0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar dün hamilr oldugumu öğrendim ve 7 aylık kızım var. Emziriyorum napıcam emzirneye devam mı etmeliyim yoksa kesmeli miyim bilgisi olanlar yazabilir mi lütfen 

11 Cevaplar

0 oy
(413 puan) tarafından
Benm ablam da kızı 7 aylıkken hamile kaldı kız 1 yaşına gircrk şimdi yeni kesti doktor bişey olmaz emzir demiş zaten sütün kesilecek zamanla 
tarafından
Kesiliyor mu
-Reklam-
0 oy
tarafından
hamileyim 14 haftalik ve emziriyorum 13aylik kızımda yavas yavas azalttim emzirmeyi kendim baya halsiz düşmüştüm 
0 oy
(13 puan) tarafından
Ben de emzirirken hamile kalmıştım doktora düzenli gidiyordum elhamdülillah sağlıkla doğuma kadar emzirdim, bazı bebekler hamileliliğin sonuna doğru bırakıyormuş ama benimki doğumdan sonra da devam etmişti. Ama önemli olan senin ve bebeğinin durımu bebeğinle ilgili bir risk yoksa sorun olmuyor. Tandem emzirme diye aratıp incelemenizi tavsiye ederim. Sağlıkla büyüsün inşallah minikler. 
0 oy
(222 puan) tarafından
Emziren var hatta bebeği doğuncaya kadar devam eden doğunca da ikisini birden emziren. 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Buna en iyi doktor karar verir canım riskli gebelik değilse bir süre daha devam edebilirsin ben kızım 1 yaşındaydı hamile kaldığımda benim düşük riski olduğu için doktor kesmemi söyledi 2 ayda azaltarak bıraktık 
0 oy
tarafından
Yavrum hamile olduğumu yeni öğrenmiştim 1 hafta falan oldu bebeğim 4.5 aylık emzirmeye devam ettim bebeğim ishal oldu 5 gün hastanede yattı o stresle bebeği düşürdüm 
0 oy
tarafından
Cnm dinen kesmen lazim yedigin yemek karnindakine ait zaten hamile kalınca sütun cok besleyici olmaz karnindaki yediklerinden beslendiği için
0 oy
tarafından
1 yasina kadar emzir.bende hamileyim suan 5 aylığım. Daha yeni kestim
0 oy
tarafından

Benim oğlumda 4 aylık dı 8 aya kadar emzirdim doktor emzir dediydi

(119,319 puan) tarafından
kiz gebeliktrn yazmissin simdi gordum
tarafından
Günaydın laaa uyan
(119,319 puan) tarafından
☺☺☺☺☺ iraya girmiyom ben pek yaa
tarafından
Bende girmiyomda başıma bela oldun heryerde sen ahahaaaa:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benogrendiktwn 1 buçuk 2 ay sonra kestim canim zaten oglum emmiyodu sanirim sütümün tadı değişmişti çünkü emzirmek için aliyodum 1 gun içinde toplasan 5 dakika emmiyodu bende kestim doktorda zaten 3 ay falan emzir dedi ben biraz erken kestim 8 buçuk 9 aylikti kestigimde bide benim düşük tehlikem de vardi..doktor da ister emzir ister emzirme emzirsende sütünden besin alamaz dedi tabi sen yine doktoruna sor bazıları kestirmiyo
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bunun cevabını en iyi doktorun verir bu konuda doktorlar ikiye ayrılmış durumda bazıları emzir bazıları emzirme diyor.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 256 göst.
0 oy
2 cevap 91 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sevaliss (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 2,666 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu