0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Komsum var mesaj atiyo gelmek istiyo gel diyorum ama bebegi yeni uyutuyorum osirada ev işiyle ugrasiom bu sefer trip atio meajimi gec gordün diye bu insanlar niye anlamiyo bebegi  olanlari

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hic gorusmuyorum oyleleriyle 
tarafından
Ya  geç gördüm gel tamm ddedim.bu sefer trip atıyo gelemem die hayır saygi dan gel diye buyur ediyom ama bebegim uyanınca zaten cok hareketli hic bi iş yapamioz uyuyunca ev isi kendime bakmaya bile fırsatim.olmuyo bide onla oturup sohbet edemem bide onunda  büyük coxugu var gelince oda dagitiyo sonrasi ben maf oluyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Butun saatlerini komsuya gore ayarliycaksin canim aaa olurmu oyle sey hanimefendi trip atmasin 
tarafından
Valla bu yüzden pek arkadas tutmam cok azdir buda onceden bebek yoktu oturuyoduk simdi istiyo yine oturalim yiyelim icelim inanın sacimi toplamaya firsatim yok bebegim cok hareketli emekliyo heryere giriyo ee uyuyunca esyasiymis oyuncagiymis temizlenmesi lazim ek gidasi bunlarla geciyo zamanim
tarafından
Anlayissizsa ugrasmam tribiyle valla ya
0 oy
tarafından

Ben kendi tiribimi bile çekemiyorum ki yeri geliyo komşununkini çekeyim 

0 oy
tarafından
Komşun mesaj atacak diye telefon başında mı bekleyecekmşin hiç komşu tribi çekemem şahsen gelme de olsun bitsin
tarafından
Aslinda calisiyo ama ayakkabi degistirir gibi is degistirio dakkasini tutmuyo huyuda  oyle sıkıyo insani gel dedim az önce gelmicem dio iyi sen bilirsin yazdim.yaocarcam saniyo
0 oy
tarafından
Aman boşver düşunmesi gerekir her dakika o mesaj atacak diye telefonun başinda duramazsın. Bir daha aynı şeyi yaparsa söyle bebeğim var durmuyor seninde tribinle ugraşamam de yol ver gitsin 
0 oy
(749 puan) tarafından
Valla bebekli annelere artik bi musade etseler nolur gelneyin ya vlla kimse glmesin avahim ayri stres gunduzum gecem ayri ev halinortada bide misafirdi kmsu akeabaydi insanin iyce cani skliyor cocuklr buyusun yda anne musait oldumu zaten cagirir
tarafından
Hic sorma anlamiyolar isim var diyince ne işi bu saate diyolar gecem gündüzum yokk surekli firsat bulduukca biseyler yapayim
(749 puan) tarafından
Kendisinin cocugu yokmu çok cabuk unutuluyor uykusuz geceler
0 oy
tarafından
Akraba tribi bitti bide komşu tribiyle ugrastriyolar
0 oy
tarafından
Babamdan mi olma anamdan mi doğma amaaaan görüşmem olur biter çekemem ben kimseyi vallahi 
tarafından
Dogru valla işte vicdan var acaba yanlıs anlarmi bu yuzde  kaybediyorum hep
tarafından
Aman anlasın boş versene dünyanın gam yükünü çekmeye mi geldin ?

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 318 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 380 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Haceerr (2,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 544 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,752 soru

11,508,871 cevap