0 oy
175 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

image

Arkadaşlar bimr bi ıslak mendil gelmiş deppfresh diye birşey pakedi hoşuma gitti 90 lı 4.5 tl acaba alıp kullanan var mı aranızda nasl bebek poposu için olur mu günlük bi mendil mi fikrinizi alayım ona göre bugün alıcam bikaçtane.

7 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben onu hiç bilmiyorum canim e bebekten babyme alırdım çok.memnun kaldım birde unibaby en güzeli tabi pahalı biraz ama ilk dogdugunda pamuk ve suyla silin diyorlar
tarafından
İlk günler için temizleme pamugu aldım ama bu da sayısına göre cazip geldi fiyatı 2.5 yaşnda kızım var onda sleepy kullanıyorm o da hassas herşeyi kabul etmiyo cildi eğer güzelse bundan alıp kullanırım su gibi ıslak mendil gidiyo herşeye yerişmeye çalışıyoruz inan nerden kar yapsak diye :))
(5,721 puan) tarafından
Doğru diyorsun çok pahalı herşey en çok ben anlarım herhalde beş yaşında ikizlerim var.. yinede en iyisini almaya çalıştık. Mesela ben babyme den çok memnun kaldım. Benim kokoş bir komşu vardı yok güzel değilmiş yumuşak değilmiş onun durumu iyidi eşim bir maaşla ikiz çocuk baktı ondan eşyaların yada vs kullanma şekli insana göre de degisiyor
tarafından
Evet kuzum insan birtanede bile birşey alırken 2 kere düşünüyo bir de iki tane aynı anda diyosun Allah yardımcınız olsun öyle havadan atanlara ben çok itibar etmiyorum emin ol evde boğazları aç geziyolar insanların göreceği şeylerde öyle takılıyolar bizim bi tanıdık vardı çocuklarına kendisleri çöp bile almadı kız işte halası maması bitti dedesii bezi bitti amcası şunu eksik kendi cebinden çıkmadgı için en iyisini de aldırıyodu bazıları da öyle oluyo . Öyle ya da böyle bu çocuklar bir şekilde büyüyolar ben çocugumun eğitim hayatını ileriki ihtiyaçlarını da düşünmek zorundayım kimse bana aferin demicek . Sen de takılma sağlıklıysa brbeklerin ona bak insan hiçbişey bulamasa atlet falan keser yıkar yıkar kullanır umrumda bile değil benm :))
(5,721 puan) tarafından
Hamd olsun kuzum büyüdüler beş yaşındalar sağlık öncelikli olan. Nebileyim bizde öyle gördük 31 yaşındayım hiç aç gözlü olmadım cebimde bir liram olsa var derim. Yok dedikçe yok olur. İşte biz baskalarindan gecinmeyi bilmiyoruz eşim gene hiç isteyemez.. Allah zor durumda olanlara yardim etsin..
tarafından
Amin amin benmkide öyle babasına bile diyemez benim psraya ihtiyacm var vs. ALLAH YİNE DE düşürmesin hiçkimseye
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Ben dogdugundan beri uni baby classc kullaniyorum 24 paketini 80ne mi ne aldim su an kizim 8 aylık anca bitiyor ve cok memnun kaldim trendyoldan almıştım 
tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Uygunmuş  hiç gòrmedim daha ònce alîrım bende zaten ben ıslak mendilleri kullanmadan ònce yįkíyorum markası önmeli değil yani
tarafından
Anladım canım doğru olan öyle aslında ama insan mecbur kalıyo işte her zaman yıkamak zahmetli gelebiliyo
tarafından
Evet tabi sizde haklısınız
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Uygunmuş ben hiç bunu kullanmadım ama
tarafından
Ben de merak ettim bitane alıp denicem bakalm beğenirsem alırım devam
0 oy
tarafından
Ebebekten baby me ve sleepy  kullanıyorum 
tarafından
Sleepy ben de kızıma kullandım baby me den de çok memnun kalan var bu markayı da merak ettim baya uyguna geliyo fiyatı
tarafından
E bebek uygulamasını kullanıyorsan baby me indirime giriyo arada sleppy de ben öyle aliyom uyguna geliyo hatta baby me bebek bezinide kullanıyom çok memnunum
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben baktım içinde parfüm vs var doğal değil aynı markanın deep fresh probiyotik olanı var ondan aldım doğal içerikli 
tarafından
Hmm bebek poposuna uygun olmaz heralde anca günlük elini falan filmek için olabilir teşekkür ederm
(181 puan) tarafından
Olabilir aynen ama ben elini deep fresh ile altını pamuk ile silerim diye düşündüm belki bütçeye göre ilerde fikrim değişir doğal olanlar biraz pahalı çünkü
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sleepy yenidoğan kullanıyorum hiç pişk yapmıyo
tarafından
Ondan çok memnun olan var canım bunu da merak ettim baya bi uyguna geliyo
(4,067 puan) tarafından
Ben artık uygunu aramayı bıraktım kfam rahtldı ya bnu bulunca öncesinde çk denedm ama hep pişk oldu bu iyi geldi bze şükr
tarafından
Ne güzel insan doğruyu bulana kadar çok bocalıyo bazen :))
(4,067 puan) tarafından
Bulamdığmda oldu emzk mesela 10 tane de dm tutmadı pes ettim :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 303 göst.
+1 oy
14 cevap 359 göst.
25 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrvacly (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,174 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 477 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,699 soru

11,274,025 cevap

34,660 kullanıcı

...