0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (376 puan) tarafından
Kızlar eruzumrda oturan varmı aramızda palandöken gitcez bu sene ev kira ortam nasıl int baktımda evler çok pahalı 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bi defa gittim güzel memleket üni şehrin ortasında merkezde. Canlı bi ortamı vardı şehir olarak güzeldi sevdim ben. Bol bol cağ kebabı yersin yaa ah canım çekti bak 
(376 puan) tarafından
Ahh keske herşey kebap olsa üşürüm ben üşürüm yaa yaz fazla gelmiyormuş doğrumu bahar falan oluyormu cokmu soğuk tek korkuum o
tarafından
Ya bende vandayım valla havası benziyor burası da kışın soğuk ama yazın asla bunaltıcı sıcak olmaz o kısmı çok güzel yaz aylarında çok hoş olur havası
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben hiç gitmedim ama çok Erzurumlu tanıdım hepsi çok iyi insanlardı bi yeri güzel yapan insanlardır ortamdır bence 
+1 oy
(25 puan) tarafından
Birkaç yıl öncesine kadar gerçekten çok soğuktu. Üniversitede okurken (yaklaşık 20 yıl önce) adam boyu kar yağardı. Ama artık doğru düzgün kar bile yağmıyor. Kara hasret kalındı. Şubat mart ayları soğuk geçer. Bu aylarda ayaz vardır. Palandöken merkez ilçedir. Palandöken dağına yakındır dolayısıyla biraz soğuktur kışları. İlla orada ev tutacaksınız diye düşünmeyin. Yakutiye biraz çukurda kaldığı için Palandökenle arasında birkaç derece oynar. Yakutiye de merkez ilçedir, şehrin en merkezidir ve palandökenle yakındır bir otobüs kadar. 3 merkez ilçesi vardır. Yakutiye, Palandöken, Aziziye. Ulaşım rahattır. Kışları soğuk ama yazları bunaltıcı olmayan bir sıcaklıkta geçer

Şehir soğuk ama insanı sıcaktır. 2 yıldır gidemedim Ahh nasıl özlemişim memleketimi
0 oy
tarafından
Kiz orda ne iş var ne guc birde yaz kış çok soğuk öyle duydum bencd gitmeyin çok kar yağar orda nerde oturuyon
(376 puan) tarafından
Eşim asker canım tayin çıktı oraya off çok soğuk hiç gitmek istemiyom yaa
tarafından
Hakkınızda hayırlısı cnm
0 oy
tarafından
Esim erzurumlu ben de bi defa gittim pek begenmedim her yer dağ bi de havasi carpti beni
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Erzurum da okudum ilçesinde cnm benn Adana dan taaaaa oraya gittim bana göre değil açıkçası inanılmaz kışı sert hazıra nda bile soba yakan vardı merkezi yine iyi bence ama adana eder mi aslaaaaa
(376 puan) tarafından
Benim eşimde adanali her izinde gidiyoruz gürsel paşada oturuyorlar adanada nem var nem çok bunaltıcı
(1,680 puan) tarafından
Evet ama ordan iyi kuxum ya doğma büyüme adana olunca alışıyor insan Erzurumu sevemedim ben
0 oy
tarafından
Erzurumluyum ama seviyormuyum hayır soğukla aram yok ve hiç sıcak olmayan bir şehir
0 oy
(600 puan) tarafından
Erzurum güzel şehir canm bende geçen sene ardahan daydım ı taraflar çok soğuk evet ama ondan alısıyor büyük gelişmiş bı Şehr
0 oy
(915 puan) tarafından
Merhaba. Ben Erzurumda yaşıyorum,evimiz de Palandöken'de. Evet ev fiyatları fazla biraz ama evler geniş baya. Isıtma çoğu yerde merkezi doğalgazlı. Ben de geçtiğimiz sonbahar ayında taşındım. Çok dışarı çıkmadım açıkçası ama kışın tahmin edeceğiniz üzere soğuk oluyor. Şu anda bile hava derece olarak iyi ama bitmeyen bir rüzgarı devam ediyor hala

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 134 göst.
30 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
25 Aralık 2023 Moda kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Selenyalcin (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 291 göst.

379,479 soru

11,359,835 cevap

34,837 kullanıcı

...