0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

45 günlük bebeğim var. 5 gün önce kırk mevlüdü yaptık evim oldukca kalabalıktı. Dogum yaptım yapalı uykusuzluk yorgunluk derken bagısıklıgımn da oldukca düştüğünü hissediyorum. Dünden beri soguk terleme etrafa bakarken bas agrısı kuru oksirük bogaz da yanma kuruluk  var kaslarım agrıyor  vücudum karıncalanıyor. Bi tuhaf hissediyorum test yaptırmadım henüz. Emzirmeye devam ediyorum. Bebegimde cok şükür şimdilik Bi sorun görünmüyor. Var mı bu donemde virüs atlatan  nasıl geçirdiniz ne önlemler aldınız

Şunu da belirtmek isterim.  Ben Mevlid yapmak istemedim ama kararı tek bana bırakmadılar malesef biraz zorunda kaldım diyebilirim :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke mevlit vermeseydiniz yada başka bir evde olsaydı 
(124 puan) tarafından
Bn de olmamasını tercih ederdim
tarafından
Sağlık olsun özelden yazdım gülüm :)) Rabbim şifa versin İnşAlllah
-Reklam-
0 oy
(7,172 puan) tarafından
Emzirmeye devam et . Keşke kalabalığa karismasaymissin yanlış yapmışsın bile bile .. Sağlık olsun . Olacağı varsa da oluyor bir şekilde. Eşim iş yerinden kaptı bir kaç gün sonra da bana bulaştı yavrumla koyun koyunaydik her dk çok şükür ona bulaşmadi . Sürekli sağlıklı besinler tuket c vitamini sarımsak vs  ayrintili istersen yazarım. Çok gecmis olsun . Bu arada bende koronadan once kırk Kur'an'ı okutmustum Aralık ayında bir hafta sonra kızımda bende acillik olduk 10 gün hastanede yattık  bir daha doğum yapsam hemen okutmam kuranini bunu anladım .
(124 puan) tarafından
Ayrıntılı yazar mısın canım teşekkür ederim
0 oy
(2,836 puan) tarafından
Hemen maske takmalisin,eğer hastalık varsa onlemini almış olursun ve tabiki acil test yaptırın,ve kişilere haber verin 
0 oy
tarafından
Yanıltmak istemem ama bende de korona belirtileri var di hatta 7 ay önce atlattım ben ilkini yine korona oldum sandım aynı belirtiler var di aynı derece hastaydım neyse hastaneye gittim korona testi negatif çıkınca kana baktılar kanımda enfeksiyon var mış ciğerinde leke var mis ondan o belirtileri yaşamışım mesela doktora gidip test verin negatif çıkarsa kontrole gidin kesinlikle 
0 oy
(100 puan) tarafından
Bende korona iken emzirdim canım bebeğin yaninizdayken kesinlikle maske tak hatta 2 kato odadan çıkınca her camı ac havalandir evi bebeğime geçmeden biz böyle atlattık 
0 oy
(132 puan) tarafından
Maske tak bebege bulasmasin eger varsa, soylediklerin covid belirtisi, ozellikle vucutta karincalanma hissi bende cok oluyodu gunde belki 20 ez oluyodu bana, toplum sagligini arayin gelp test yapiyolar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 200 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 278 göst.
11 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dertlikerime (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
28 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Evrim.34 (460 puan) tarafından soruldu

377,788 soru

11,307,497 cevap

34,737 kullanıcı

...