0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bugün sabah 8 buçukta uyandı. Oglen uykusunu da 1 bucuk saat uyudu uyandi.Şuan hala ayakta. Geceleri  12 den aşağı yatmıyor. Normal mi sizce ? :blink:Sizinkiler ne yapıyor 

18 Cevaplar

0 oy
(1,309 puan) tarafından
Gündüz uyumuyor mu benimki de uyanık daha ama gündüz çok uyudu bugün ondan:)
tarafından
1bucuk saat uyudu uyandı
(1,309 puan) tarafından
Anladım canım benimki de bu saatlerde uyuyor işte sabahta 8 de uyanıyor ama gecede kalkıyor biraz
tarafından
Aynen benimkide kalkıyor. Ay noluyor böyle anlamıyorum
-Reklam-
0 oy
(15,074 puan) tarafından
Benimkide bazen geceleri uyanıp 2 saat uyumuyor. 2 yaş sendromu mu nedir bilmiyorum , normalde çok sakin olan çocuk bu aralar çok tuhaflaştı. Sen disarı çikarıyor musun ? Günlük 1 saat dişarı çikarsan enerjisini atar ve uyur. 
tarafından
Nerdeyse surekli disardayiz ona ragmen boyle. Benim bebem fazla enerjik.  Bitmiyor enerjisi :(
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Benim kizimda suan ayakta gunduz 4 saat uyur kalkar aksamda birlikte yatariz 11 gbi falan yatirrim.yatagina uyur normal bence uykuyu aliyo gunduz 
tarafından
Gunduz kesinlikle 4 saat uyumaz. 1 ya da 2 saat uyur uyanir. Ama gecede 12 den asagi yatmiyor bence normal degil gibi
(2,130 puan) tarafından
Her bebek ayni olcak degil ya canim   gece uykusu nasil
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Öğlen uykusunu azalt canım ,benimki de öğlen çok uyursa ya da öğle uykusunu 3 4 gibi uyursa gece geç yatiyor
tarafından
Kiz zaten az uyudu.1 ya 2 saat uyuyor gündüz çok mu?
0 oy
(594 puan) tarafından
Gündüz uyuma saati kac kacta uyandı yani bizde 1 bucuk saat uyuruz gündüz smdi uyuttum daha yeni. Sabahta 6 da uyanıyor :(
tarafından
1de uyudu Saat 14.30 da uyandı
(594 puan) tarafından
Ayenn benmde öle canım. Ben odaya götürüyorum uyumucam diyor hayır uyucaksın diye diye yarım saat 45 dk frlan ugrasıyom canım
(594 puan) tarafından
10 da geldik işte anca uyudu
0 oy
(894 puan) tarafından
Benimkinin de gündüz uykusu bu şekilde 1.5 saat eğer öğlen 13.30 gibi uyumuşsa akşam 10.30 gibi uyur eğer gündüz 15.00 gibi uyursa gece 12.30 gibi uyur. Gündüz uykusunun saati değişiyor tam belli olmuyor ona görede akşam uzuyor
(894 puan) tarafından
Üstelik gece 2 den sonra saat başı kalkar sabaha kadar
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Benimkide erken kalkiuor canim. Öğlende 2 saat civarı uyur bazen daha az bazen daha çok. Akşamda 9 buçukta yatağa geçeriz yarim saate uyuturum. Belli saatte yatağına götür bir ağlar iki ağlar alisir. Uyumuyor diye oturtma canim. Nasıl alışırsa öyle gider
tarafından
Kiz savaşıyoruz resmen. Yatmıyor cocuk daha ne yapabilirim ki. Ikidir denedim yok uyumuyor ne yapsam uyumuyor kalkıyor gene :(
(7,481 puan) tarafından
Ah canim daha küçükken alışması kolay olurdu. Zor ama yinede dene sonr hic basedemen
0 oy
(3,697 puan) tarafından
Benim kız hep geç uyanan bi bebekti 9.30dan önce uyandığı çok nadirdir. Şimdi de ben uyandirmazsam 11e kadar uyuyor bu sefer gündüz uyumuyor gece uykusuna da 5 dk önce yattı.  Önce sabah erken uyandırıp öğlen 1 saat de olsa uyusun istiyordum ama şimdi ben de halsizim ne zaman isterse o zaman kalkıyor.  Düzeni şaştı ama ne yapayım.
0 oy
(1,511 puan) tarafından
Vala günde şua yatiyo 11 den assa yatmaz 2 yaş sendru galiba çok hırçın hemen kusuyo zor vala günde 2 sefer uyur sabah 8 de uyanır 12 gibi uyur saat 2 ye kadar sonrada 5 uyur 7 uyanır 11 de tam uyur 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Senin gene iyi 12ymis kız benimki 2 den önce uyumuyor bide sabaha karşı uyanıyor süt içmeye Bi düzen kuramadik
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Kizim 28 aylik olacak aksam 10 da yatar aksam sabah 7 de kalkar oglen 12 de mutlaka mutlaka 1.5 veya 3 saat uyur 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Uyku eğitimi vermelisin canım. Benimki de öyleydi 2 yaşına girecek. Eğitime başladık. Şimdi 9 buçukta yatıyor sabah 8 den sonra uyanıyor 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
şu aralar diş zamani ama dişi sıkıntı cikarmazsa 7 8 arasi uyanır akşam 10.30 11 gibi uyurdu. geceleri kalkıyor illa ya da sabaha karşı kalkıyor 1 2 saat uyanık duruyor uyuyor. gündüz de 1 1.5 saat uyur. oglen uyumadan önce dışarı çıkarırım bi tur da akşam üstü çıkarırım. 2 saat dışarıdayız yani. ev bahçeli diye bahçede takiliyoruz sözde ama bizim kıza işlemez 
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Aynı cnm bazen 8 de uyanıyor öğlen 2 gibi uyuyor 1 1.5 saat uyuyor gece de 12 den aşağı yatmaz sabah kaçta kalkarsa kalksın 12 den aşağı yatmaz 
0 oy
(219 puan) tarafından
Benim kızımda iki yaşında sabahları dokuz buçuk gibi uyanır gündüz uyutmaya çok ugrasirim uyumaz sonra dört beş gibi bı bakarım uyumuş kalmış e haliyle o saatte uyuyunca hanfendi gece on ikiden aşağı uyumaz:)

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 118 göst.
11 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Tuana-18 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
0 oy
9 cevap 117 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,324 puan) tarafından soruldu