0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde (724 puan) tarafından

Sorum yukarda arkadaşlar. Bi de bulaşık teli kullanıyormusunuz çiziyor mu fayansı.Şimdiden teşekkürler :)

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cif çamaşır suyu döküyor her yere yumuşak fırça ile yediriyorum sonra çıkıyorum bekliyorm bi 10 dk nefes alıp fırçayla her yeri sürtüp duvarların fayanslarına çamaşır suyu detarjan su yapıyorm sonra duru suyla sonra kuru bezle sonra musluk başlıkları aynı şekil havalandırma yeri ve aynayı sil son olarak yerleri durula çekçekle çekk sonra kocam gelsin saçını yapıp her yere kıl döksün aynaya saç köpüğü sürsün bende :DD boğar gibi öpüp sarılıyım :DD
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim sjsjjsjjs
tarafından
Rica ederim ne demek 2 saat belimi eğip yapıyorm beğfendi naptım ki diye tepki veriyor sonra eliyle aynayı siliyor hayır yani buna mı kızdın diyor kafasını klozete sokasım geliyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cif kullaniyorum araba fırcası ile  yıkıyorum arada çamaşir suyu kullanıyordum. Hamile oldugum icin camasir suyunu sadece klozette kullaniyorum
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim bn de araba fırçasıyla yıkarım artık:-))
tarafından
Yıka yıka çok eglenceli oluyorr köpüklü köpuklü belinde ağırmiyorr :))
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn bulasik teli hic kullanmam cnm..cizmeyen bulaşık süngeriyle ovaliyorum duvarlari
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Domestos ve araba fırçası ile fırçalıyorum sonra heryeri yıkayıp kokulu cif döküp tekrar fırçalıyorum yıkıyorum mis gibi oluyo
0 oy
tarafından
Tel hiç kullanmadım ne yalan söyleyeyim zaten küçük banyom klozet fırçası gibi küçük olan fırçayla beyaz araları çamaşır suyuyla ovalarım sonra yıkarım genel olarak her yerini de yine çamaşır suyuyla bir yıkar en son yüzey temizleyici ile yıkar bırakırım 
tarafından
Duşa kabini de büyük fırçayla baştan sona cifle temizlerim sadece
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim:-)-)))
tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(8,201 puan) tarafından
Cif ile poset kullananlar var canım cıfı posete dıkıp onla temızleyenler bende tam bunu dusunuyodum neyle temızlesem dıye bekleyım surada
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
(3,198 puan) tarafından
Cif poşet denedim dusakabin icin mükemmel sonuç aldım
0 oy
(9,116 puan) tarafından
Bol domestos ve cifle :)
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim :-)))
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Fırçayla siliyorum duvarlarını çifle ve çamaşır suyuyla

(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
domestos porcöz cif ne denk gelirse
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Eskiden aspirin ve Domestos ileydi ama sarı güç çıktı ya yeni çok memnunum ağır kokusu da yok
0 oy
tarafından
Domestos ve cifle bazen cifim biterse yersil veya çamaşır deterjanıyla yumuşla :D şampuan veya duş jelide kullanmışlığım var Domestos la kirleri temizledikten sonra :D
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Çamaşır suyuyla yıkıyorum 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Çamaşır suyu ve cif ile
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Cif jel tüm yüzeyler var onunla fırçalıyorum mis gibi oluyor 
0 oy
tarafından
Fırça ile yıkıyorum canım cif ve çamaşır suyuyla
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Tüm temizlik ürünlerim Ersağ  bomyo ev sikip firxaliyorum durluyorum bu kadr
0 oy
tarafından
Açık çamaşır suyunu döküyorum yerlere birazda çamaşır tozu serpiyorum yarım saat bekletiyorum sonra badana fırçasıyla fırçalıyorum. Duvarlar ada kovaya su yapıp fırcayı batırıp duvarları fırçalıyorum sonra duruluyorum 

Ayrı bir zamanda kireç sökücü ilede musluğu vs. Temizliyorum ikisi aynı anda kullanılırsa zehirliyor 
(724 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim :-)))
0 oy
tarafından
Çamaşır suyu ve sabunla köpükle durula yapıyorum ben bazense porçöz dökerim
0 oy
(485 puan) tarafından
Duşa kabine çeşme ve lavaboyu çif kireç sökücü  kullanıyorum çok güzel 

Banyo fayans ve klozete Domestos ABC çamaşır suyu kireç sökücü olandan döküyorum ve lavabo fırçasıyla ovuyorum öyle
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Farmasi çok amaçlı Temizleyici ılık suya katıştırıp fayansları yıkayıp sonra kuruluyorum yerlere domestos klozet rossmanndan aldığım köpükle

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 723 göst.
19 Ekim 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Fairy.han (5,557 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 297 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 159 göst.
22 Kasım 2023 Moda kategorisinde Elisaa_00 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
4 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Yarin (21 puan) tarafından soruldu

376,968 soru

11,281,987 cevap

34,684 kullanıcı