0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gece migrenim tuttu kızlar dedim tamam kesin olucem bir ara damarimi kesmeyi düşündüm.. 

Sabah 5 oldu elim direk babama gitti ah ah babalar 

Hemen ilac sey etyi yook komsumuz vardı ayni beraber ise gidiyolar onlarin uyanmasini falan bekledim hemen babam ulaşmış ilac içtim evde ilaçta yoktu tabi.. 

Allahim kimseyi çaresiz bırakmasın bu duruma dusurmesin migdem bulaniyor basim dönüyor ağlıyorum resmen duvara vuruyorum yok yani.. cocuga bile kalkamamisim yavrum 10nda actim gözlerimi :( hemen birseyler yedirdim sukur 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun.  Benim de ağır migrenim vardi senede 2 kez hacamat yaptırıyorum cok sukur biseyim kalmadı tavsiye ederim 
tarafından
Cidden mi yarıyor mu benim ki cok ağır ilac icemeden duzelmeyenlerden..
(2,011 puan) tarafından
sülük mu yaptiriyorsun
tarafından
Canim migrex kullaniyodum. İğneli tedavi felan yaptırdım bana mısın demedi.  Mevsimi takip edip sünnete uygun olarak yaptır. Başını da sıcak tutmaya çalış gecer insallah
tarafından
Sülük değil canim hacamat
tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun cok zor cok.. migren taşı, kremi ne varsa yaninda ayrima derim. Annemde yasiyor aynisini o da ilac filan icmiyor midesine vuruyor sonra cok uzuluyorum. Ne zaman nerde agriyacagi belli olmuyor dikkat et yazik 
tarafından
Sagol canim migren tasi vardi ama bulamıyorum evi tasinicam hala yok oratada .. inan gidemedim bir turlu birde reglume yakin oluyo kac aydır yoktu bianda vurdu cok yordum kendimi sanırım tasinma falam derken yiprattim kendimi..
Suan bile sanki agriycak diye odum kopuyor en agir ilac verdiler birde bos mideye attim gozum görmedi
0 oy
(402 puan) tarafından
Canim agir migren hastasiyim.bana tek iyi gelen sey sade kahve yaninda yarim.limonu yemek.hemen bi dus almak.bir de agri kesici.bazi agir gecen ataklarda eger bu dortlu rahatlatmiyosa direk hastanede damardan ilac almak zorunda kaliyorum anca gozumu aciyorum
tarafından
Bunlari denemedim ama gecenin bir yarisi aklima bilr gelmezdi yani.. ilac aradim ilac ancak sokuyor birde ilaci kendim gittim almaaya bian o soguk vurunca biraz hafifledi ama o ilacida içtim direk uyumusum çok uykusuzudum yorgundum
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Coknvecmis olsun bacım benimde.migren başlangıcı var densa?evde ekmek gibi ilacını hep bulundururm.. aman.diyim eksik etme buarad bizi..evin.bazi lambalarını bile.degistirdik ışık tetikliyodu benimkini ve koku.. 
tarafından
Aynen aynen kuzum biliyorum.. sağolasin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 482 göst.
20 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 868 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.b7az21 (201 puan) tarafından soruldu

379,232 soru

11,351,840 cevap

34,822 kullanıcı

...