0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Eşim uuzmcvs 1 yıl önce evlendik 2 buçuk aylık bebeğim var doğum ve bu süreçte ailesinin yanında kalıyoruz kendisi bizden ayrı bir ilde görev yaptı ben burda kaldım bu süreçte şimdi tayin gördü bayram sonrası yeni ile birlikte geçicem nasip olursa ama söyle bisey var 2 gün önce geldi ve benimle ilgilenmiyor sözü sohbeti bile yok yanımda durmuyor geziyor köyde ailesiyle muhattap oluyor çocuklada iki dakika sevip ara ara kenara çekiliyor . Gece odaya bile geç geliyor akşamları vakit ayırsın diye bekliyor8m bebeğim küçük diye erkenden uyutmaya odaya giriyorum o illa gece yarışına kadar ailesiyle fikirdayip sonra gelip donup uyuyor. Bide biz severek evlendik. Bu aralar özellikle ailesiy le bir aradayken bana hiç yüz vermiyor 1 aydır hiç bi yere çıkmadım balkon harici gelip demediki bunaldin 1 saat hava al bi yere gotureyim demedi. Onu geçtim muhattap olmuyo. Ne yapsam üstüne düştükçe kendini geri mı çeker ilgilenmesem daha mı üsteler çözemedim bi fikir verin yaa 

10 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Neden evlendigini sor ilk once kendisine
(10 puan) tarafından
Sorduğumda benim başımı ağrıtma diyo.
(6,203 puan) tarafından
O zama tek diyecegim hayatini mahvetmeden ordan uzaklaş.
(10 puan) tarafından
Ben çok seviyorum onu geçmiyor ne yaparsam yapayım soguyamiyorum kızıyorum kahrediyorum ama olmuyo.
(6,203 puan) tarafından
Maalesef hersey sevgi değil.
-Reklam-
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Seksi giyin suslen don arkani uyu onu kagale alma 
(10 puan) tarafından
Annesinin evindeyiz yapamıyorum destursuzca gidiyolar odaya.
(2,630 puan) tarafından
Ayy cok kotu ya kapini kilitle oyle uyu kuzum bilirim ev icinde olmuyo malesef
(10 puan) tarafından
Pislikler hiç de sevmem kendilerini
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Aynı benim eşim birlik oturyoruz gece yarisina kadar oturuyor uykum geldi diyorum mesaj atıyorum bakmıyor bile kalkmıyor da ben biseyler hazırlamaya geçiyorum mutfağa bakıyorum gizli gizli konuşuyor odaya geçince de ben biseyler konuşmaya çalışıyorum dinlemiyor yorum yapmıyor dönüp uyuyor bizde severek evlendik sözde 
(10 puan) tarafından
Galiba sevgileri kalmamış bizlere.
(2,128 puan) tarafından
Olabilir canm ama ne yaptık ki haklı olduğumuz için mi suçlu oluyoruz
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Analarini gördujleri mertebeye koymuştur seni kadinligini ve anneleigini kafasinda oturtamamistir.  Bizdede ilk cocukta oldu bu .  Cocugundan bagimsiz kadin oldugunu arzularin oldugunu hatirlat ona ve hic bisey olmamis gibi davran .  Ve yakin yerlere gezmeye cik bagimsizlaş biraz canim . Ben 2 cocukla avm deniz piknik geziyorum. Onunla göbegin bir kesilmedi. Araya zaman girip görmeyince biraz soğumuş olabilir. . hatirlat kendini ..  gece süslen öyle yat . Kendin icin süslen kendini guzel hissetmek icin . Gerisi zaten kendiliginden gelir. 
(10 puan) tarafından
Köyde yaşıyoruz bi yere çıkamam ki.
(1,737 puan) tarafından
Ah canim benim kuzenimde tokkatta koydemasallah amasyaya oraya buraya geziyor kiz . Akrabalari geziyor.  Birde ailesiyle duruyoruz odaya pat diye daliyorlar demissin sen giy geceligini anasi dalarsa odaya 1 dalar 2 dalar utanma kaynanandan  he o sekilde giyinmiş gören eşin kendiliginden der zaten dingonun ahirimi daliyorsunuz iceri diye ;)
(10 puan) tarafından
Kiyafet bile alamadimki kargoda gelmiyor o şekilde elbisem yok.
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Sen kolemisjn sana böyle davranmasına izin veriyorsun nedemek 1 aydır balkon harici çıkmadım boyle yaptığın surece seni hep gormemezlikten gelecek tavrını koy lütfen böyle olmaz sende bi kadınsın bi annesin seni annesinin yerine koyamaz sen genç bir kadınsın 
(10 puan) tarafından
Defalarca tavır koydum  anlamıyor
(2,628 puan) tarafından
Tavır koy derken giyin süslen al.cocugunu gezmelere git ne kadar kapatırsan o kadar yaranamazsın senin herife ama dışarıdan dost yapsalar her yere götürürler içlerine düşerler yaglayip baglayip
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kaçan kovalanır görmezden gel yok gibi davran
(10 puan) tarafından
Denemek lazım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya evet her şey nasip ama niye evinden gidip aylarca gelmeyen adamlara hemen cocuk yapıyorsunuz hele bi zaman geçsin birbirinizi tanıyın bazı erkekler maalesef anne babasının yanında böyledir bi de çocuk olmuş adam uzakta şuan aile eş çocuk hiçbir şeyin farkında değil misafir gibi gelip gitmeyi düşünüyor muhtemelen evlenmeden tanımamıyorsun insanları en az 1 yıl sonra ee seninki evde bile değil tanımadığın adamdan çocuk yapmişsın resmen 
(10 puan) tarafından
Allah verdi oldu.
Şükür
(4,089 puan) tarafından
Tabiki Allah verdi ama bizde hem kendimiz hem bebeğimizin geleceği için düşünüp tedbirli hareket etmeliyiz her şey yerine oturunca çocuk kararı verilmeli
(25 puan) tarafından
Aklimdan geçenleri yazmışsınız anne baba es olmak o kadar düşünülmesi  gereken durumlar ki öyle 1 yıllık evliyim 3 aylık  bebeğim var esim şöyle  annesi boyle diyenlere hep ayni düşünüyorum  biraz bekleyin bu adam baba olur mu sen anne olur musun evlilik size göre mi
0 oy
(954 puan) tarafından
İstediklerini ne bi şekilde sakince anlat erkekler öyle ne hissettiğini bilemez bebeğin için senin de iyi olman gerekir olmadı kayinvalidenle konuş
0 oy
tarafından
Bir çözüm bulursan bana da söyle senin yaşadıklarını bn 4senedir yaşıyorum esim hep görevden gelince ailesine giderdik çocuk la ilgenmiyor okadar aman boşver zamanla artık umursamıyor ailesini ona mübarek olsun ama şunu unutma kaçan kovalanır 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Neden ailesinin yanina gittiniz ki.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 291 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
0 oy
41 cevap 1,395 göst.
0 oy