0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gittim.Basur için normal doğuma engel değil dedi.normale karar verdik.

Alttan muayene etti normal doğum için uygun mu diye.bir de test yaptırdı nst ye girdim herşey normal dedi de.şu an tam 38 hafta bitti yarın 38+1 oluyor.

simdi ben 38 haftalık mi oluyorum.yoksa 39 a girdim mi diyebilirim.bebegin kilosu 2.400 çıktı.cok mu düşük doğuma kadar ancak 2600 falan olur heralde.bir sıkıntı olur mu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok küçükmüş sanki ya, haftada büyük. Doktor ne dedi
tarafından
Evet bana da çok az geldi.36 da gittiğimizde 2.250 biraz az ama sorun değil demişti.2 haftada 150 gram almış sadece.yine dedi kilosu biraz az dedi.diger şeylerde sorun yok ama kilosu az.ben de 5 haftada sadece 1 kilo aldım.bu iki haftada hiç almamışım .bebek te almiyor
tarafından
Valla canım kuçuk bebeğe bakmak zor oluyor. Ele avuca almaya çekiniyorsun. Sağlık sorunu olmasında, küçük doganlar genelde daha cabuk kilo alıp toparlanıyor. Çevremde hep böyle gördüm
tarafından
Doğrudur haftam iyi aslında 38 i atlattik erken doğum sayılmayacak ama yavrucak benim stresim den o da kilo alamadı demek ki.insallah çabuk toparlanır sıkıntı çıkmaz
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kilo yu net olcemiyorlar canım son aylarda benim ki de sürekli farklı çıkıyordu doktor toplandigi ana denk gelirse ölçüm az çıkar demişti ayrıca minyon da olabilir sağlığı yerinde olunca kilonun önemi yok 
tarafından
Öyle mi benimki son kaç haftadır kilosu az diyordu da.saglikta sorun yok dedi gerçi.2.400 çok az geldi ya 3 olsa idi doğuma kadar bari diyorum.ben de 3 4 haftadır kilo almıyorum bir de.dedim acaba az kilosu olması sıkıntı olur mu.ben de minyonum belki bana mı çekecek ne :D
(1,621 puan) tarafından
:) büyük diyolar küçük çıkıyor küçük diyorlar büyük çıkıyor daha 2 haftan varmış 2800 900 falan olur inşallah canım sen beslenmeme vitaminine dikkat et minyon olacaksa ne kadar yesen de yine minyon olur
0 oy
(245 puan) tarafından
O belli olmuyor ya tam ölcemiyolar fazla çıkabilir bence
tarafından
İnşallah ya bakalim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 60 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde ElizanG344 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bastet (708 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 426 göst.
13 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (509 puan) tarafından soruldu

377,928 soru

11,311,827 cevap

34,745 kullanıcı

...