0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar önceki postlarimda gördünüz belkide eşim hayvancilik yapacak köye taşındık gecinemedigimiz için kaynanamgilin üst katında evimiz var ama yapım asamasinda kapı pencere takıldı parke mutfak dolabı yapilcak keçi alincak ama parke yaptiramiyoruz fiyatlar çok yüksek en aşağı 9.000 diyorlar odalar çok büyük parke yaptırmam ama bu sefer çok toz kalkıyor yerden kaynaklı çocuklarim hasta olur tozdan korkusu var parke yaptırsak keçi alinamiycak neyle gecincez eşim tekrar gurbete çıkar diye korkuyorum çünkü eşim olmadığında etmedik bırakmıyorlar ilk gebeligimde çok çektim bundada çekmek istemiyorum eşim yanımdayken bişey diyemiyorlar bı akıl verin kızlar ne yapmalıyım?

8 Cevaplar

0 oy
(749 puan) tarafından
E canm alın kecileeinizi yapin işinizi biriktirin birkac ay yada bir sene icersinde yaptirirsin parkelerini parkesizde soguk olur sanirim beton yer 
(3,099 puan) tarafından
Evet kışın ilk gebeligimde burdaydim sanki kara ayak basmış gibi oluyordu tek göz odasının cami penceresi takiliydi o zaman bide odalar çok büyük soba yaksakta yerler ısınmıyor sadece sobanın etrafi
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
musamba var onlardan al ser idare et eline para gectukce ida oda yaptir parkenj
(3,099 puan) tarafından
Yerler buz gibi oluyor kisin canım çocuklar hastalar korkusu var kışa doğum yapcam Ekim'de off valla eşimin bu ani kararları yüzünden geldiğimiz duruma bak
0 oy
(3,862 puan) tarafından
Borç alabileceğiniz kimse yok mu canım ,ya da bozdurabilecegin bı altın falan 
(3,099 puan) tarafından
Altın ne arar kız bende keşke olsa evim için hiç tereddüt etmeden bozdururum
0 oy
tarafından
Herkez parkeli evde oturmyor bizim ki deyil mesela bizim evimiz komple serili acik yer yok ve hasta olmyor cocuklarımz:)))
(3,099 puan) tarafından
Canım evet tabiki öyle ama bizim yeri yapan adamlar çok kötü yapmış acayip toz kalkiyor ve ilk gebeligimde burdaydim kat kat olmasına rağmen yerler buz gibi ayaklarım buz tutuyor aciyordu bende parkeli evlerde büyümedim emin ol oturduğum yer havasi çok soğuk olmasa yapma gereği duymam
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kalın muşamba örtüler var onlardan al kuzum şimdilik 
(3,099 puan) tarafından
Galiba öyle yapcam canım enazindan mutfak dolabimi yaptırayım o daha önemli suan
0 oy
tarafından

Yani her kesin evi parke değil bunlardan idarelik yapabilirsiniz. Kötüde durmuyor yani 

image

(3,099 puan) tarafından
Evet canım herkesin evi parke değil ama kışın burası çok soğuk oluyor yerler kar yagmis gibi
tarafından
Ona göre soba yakacak sın cnm ya kaynanayla kalacak sın yada idare edip Evine çıkacaksın
(3,099 puan) tarafından
Canım kaynanamgille kalcak olsam o zamana doğum yapıyorum stresten sütüm kalmaz emin ol etmedik bırakmıyorlar ilk kızımı emziremedim doğacak kızımı Allah'ın izni ile emzirmek ve stressiz bir dönem gecirmek istiyorum soba yakıyoruz evet ama odalar o kadar büyük ki kendi etrafini ısıtıyor anca
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ince döşeme halılar var en azından bikaç odana öyle yap oturacağın odayı parke yaptır sadece öteki odalar serflor yada ince hali kaplat. Seneye de öteki odaları parke yaparsin.
(3,099 puan) tarafından
Bende öyle yapalım diye düşündüm canım enazindan yatak odası ve oturma odası parke olsun diye inşallah o uygun olursa ben uyguna buldum ama eşim sırf 150 TL benzin parası alcaklarmis onu dert ediyor
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Haliflex yaptır boydan boya her yeri kapatır hemde sıcak tutar halı gibi bir şey
tarafından
Bende kimse demediyse bunu yaptır diyecektim çok mantıklı hem idare eder 2 sene falan gerçi fiyatı nedir ki
(3,099 puan) tarafından
Halikilex parkeden daha pahalı bacılar
(3,099 puan) tarafından
"Halıfilex"

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 358 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Berre0101 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 513 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy