0 oy
694 göst.
Aile kategorisinde (712 puan) tarafından

Eşiniz için nelerden vazgeçersiniz ya da vazgeçtiniz 

Ne biliyim bana çok saçma geliyor olduğu gibi kabul etmeli ama şartlar böyle gerektiriyor bazen 
Ben ilk kaçtığım için ailemden şuanda giyimimden

44 Cevaplar

+3 oy
(119,361 puan) tarafından
ülkemi ailemi birakip bambaska bi ülkeye geldim varmi ötesi
Yok ben daha kursu yapmadim calismiyomda alamam yaa 5 senelik verirlerse sukur etcem
(451 puan) tarafından
Verirler insallah yaa kendini herzaman gelistir isvicre dili almancanin degisik bi versiyonu youtubeden surekli ac biseyler dinle komsularinla konusmaya calis bakkala carsiya git ne bilimm o isin pesini birakma suresiz almaya bak yapmasimdilik 2. Cocugu direk kursa git 3 ayda elinde zertifikat
Super bisi almissi  valla yaa gozun aydin darisi bana olsun
(451 puan) tarafından
Aminnn insallaaahhh
(472 puan) tarafından
Bende seninle aynıyım canım. Zor bu ya
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Beyaz giymekten vazgeçtim :)
(712 puan) tarafından
neden ki
(6,047 puan) tarafından
Beyaz giymemi istemiyordu. İç gösteriyor diyordu. Yıllarca giymedim şimdi altına ekstra beyaz bir tsortle beraber gömlek giyebiliyorum ama hala beyaz pantolona izin vermiyor . Vazgeçebilecegim başka da bişey yok galiba ;)
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Birtek giyimimden fedakarlık ettim malesef. Çünkü şortlu etekli insandım Denizli bölgede yetiştiğim için ve ankarada böyle giyenemeyeceğim evli olduğum için..
(712 puan) tarafından
ben de hep öyle giyerdim ama artık pek giyemicem galiba
(1,007 puan) tarafından
Cok zorlandım ilk sene cidden. Suan bile aramıyor değilim sort eteklerimi. Anca deniz olan bölgeye gittiğimde giyiyorum cıkarasım gelmiyo :(
tarafından
Bende ankaradayim. Saçım mavi göbeğim açık piercingnli şortla gezerim. Ankara ile ne alakası var kızm Ankara'da böyle insan çok ve kimse kimseye donup bakmıyor bile
(1,007 puan) tarafından
Senin o dediğin cankaya Kızılay tarafları canım. Sincan tarafları öyle olmuyo işte malesef ne kadar öküz varsa burda. Adamı katil etmeye gerek varmı?
0 oy
tarafından

Hiç birşey den vazgeçmedim diye bilirim. Sadece evlenin ce alış veriş alışkanlığım değişti her hafta değilde 2 3 ayda bir alışveriş yapmaya özen gösteriyorum. Çok para gitmesin diye 

(712 puan) tarafından
daha tutumlusun yani
tarafından
Evet cnm. Tutumlu değil de evlenin çok cimrileştim neden bilmiyorum
0 oy
tarafından
Onunla evlenmek için baya bireyden vazgeçtim  değdi mi bazısı  değdi bazısı  değmedi ama şimdiki aklim olsa hic rahatımı bozmam keyfime  bakardım daha da onun için bireyden vazgeçmem 2.buçuk yıldır evliyiz 2 tane çocuğunuz daha neyden vazgeceyim  o benim için vazgeçsin herseyden
(712 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç biseyimden diyecektim ama şuan baktım da meslek hayatımi ewden yürütüyorum aktif sahada değilim.cok sewerek ewlendim ama asla ötesi olmaz. Giyim falan asla değiştirmem beni tanıdığına naailsam öyleyim ilk gördüğünde begenmediyse ewlenmeseydi
(712 puan) tarafından
bizim ki biraz karışık oyuzden izin vermek zorunda gibi birşeyim
(9,247 puan) tarafından
Konu ne ki. İlk dediler bana köyde Etek giyersin diye  ama kabul etmedim canım iaterse yaparım
(712 puan) tarafından
benn şort göbeği açık mini elbise giyiyorum onun ailesi baya kapalı benim ailemse çok açık ama eşim cezaevinde olduğu için dikkat etmekten başka bir şey yapamam
(9,247 puan) tarafından
Seninki coknfarkli şimdi öyle eskisi gibi giyinsen neler derler
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Hiç birşeyden vazgeçmedim :D

(712 puan) tarafından
ne  güzel :D
0 oy
tarafından
Hiçbir şeyden taviz vermedim valla böyle anlaştım en baştan tam tersi oldugunda değerin olmadigini kulağıma küpe olacak şekilde öğütlediler cunku
(712 puan) tarafından
Bence önemli olan orta yolu bularak halletmek
0 oy
tarafından
benim icin nelerden vazgecerse ondan vazgecerim tek tarafli olmaz
(712 puan) tarafından
orası öyle
0 oy
tarafından
Sımdiki aklım olsa hiç bişey den de geçmedim.simdi de geçmem.anca hasta falan olsa o sıra uykumdan falan geçerim.o da insanlık namına.gecici bir süre yani :D
(712 puan) tarafından
iyiymiş :D
0 oy
tarafından
Bende sizim gibi  kaçtıģım için önce ailemden:( sonra giyimimden.
(712 puan) tarafından
Aynıymış :(
(2,282 puan) tarafından
Aynı ben :(
0 oy
(478 puan) tarafından
Giyimim biraz kısıtlandı, eşim istemedi ama ben dövmemi sildirdim. Sırf çok laf olmasın uğraşmayalım diye. Hiç pişman değilim. Ileride yine yaptırıcam :)
(712 puan) tarafından
Dövme candır bende yaptırcam ya
(478 puan) tarafından
Çok severim bakalim ileride istiyorum:)
(1,785 puan) tarafından
Canım bende dövmemi kendim sildirmek istiyorum büyükçe biraz iz kaldı mı acaba
(478 puan) tarafından
Yakından bakınca evet hafif belli oluyor. 1 kez kontrole gitmem gerekiyordu ama ben hamile kalınca gitmedim. Gitseydim belki o kadar da iz kalmazdı. Ama uzaktan ya da orada eskiden dövme olduğunu bilmeyen biri baksa anlamaz yani. Süreç biraz zor yara oluyor çok iyi bakman lazım. Birazcıkta acıyor tabi
0 oy
tarafından
Küçük yaşta tanıdım onu okulumdan vazgeçtim evlendim istemiyorum dedi evladından vazgeçtim aldattı ailemin boynu bükümlesin die kendimden vazgeçtim 
(712 puan) tarafından
Anladım çok zor olmuş senin için canım
tarafından
Anlicagin herşeyden vazgeçtik de yine bisey kazanamadık
0 oy
tarafından
Gorunur de Bir şeyden vazgecmedim aslında ama evlilik bekar olmaktan çok zor ister istemez özgürlüğün kısıtlanıyor zorunluklarin var yapman gerekenler var istediğin zaman alışveriş yapamıyorsun istediğin zaman çıkıp gidip gezemiyorsun izin almak zorunda değilim ama haber vermen gerek işin var evde olman gerek falan...
(712 puan) tarafından
Planlı hareket etmek gerekiyor sürekli
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İsimden baz geçtim Ankara'dan vaz geçtim:(( eşimle evlendigime üzülmem ama suanki bulunduğum yerden hiç memnun değilim kendi memeleketim ama hiçbir şekilde gezilcek gidilcek yer yok cokkk bunaldım artık 
(712 puan) tarafından
neredesin ki
(3,419 puan) tarafından
Niğde
(712 puan) tarafından
gitmedim hiç bilmiyorum oyuzden
(3,419 puan) tarafından
Tavsiyede etmem canm :) valla minnak bir yer
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ben benlikten geçtim 
(712 puan) tarafından
o kadar çok seviyorsun ozamaan
(2,330 puan) tarafından
Severim kendilerini;) ama hayır demeyi bilmek gerekiyor yoksa ipleri veriyosun eline
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Hiç birseyden vazgeçmedim 
(712 puan) tarafından
iyiymiş
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hiç birşeyden vazgeçmedim vazgeçmem ben sonuçta evlenmeden önce de boyleydim beni bilerek evlendiyse önceki huyumla suyumla kabul ederek evlendi aynı şekilde ben de ona karşı öyle
(712 puan) tarafından
Evet öyle olması gerekiyorda şartlar
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Arkadaşlarımdan ki oda vazgeçti. 
(712 puan) tarafından
kötü etkiliyorsa mecburen
(4,661 puan) tarafından
Aslında ne benim nede eşimin cok yoktu evlendik bizi etjilemesin diye çıkardık aile olanlardan görüşüyoruz oda mesafali
0 oy
(850 puan) tarafından
Çok da vazgeçtiğim bir şey olmadı, evleri birleştirdik sadece, ha bir de soyad eklendi. 
(712 puan) tarafından
Doğal şeyler yani
(850 puan) tarafından
Evlenince doğal olarak evet

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,479 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 277 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
13 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,262 cevap

34,894 kullanıcı

...