0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dikkat ediyorum bekledikleri cevabı alamayanlar özellikle tam cevap geliyor tıklıyorum soru gizlendi bari cevabı okuyacak kadar bekleyin :D

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Gizleme değilde engelleme olsa keşke bir cümle haşereleri görmek zorunda kalmazdık 

tarafından
Evet o çok iyi olur
tarafından
Beni engellerdin dimi ilk
tarafından
Böşra ilk liste başına seni eklemem lazım ahaahaaa :)
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(9,333 puan) tarafından
Keşke soru gizleme kalksa :D
tarafından
Özgeeeğğ dün betülle konuştuğunuz yorum gizlenmiş ne konuşulmuş ayol gördün mü  :D
(9,333 puan) tarafından
Emaaaannnnn saçmaladı kişi hakaret boyutuna donuşturdu işi :D tartışırken bile seviye lazım karşndakinde
tarafından
Ahahhahah Ay ne gülmüştüm ya  :D sen mi gizledi yorumu :D
(9,333 puan) tarafından
Yok canm azo gizlemiş heralde ")
tarafından
Heee anladım :))))
0 oy
tarafından
Bende çok yaşıyorum onu :D uzun uzun yazıyorum bir bakıyorum soru yok sjsjsjsj bir de özel bir şey sorunca konuşmalar bittiyse gizliyorum ben ortada gezmesin hiç sjsjsjsjsj
tarafından
Ahaha çok zekice :)
tarafından
Ayıp ayıp diyip gizliyorum :Dd
0 oy
(119,843 puan) tarafından

puhahahhaah atarlananlarda bugun  hep yagmur yapiyo onu onun isi post gjzleme :D yaagmuuurrr gel len buraya

tarafından
İkidir tıklıyorum soru yok ayar oldum :))
0 oy
(734 puan) tarafından
İnsanlar eleştiriye açık değil hep onaylanma ihtiyacı hissediyorlar. Haksızsın dediğin an senden kötüsü yok zaten
tarafından
Evet gerçekten öyle
0 oy
tarafından
Bekledikleri tepkiyi görmeyince gizliyorlar bende çok gizledim post ama üstünden en az 2 gün geçince 
tarafından
Ben gizlemesin demiyorum özelini açmıştır  belli bir cevap alınca kaldıracaktır lakin bazıları tam bildirim geliyor tıklıyorum soru yok ona sinir olyrm cnm
tarafından
Bende sınır olurum ona
0 oy
(964 puan) tarafından
Ama.bazilarida cok ayarsiz kuzum sacma sapan yorumlar yapiyolarda ondan 
tarafından
Burası herkese açık bir platform cnm herkes aynı şeyi düşünmez olumlu da olur olumsuzda kaldıracaklarsa bile az beklesinler ne yazdıklarını görelim :)
(964 puan) tarafından
Orasi oylee tabikidee kuzum
0 oy
tarafından
Bana da dün 13 bildirim gelmiş tek sorudan. Göremeden gizlenmiş çoohh üzüldüüğğmmmm
tarafından
Bari okusaydn da öyle kaldırsaydı :)
0 oy
tarafından
Aynen ya bildirim geliyor tıklıyorum soru gizlenmiş merak ediyorum ne cevap verdigini puff :))
tarafından
Aynı bende  :)
0 oy
(850 puan) tarafından
Verecek cevabı olmayanlar yapar genelde, boşverin kapasiteleri o kadar demek ki
tarafından
Merak içinde bırakıyorlar insanı ;)
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Bende gizliyorum çünkü burda biriyle tartışınca hemen postlardan vuruyorlar kimseye açık vermek istemiyorum yoksa ısıtıp ısıtıp önüne sunuluyor 
(2,529 puan) tarafından
Aynen öyle burada o kadar çok fesat var ki gizlemek zorunda kalıyoruz malesef insanlar karakterlerini kaybediyor klavye başında
tarafından
Gizlemesin demiyorum ben ama en azından bi kaç saat kalsın insanlar verilen cevapları bir görsün vakit ayırıp cevap yazıyoruz bizde sonuçta
(1,208 puan) tarafından
Onu bilemem ben 1 2 gun sonra gizliyorum fakat herkesin kendi kararı ona da karışamayız diye düşünüyorum
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Hahayyy aynen bezen bana da denk geliyor:))
tarafından
Ayar oluyorum :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 397 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 773 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,359 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 294 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 346 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu

383,309 soru

11,471,639 cevap

35,076 kullanıcı