versin yani
tarafından
Dün ah ettim bnde
tarafından
Doğum sırasında ettiğin dualar kabul olurmuş derler. Sen o sırada esin icin bol dua et düzelsin diye
0 oy
(849 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm inan arkanda ailen olmaması çok zor ama arkan da ailen olmasa bile tek başına çokta güçlü olacağını ona hep hissettir sen gucsuzmus gibi durursan üstüne geldikçe gelir aranız düzelir de konuşursanız şöyle ona tek başıma aslanlar gibi kendime de evladıma da bakarım gerekirse tuvalet temizler genede ayakta kalırım kadınlar çok güçlü yeterki istesin de ben hep bunu derim ailem arkam da şükür ama hep derim ayrılsam bile ailemle değil oğlumla ev tutup yek yaşarım girerim bir işe gül gibi de yaşarım derim yeterki kadın kafaya koysun yapamayacagi hiç birşey yok derim bilir yapacagimi da
tarafından
Ben yaparım ama bebeği bakacak kimsem yokki
(849 puan) tarafından
Tamam işte sen bunu bils3n bile ona bu eksik yanını verme hiç bir zaman tek başına da evladinla dimdik duracak gücün varmış gibi yansıt ona kuzum
0 oy
tarafından
Yav bu adamalrin hepsi akıl tutulması falan mı yaşıyor anlamadım gül gibi karıları var daha ne istiyorlar acaba 
0 oy
tarafından
Asıl o siktirsin gitsin ******** senimi dövdü bide aciz yarım insan
0 oy
(854 puan) tarafından
Ah kuzum ya. Iste en kötü sey kendisine mecbur oldugunu düşünmesi. O yuzden her istediğini yapabilecegini saniyor. Sen hayirlisiyla yavruna odaklan sadece biliyorum zor ama. Saglikla bir al kucagina da  hersey duzelir insallah...
0 oy
tarafından
Evet bunları bildiği için yapıyor adam 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 425 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hickimse4234 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 458 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 443 göst.